Samovolné zapínání budíku Mi A3 (Android one)

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: MiSamovolné zapínání budíku Mi A3 (Android one)
Josef Nechuta zeptal se před 2 týdny

Dobrý den, prosím o radu. Při každém hovoru se samovolně spustí aplikace budíku (hodin). Je to dost otravné, protože poté nejde ihned ukončit hovor. Nevíte někdo kde by mohla být chyba? Na Mi9 mi to tenkrát dělalo také, ale tam stačilo deaktivovat funkci AI TLAČÍTKA.
 
Děkuji za rady

3 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 týdny

Dobrý den,
to je rozhodně hodně neobvyklé – dosud nikdo nic takového nehlásil. Předpokládám tedy, že se jedná o chybu konkrétního kusu, a proto bych v takovém případě jako první doporučil provést zálohu dat. Následně udělejte obnovu zařízení do továrního nastavení, čímž telefon dostanete do stavu, jako byste ho právě rozbalil z krabičky. Pokud se jednalo o softwarovou závadu, měl by problém zmizet.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Pepik Nechuta odpověděl před 2 týdny

Dobrý den, děkuji za odpověď, ale telefon byl i na reklamaci, kde byl přehrán software. Nejde mi do hlavy jakým způsobem by se mohlo jednat o hardwarovou chybu. V servisu žádnou závadu nezjistili. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 týdny

Dobrý den,
no, pokud byl telefon obnoven do továrního nastavení (tj. přehráním softwaru), pak skutečně nevidím důvod, proč by tohle měl dělat. Hlavně: Mi A3 má mnoho našich zákazníků a dosud nikdo nic podobného nehlásil.
Zkuste udělat to obnovení do továrního nastavení a poté neobnovujte telefon ze zálohy a neinstalujte žádné aplikace. Pokud to bude dělat i v tomto stavu, bude to jednoznačně na reklamaci.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

5 + 20 =

Roborock S5 Max