Redmi note senzor

Otik zeptal se před 2 týdny

Dobrý den, mám problém se senzorem který mi vypíná mobil při hovoru. Není to nicim prekryty, funguje jak to zamysleli. Jenze me to akorat vytaci a pak mam chut s tim mobilem hodit o zem😅 zkousel jsem anglicky i cesky navody, nepovedlo se mi to najit. Kde to muzu vypnout? Redmi note 8 Predem dekuji za odpoved

2 Odpovědi
bobasso odpověděl před 2 týdny

Pokud máte Redmi Note 7, kde jsou ještě origo  Xiaomi systémové aplikace „Kontakty a volaní“ a app „Telefon“, tak u RN7 s MIUI 12 a A10 se dá senzor přiblížení deaktivovat tu: Naatavení > Aplikace > Nastavení systémových aplikací > Nastavení hovorů > Nastavení příchozího hovoru > Senzor přiblížení  (přepínač Aktivace/Deaktivace)
Pokud máte RN8 nebo RN9, tak tam už jsou systémové aplikace Kontaktů, Hovorů a Telefonu od Google a tam jsou u těchto app nastavení jiná a myslím, že Senzor přiblížení je tam defautně zapnut, (aby při hovoru, kdy je mobil u ucha vypnul obrazovku) a nikde v nastavení  telefonu nemá senzor přiblížení položku a volbu Zap/Vyp. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 týdny

Dobrý den,
je to přesně tak, jak píše Bobasso, kterému děkuji za pohotovou odpověď.
Jen doplním, že můžete zkusit kalibraci senzoru dle našeho článku Obrazovka během hovorů nezhasíná: jak otestovat senzor přiblížení?
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

1 + 19 =