Tvrzené sklo

Jolana zeptal se před 2 měsíci

Krásný den přeji.
Nedávno jsem se zde ptala, jestli máte k dispozici tvrzené ochranné sklo na Redmi Note 8 pro. Bylo mi sděleno, že na skladě žádné nemáte. Nechala jsem si objednat na kamenný obchod sklo, které má černý rámeček. Bohužel sklo mi nespolupracuje s krytem, ve kterém mám telefon (obal mám ten z balení), sklo zasahuje příliš do rohů a ten kryt taktéž a pod sklem se mi dělají nevzhledné bubliny. Sklo mi bohužel po měsíčním používání prasklo i přesto, že mi telefon ani jednou nespadl na zem.
Nyní řeším koupi nového tvrzeného skla. Byla jsem na pobočce v Jihlavě v City parku, kde mi bylo sděleno, že menší skla na telefon neprodáváte, že by mi nabídli to samé, co mám na telefonu a že mám vyměnit kryt na telefonu. To si ale nepřeji, na tomto krytu oceňuji krytku konektoru, což jsem u jiného krytu neobjevila (zatím) a oceňuji jeho preciznost a že právě chrání i rohy telefonu. Opravdu se tedy na vašich prodejnách nedá sehnat menší tvrzené sklo, které by nezasahovalo do rohů telefonu? A spolupracovalo s krytem v balení? Někde jsem totiž viděla skla, která jsou menší a mají negativní hodnocení od uživatelů. A to je přesně to, co hledám, ale zaráží mě, že se nedají sehnat na vašich kamenných obchodech..

Přeji hezký den 🙂

7 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
jen si jemně dovolím poopravit, že nemáme pobočku v Jihlavě (ani nikde, kromě Prahy), takže se patrně jednalo o jinou firmu.
Bohužel stále platí, že v našem e-shopu nemáme v nabídce ani jeden druh ochranného skla pro Redmi Note 8 Pro.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Jolana odpověděl před 2 měsíci

To jsem z toho tedy blázen, protože když jsem v tom obchodě byla, tak mě upoutal právě tím logem MI nad prodejnou  a také tam měli vystavené telefony (pouze Xiaomi) a i příslušenství pouze na Xiaomi, ale děkuji za upřesnění 🙂
Hezký večer přeji 🙂

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
no, ono prodejců Xiaomi je v Česku více 🙂 Nás právě poznáte podle loga XM, nikoli Mi.
Osobně jsem skla vždy kupoval na AliExpressu. Stála proti Česku pakatel, takže nebyl problém, když nesedělo – nebyla škoda ho vyhodit. Osobně se mi to stalo jednou z nějakých deseti nákupů.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Jolana odpověděl před 2 měsíci

Tak to jsem se spletla, děkuji za vysvětlení. Potřebovala bych ještě 1 radu.
Který telefon je podobný velikostně Redmi Note 8 Pro, ale je menší? Stále nemohu sehnat sklo tak, aby bylo menší a nezasahovalo mi až do okrajů a tedy nebyl problém s krytem. Bylo mi doporučeno si koupit menší sklo, ale bohužel na tento typ telefonů mají pouze velká skla (až k hranám). Došla jsem k závěru koupit si sklo na jiný model telefonu, ale přemýšlím, který telefon je podobně veliký a má podobně umístěné senzory, aby mi sklo tak nějak ladilo? Vím že je Note 8 či 7 pro a ještě 7, ale už nevím, jak je to podobné velikostí?

Děkuji moc 🙂

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
no, menší displej má například Redmi Note 10 či Redmi Note 10S – ty mají 6,43″, ale je tam problém, že mají jiný poměr stran. Konkrétně Redmi Note 8 Pro má 19,5:9, zatímco Redmi Note 10 mají 20:9, takže jejich obrazovka je vyšší.
Redmi Note 8 2021 má úhlopříčku 6,3″ a poměr stran 19,5:9. Pokud byste zkoušela sklo na tento model, pak určitě bez rámečku, protože jinak by mohlo dojít k zakrytí předního fotoaparátu a senzorů.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Jolana odpověděl před 2 měsíci

Děkuji moc za radu, nakonec na mě vyjelo, že máte na skladě sklo na můj model, tak jsem si ho objednala. Je tam napsáno, že je sklo menší a nezasahuje do okrajů tak uvidíme.. 
Přeji hezký den 🙂

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíci

Dobrý den,
aha, vidíte, když jsem hledal posledně, tak nebylo skladem. Asi ho naskladnili.
Tak snad to bude to, co hledáte.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

0 + 19 =

Xiaomi Mi Band 6