Widget xiaomi 12X

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: MiWidget xiaomi 12X
Scou zeptal se před 2 měsíce

Dobrý deň, prosím o radu, nejde mi do widgetov na MI 12X pridat kontakty-priame vytáčanie , všetko funguje ako má  len tie kontakty tam neviem dostať.dakujem za radu

3 Odpovědi
bobasso odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den. 
Widget kontaktu v pravém slova smyslu nadstavba MIUI nemá. Jediné co jde, v app Kontakty otevřít nečí kontakt a přes tři tečky pod sebo v pravém horním rohu zvolit Přidat na plochu. Kontakt se vám přidá na plochu mezi ostatni ikony app. Kontakt si ce na ploše máte, ale po kliknuti na něj rovnou nevoláte, otevře se vám daný kontakt a v něm teprve zvolit, jak s ním naložite. Co vím, tak u nadstavby MIUI není tzv. Rychlé vytáčení, že pod tlačítka s  čísla 2-0  číselníku v app Telefon přiřadíte vybrabraný kontakt . (1ka > napevno přiřazeno vytáčení hlasové schránky) 

Scou odpověděl před 2 měsíce

Ďakujem za odpoveď,kontakt ako hovoríte viem dať na plochu, chcel som to priame vytáčanie cez widget, doteraz som mal Poco x3 a tam som to mal…

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
myslím, že je to přesně tak, jak to popsal Bobasso, kterému děkuji za rychlou odpověď. Myslím, že widget, který by začal po klepnutí hned vytáčet, v MIUI není. Otázkou je, zda by to nešlo řešit nějakou aplikací třetí strany, ale sám takovou aplikaci neznám.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

1 + 14 =

Xiaomi Redmi Note 11

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!