WhatsApp média/Redmi 4 ??

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: OstatníWhatsApp média/Redmi 4 ??
Slavery zeptal se před 5 roky

Dobrý den, 
 
zakoupil jsem telefon Xiaomi Redmi 4, systém Android. Mám však problém s aplikací WhatsApp – nejde stahovat příchozí fotografie a zároveň je nejde ani odesílat (sdílet např. z defaultní Galerie, ani vyfotit přes WhatsApp a poslat). Při stahování se objeví hláška „stahování selhalo“, při sdílení se objeví „Vybraný soubor není fotografií“ a při vyfocení fotografie skrz WhatsApp „fotoaparát selhal“. Používám defaultní aplikaci pro fotoaparát a WhatsApp má všechna potřebná povolení a oprávnění, připojení k internetu je v pořádku. V telefonu mám funkční SD kartu. Zapisovat na kartu a číst z ní jde. V aplikaci nikde nejde zvolit, aby zapisovalo na SD kartu (tu vyžaduje aplikace Fotoaparát), nebo na interní úložiště, ale nikdy jsem s WhatsAppem neměl tento problém. 
Dělá to na mě dojem, že WhatsAppu není dovoleno, aby fotku uložil do interního úložiště, ale to jen hádám. 
Můžete mi, prosím, poradit, co s tím? 

3 Odpovědi
Jan Dolejš Personál odpověděl před 5 roky

Dobrý den, vím, že píšete, že jste oprávnění povolil, ale jen pro jistotu, než se pustíme do dalších pokusů, potvrďte, že máte zde:

  • Nastavení – Nainstalované aplikace – WhatsApp – Povolení aplikací – vše zatrhnout.

Nepoužíváte náhodou funkci duální aplikace?

Bla odpověděl před 5 roky

Dobrý den, mám stejný problémy u tel Honor 7 Lite,  ale stává se to jen občas. Běžně fotografie přicházejí i odcházejí a najednou nic. Vybraný soubor nebí fotografií, stahování selhalo, fotoaparát selhal…

xseja odpověděl před 4 roky

Stejný problém u Vernee M5.

Vaše odpověď

3 + 15 =

Xiaomi Mi Watch S1 Active

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!