uloziste-sim-karty-je-plne-xiaomi-t10pro

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Telefonyuloziste-sim-karty-je-plne-xiaomi-t10pro
Patrik Kostelánský zeptal se před 2 měsíce

Nevíte někdo jak vymazat SMS zprávy ze SIM karty. Mobil hlásí uložiště sim karty je plné. Po otevření složky zprávy na sim kartě se nic nezobrazí. Abych mohl zprávy vymazat musím přendat SIM do jiného telefonu, který zprávy zobrazí a zde mohu vše vymazat. Což dělat každý týden je nereálné. Popřípadě, jak zakázat ukládání sms zpráv do paměti SIM karty. Děkuji  

5 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
v jaké situaci se přesně zobrazuje Vámi uvedené hlášení o plné SIM kartě? Nemyslím si totiž, že by se jednalo o zaplnění SIM karty SMS zprávami. Telefony s Androidem ukládají SMS do vlastní databáze, nikoli na SIM kartu, což ostatně můžete ověřit tím, že SIM z telefonu vytáhnete a textové zprávy budou nadále k dispozici.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Patrik K. odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,  zobrazuje se to vždy když je SIM plná. Je tam cca 15 sms zpráv, které dokážu smazat pouze v telefonu  jiné značky. Pro upřesnění, jedná se o sms, které posílá automat při zabezpečení prodejny (odkódování, zakódování nebo alarm na prodejně).

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
vůbec si neumím představit, jak se stane, že telefon uloží SMS od nějakého kontaktu na SIM kartu. Co se stane, když označíte tu „konverzaci“ v aplikaci Zprávy a necháte ji smazat?
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Patrik K. odpověděl před 2 měsíce

Smaže se pouze v telefonu. Do té doby než dám SIM do jiného mobilu a vymažu z právy ze SIM, přestanou zprávy chodit. Bohužel potřebuji, aby nadále chodili. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
no, divné je už to, že se zprávy z nějakého čísla ukládají na SIM. Všechny SMS by se měly ukládat do databáze telefonu, SIM už se pro tyto účely dlouho nepoužívá.
Jakým způsobem mažete SMS na tom jiném telefonu? Co se stane, když ten samý způsob použijete na Xiaomi?
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

1 + 14 =

Xiaomi Mi Watch S1 Active

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!