Špatné načítání kroků – amazfit bip

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: OstatníŠpatné načítání kroků – amazfit bip
Jana zeptal se před 2 roky

Dobrý den, obracím se na Vás s následujícím problémem a věřím, že mi poradíte. Při splnění nastaveného limitu kroků hodinky zavibrují a kroky se správně načtou v aplikaci. Bohužel často se stává, že při prokliknutí do druhé masky kroků (tam, kde jsou podrobnosti o vzdálenosti apod.) se načte i o 6000 kroků méně (což při limitu 8000 kroků je tedy podstatný rozdíl). Čímž není splněný limit a kroky se mi nezapočítají do denní série. Bohužel zde neumím vložit obrázky pro názornost, ale uvedu příklad – měla jsem splněno přes 10 tis. kroků, ale denní série se mi nezapočetla, protože při prokliknutí se mi „propsalo“ jen 3900 kroků.Přitom v aktivitách kroky započítané mám. Hodinky i mobil byly už dány do továrního nastavení, aplikace odinstalována a znovu nainstalována. Čím to může být způsobeno? Je problém v hodinkách, mobilu, aplikaci? Děkuji za radu.

14 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 roky

Dobrý den,
nemáte část kroků evidovaných v rámci cvičení? Jinak tohle je problém, který se řešil před časem a na vině byla aplikace Mi Fit. Bohužel jsme tehdy došli k závěru, že nezbývá než čekat na aktualizaci. Měl jsem však za to, že to v posledních verzích je opravené.
Karel Kilián

Jana odpověděl před 2 roky

Dobrý den,
bohužel nemám úplně vysledováno, jestli jsou to kroky pouze v rámci cvičení (v aktivitě kroky spočítané jsou).Ale domnívám se, že to není pouze při cvičení. Zaznamenala jsem, že ve dnech, kdy mi chybí načtené kroky, jsou i vynechaná místa v měření srdečního tepu. Jako by na nějakou dobu to měření vždycky vyplo. Hodinky se mi nedávno aktualizovaly, problém přetrvává. A rozdíly jsou čím dál větší.

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 roky

Dobrý den,
v tom případě bych zkusil vyčkat na další aktualizaci, případně můžete zkusit dle tohoto návodu provést obnovení hodinek do továrního nastavení.
Karel Kilián

Jana odpověděl před 2 roky

Dobrý den, je zvláštní, že mi to takto špatně ukazuje snad každý druhý den a kamarádka půl roku jede zcela bez problémů. Tovární nastavení jsem zkoušela. V tom případě vyčkám na další aktualizaci. Stejně asi nic jiného nezbývá. Děkuji

Jana odpověděl před 2 roky

Našla jsem Vaší starší diskusi k Mi Band, kde se doporučuje nižší verze aplikace a byly tam reakce, že to pomohlo. Myslíte, že by to mohlo pomoct i u hodinek?

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 roky

Dobrý den,
můžete to zkusit, ale výsledek je dosti nejistý. Každopádně starší verze aplikace se dají najít na APKMirror.
Karel Kilián

Michaela odpověděl před 2 roky

Dobrý den, je potřeba nosit telefon u sebe zároveň s hodinkami ? Ztrácí to význam… při behu mobil překáží  a hodinky by měly načítat kroky. Díky za vysvětlení 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 roky

Dobrý den,
tyto hodinky jsou vybaveny GPS, takže dokážou nejen přesně měřit, ale i zaznamenávat trasu bez nutnosti nosit u sebe mobilní telefon.
Karel Kilián

Blanka odpověděl před 1 rokem

Dobrý den,
mám hodinky Xiaomi Amazfit verge lite asi 3 týdny a za tu dobu jsem neměla žádný problém s měřením trasy GPS a jejím výsledném zobrazení na displeji. Dnes mi ale hodinky naměřily nesmyslně dlouhou a „cik cak“ trasu, kterou jsem rozhodně neuběhla… Nevíte, prosím, kde je chyba? Děkuji za odpověď.

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 rokem

Dobrý den,
to opravdu netušíme, navíc nikdo podobný problém nehlásil. Zkuste, zda to bude dělat opakovaně – pak bych předpokládal nějaký problém s GPS.
Karel Kilián

Vaše odpověď

17 + 18 =

Poco F3