Xiaomi Mi Band 6 NFC přestal měřit stres

Xiaomi poradnaXiaomi Mi Band 6 NFC přestal měřit stres
Tomáš zeptal se před 1 měsícem

Dobrý den, Xiaomi Mi Band 6 NFC mi zničehonic přestal měřit stres v 5 min intervalech. Měření pulsu mám nastavené na 1 min. Odpároval jsem náramek, provedl tovární nastavení, vymazal data z Mi fit aplikace, odinstaloval ji. Znovu vše nainstaloval a přes Xiaomi účet spustil a spároval. Výsledek je měření stresu v náhodných intervalech cca 20 -50 min, někdy neměří i 2-3 hodiny. V noci měří častěji, ale nepravidelně. Náramek jsem přitáhl, puls měří pravidelně, ale stres ne. Aktualizoval jsem Mi Fit, nepomáhá nic. Nevím si rady. Budu vděčný za nějakou radu. Děkuji. S pozdravem Tomáš

1 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 1 měsícem

Dobrý den,
pokud náramek měří puls, ale neměří stres, pak to může být tím, že dostává zmatečná data. Měření stresu souvisí s variabilitou tepové frekvence (vizte článek Jak chytré hodinky a náramky měří stres a co z této hodnoty poznáte?), čili aplikace zřejmě dostává hodnoty, ze kterých nedokáže stres vyhodnotit. Měření stresu by mělo probíhat v klidu, tj. pokud se například neustále hýbete, pak měření neproběhne.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

17 + 9 =

Poco X3

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!