Redmi Note 9, rozsvěcení displeje při pohybu

Xiaomi poradnaRedmi Note 9, rozsvěcení displeje při pohybu
Pavel zeptal se před 5 měsíci

Dobrý den, u telefonu se při pohybu samovolně rozsvěcí displej.
Funkce zvednutím probudit ať je zapnuta nebo vypnuta, na toto nemá vliv.
Aktualizace nepomohla.
Telefon to dělá od prvního zapnutí – mám ho dva dny.
V podstatě se nedá nosit v kapse, protože pořád svítí, to je pak ta velká kapacita baterie zbytečná.
Verze 11.0.5
Od telefonu v této cenové relaci jsem čekal víc.
Velmi lituji, že jsem nezůstal věrný značce Samsung.

49 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 5 měsíci

Dobrý den,
v takovém případě bych jako první doporučil provést zálohu dat. Následně udělejte obnovu zařízení do továrního nastavení, čímž telefon dostanete do stavu, jako byste ho právě rozbalil z krabičky. Pokud se jednalo o softwarovou závadu, měl by problém zmizet.
Pokud nezmizí a bude se projevovat i po továrním resetu, lze celkem spolehlivě předpokládat, že se jedná o hardwarovou závadu. S tou doporučuji obrátit se na servis, respektive (je-li telefon v záruční době) uplatnit záruku u prodejce.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Karel Kilián Personál odpověděl před 5 měsíci

A k té značce dodám jen fakt, že právě Redmi Note 9 testuji kvůli recenzi a rozhodně se nechová tak, jak popisujete.
Čili buď jde o chybu nějakého nastavení, nebo to dělá nějaká aplikace, ale rozhodně to není telefonem nebo jeho značkou.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Petra odpověděl před 4 měsíci

Dobrý den,souhlasím s pánem.Muj telefon dělá to stejné.Od prvního okamžiku.Telefon jsem dala do továrního nastavení.Nepomohlo to.Telefon jsem odnesla do servisu.Přehráli ho.Odnesla domu,zprovoznila a začlo to dělat znovu.Telefon jsem si koupila 12.6. a ještě jsem ho měla teď 14 dní v servise.V pátek vyzvedla a teď ho tam pojedu znovu.Takovy telefon je absolutně k ničemu.

Julius odpověděl před 4 měsíci

Mám XRN8P, a robilo mi to to isté. Pri akom kolvek pohybe sa zapol displej. Nastavil som mu niečo (neviem už čo) pravdepodobne som povolil režim vo vrecku a zakázal režim Prebudiť zodvihnutím, povolil dvojité ťuknutie. Už sa správa normálne. 
Ak tomu nosenie vo vrecku… Keď ho dávam do puzdra na opasok, občas sa zapne, ale to si nevšímam, po pár sekundách displej zhasne, lebo už senzor registruje obal, takže to, že sa nedá nosiť vo vrecku by som  by som vylúčil. Urobte pokus: prikryte telefon, ktorý držíte v ruke nejakou látkou , počkajte, kým zhasne a potom s ním pohnite. Podla mňa sa nezapne (ale to si len myslím, lebo baterka mi drží normálne, čo by pri zapnutom dislpeji nebolo možné).

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 měsíci

Dobrý den,
upřímně nechápu, proč by měl být telefon k ničemu. Mám tu ten samý model a obrazovka se mi samovolně rozsvěcí jedině v případě, že ji aktivuje nějaké oznámení. Mělo by tedy stačit pohlídat, která aplikace to způsobuje, a zakázat jí oznámení na odemykací obrazovce.
@Julius – díky za Váš tip!
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Petra odpověděl před 4 měsíci

S Tímto problémem jsem se setkala poprvé v životě.Musela jsem dát znovu tovární nastavení a při zapnutí a nastavení celého telefonu si své aplikace co jsem měla instalovat každou zvlášť a zkoušet,která by to mohla dělat.Na žádnou jsem nenarazila.Byla to strašná otrava ale telefon již nesvítí.takze sláva !!!Tudíš po továrním nastavení a synchronizaci s účtem nesynchronizovat aplikace automaticky ale následně instalovat každou zvlášť.

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 měsíci

Dobrý den,
moc děkuji za Vaší zpětnou vazbu – jistě se bude hodit i ostatním uživatelům, kteří narazí na stejný či podobný problém.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Andrea odpověděl před 4 měsíci

Bohužiaľ mám rovnaký problém 🙄 Skúšala som telefón všemožne nastaviť, povypinala som upozornenia na všetky aplikácie, dokonca som skúsila vypnúť aj odblokovanie tvárou či prsta, v nastaveniach som dala všetko ako má byť ale telefón sa aj napriek tomu stále budí…. mám ho 4 dni. Myslela som, že som iba vychytala chybný kus ale evidentne je to problém celej rady note 9. Továrenské nastavenia a manuálne vkladanie aplikácií , ako písala pani, určite robiť nebudem,na to trpezlivosť fakt nemám. Nedalo by sa to vyriešiť nejakou aktualizáciou? 

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 měsíci

Dobrý den,
jak říkám – mám tu Redmi Note 9 na recenzi a samovolně se mi nerozsvěcí. Čili to není systémem ani telefonem – to by mi to dělalo také.
Pak je nejpravděpodobnější, že to dělá nějaká aplikace. Jaká, to bohužel takto na dálku nezjistím.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Tomas odpověděl před 4 měsíci

Ahoj všetci, rovnaký problém mne pomohlo keď som odstránil Sygic navigáciu … Pre istotu som skúsil stiahnuť znovu a už pri inštalácii sa začal displej rozsvecovat znovu takže myslím že PROBLEM SOOVED 😉😉

1 2 3 5 Další »
Vaše odpověď

9 + 6 =