Redmi Note 9 Pro – duplicita kontaktů

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi NoteRedmi Note 9 Pro – duplicita kontaktů
Martin Hosek zeptal se před 2 měsíci

Dobrý den,
 
Mám prosím na vás prosbu.
 
Koupil jsem si telefon : Xiaomi Redmi Note 9 pro
 
Kolega mi ho nastavoval do účtu Google , kde zadal i zálohování kontaktů z telefonního seznamu – to jsme však posléze zrušili.
 
Potřeboval bych poradit s tímto problémem – když v telefonu si smažu některé kontakty – tak se mi do druhého dne znova obnoví a to já nechci – dále některé kontakty v telefonním seznamu telefonu se zobrazují duplicitně a zase když je smažu tak nejpozději do druhého dne se obnoví a to zase já nechci a ještě úplně na závěr – když jdu posílat SMS zprávu a chci zadat příjemce SMS zprávy z telefonního seznamu telefonu – tak se mi všechny kontakty objeví dvojmo – duplicitně.
 
Nemůže být tato situace třeba i způsobena uložením kontaktů jak na SIM kartě – tak i v paměti telefonu a ještě třeba nějakým zálohováním na Google ?
 
Jak , prosím, mohu tento nepříjemný problém odstranit ?
 
Předem vám děkuji za odpověď.
 
 

1 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
ano, podle mne to, co popisujete, bude způsobené uložením kontaktů jak do Kontaktů Google, tak na SIM. To může dělat neplechu.
Doporučil bych kontakty ze SIM exportovat do Kontaktů Google, pak je v případě potřeby třeba přes web sloučit či opravit a následně je z té SIM smazat.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

12 + 2 =

Xiaomi Mi Band 5