Správce souboru

Aleš zeptal se před 8 měsíci

Dobrý den, prosím o radu . Ve správci souborů nelze přesouvat soubory z interní paměti na SD kartu. Správce souborů potřebuje oprávnění . Neukladaji se ani fotografie pořízené fotoaparátem pokud je nastaveno jako úložiště SD karta . 

6 Odpovědi
bobasso odpověděl před 8 měsíci

Dobrý den. Nastavení>NASTAVENÍ APLIKACÍ>Nainstalované aplikace>Povolení>Správa povolení>Uložiště > a tu udělit oprávnění pro všechny tyto aplikace továrně dodané plus vámi nainstalované = mít u nich zezelenalý přepínač

  • samotný vestavěný Správce souborů (případně doinstalovaný Total Commander; X-plore atd)
  • pro prohlížeče v mobilu , přes které cokoli  stahujete do mobilu (Xiaomi Prohlížeč; prohlížeč Chrome, prohlížeč Opera atd)
  • Fotoaparát
  • vestavěným app v mobilu Galerie; Fotky; Hudba; Mi Video, Záznamník, Mi Drop, Skener 
  • emailoví klienti (Xiaomi email [Pošta]; Email.cz atd)
  • pro stahované soubory typu PDF, Word, Zip, RAR udělit oprávnění app Adobe Acrobat, Microsoft Word, RAR, WPG Office atd.
  • app Zprávy, Whats app
Aleš odpověděl před 8 měsíci

Dobrý den , tohle všechno mám nastavené . Dříve vše fungovala bez problémů , ale po poslední aktualizaci cca 14 dní zpět nelze na SD kartu nic ukládat . 

bobasso odpověděl před 8 měsíci

Pak mě napadá co máte dosud na paměťovce zálohovat do PC a pak ji naformátovat v telefonu. Zda to nepomůže. Taky plno lidí co čtu provádí po každé aktualizaci MIUI tovární reset telefonu, čímž eliminují všemožné „mouchy“, které způsobují aktualizace. Před resetem je ale potřeba vše zálohovat na čem vám záleží a ubezpečit se, že znáte dobře své přihlašovací údaje k google účtu a xiaomi účtu, které po vás mobil bude vyžadovat po provedeném restartu.

Aleš odpověděl před 8 měsíci

Dobrý den , to by bylo asi k ničemu . Řeší se to i na fóru MIUI a zatím nic co by fungovalo . Asi bude nejlepší počkat na nějakou opravu systému . 

Vaše odpověď

7 + 11 =