Xiaomi Redmi 7 zapomenuté ůdaje pro přihlášení.

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: RedmiXiaomi Redmi 7 zapomenuté ůdaje pro přihlášení.
Vláda zeptal se před 2 měsíce

Potřebuji kvůli jedné aplikaci pro chytré hodinky zadat přihlašovací ůdaje do ůčtu Xiaomi ale já je neznám.Udaje kdysi nastavila vnučka ale ta si je nepamatuje(ani email,tel.číslo nebo ID účtu.Aplikace nejde zprovoznit.Telefon je ženy ale já mám účet Xiaomi funkční na mém Redmi 9.Dá se to nějak napravit ?Děkuji Vláda

3 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
nejsem si zcela jist, zda rozumím správně, tak se raději zeptám: ta aplikace už byla někdy v minulosti přihlášena pod tím účtem, ke kterému neznáte e-mail/telefonní číslo/ID?
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vláda odpověděl před 2 měsíce

Prominte,já se spletl jsem starej dědek(86).Není to Xiaomi ale HUAWEI.ten neznalý účet u ženy,já mám ale Xiaomi.Ano byla ta aplikace tam kdysi instalovaná vnučkou.

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
tak to, bohužel, ač bych rád, tak asi neporadím. S účty Huawei nemám vůbec žádné zkušenosti. Kdyby šlo o účet Xiaomi, byla by naděje, že je například číslo účtu uložené v telefonu v nastavení. Ale v případě účtu Huawei tomu tak na telefonu Xiaomi skoro jistě nebude. Jediné, co mě napadá: určitě tam bude možnost obnovení hesla, tak postupně, v nějakých rozumných intervalech, zkoušet zadávat e-mailové adresy a telefonní čísla, na která mohl být účet registrován.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

18 + 7 =

Apple AirPonds Pro 2

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!