xiaomi-redmi-7a

Xiaomi poradnaxiaomi-redmi-7a
Václav Antoch zeptal se před 1 týdnem

Když klesne nabiti beterie pod 30% v kontaktech na whatsaptu zčerná obrazovka a text je bily.Po nabiti se vše vratí do puvodního nastaveni.POmužete.

11 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 1 týdnem

Dobrý den,
patrně se v tu chvíli aktivuje spořič baterie. Na přechod do tohoto režimu by se Vás však telefon měl zeptat. Stačí spořič baterie nepovolit.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaclav Antoch odpověděl před 1 týdnem

Dobry vecer,poradite mi jak nepovolit sporic baterie,diky,Antoch

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 týdnem

Dobrý den,
no, telefon by se před přechodem do tohoto režimu měl zeptat. Konkrétně zobrazí dialogové okno s upozorněním, že baterie klesla pod XY procent a jestli chcete přepnout do režimu spořiče, nebo ne. V tomto případě stačí odpovědět záporně.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaclav Antoch odpověděl před 1 týdnem

Dobryden, jenze toto co popisujete telefon nedela ,nevim kde je chyba,nemuze to byt v nastaveni,poradte jek ho nastavit,Predem dekuji,Antoch

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 týdnem

Dobrý den,
myslím, že samostatně parametry toho úsporného režimu nastavit nejde. On prostě má nabízet přepnutí na úsporný režim, když baterie klesne pod určitou hodnotu. Pak zobrazí dialog „Úroveň baterie je pod XY %, chcete/nechcete zapnout úsporný režim“
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Jana Johnová odpověděl před 5 dny

nemohu znovu zprovoznit Redmi note7, který jsem aktualizovala a heslo si nepamatuji nechci si vymazat fotky a další, je v tel. č. 773313778

Karel Kilián Personál odpověděl před 5 dny

Dobrý den,
jaké heslo a v jakém okamžiku po Vás telefon chce? Pokud hned po spuštění, pak je to údaj, bez kterého se dál bohužel nedostanete.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Jana Johnová odpověděl před 4 dny

když telefon otevřu MIUI tak  potom se mi nastaví nová stránka se zeměkoulí a chce to po mne heslo, které nevím. Telefon se mi původně otevírá i otiskem.

bobasso odpověděl před 3 dny

….. 
pro Jana Johnová
vlastním RN7 a tu radím na Poradně. Poradil bych i vám, ale vy tu svoji závadu popisujete, tak, jak byste neuměla česky a z vaší řeči se nedá vyrozumět oč vám vlastně běží.
Když telefon zapnete, tak se objeví uprostřed displeje nápis REDMI (bílá písmena na černém podkladě), dole pak logo Androidu (zelený mužík), poté následuje postupné vyobrazování nápisu MIUI, nejprve černobíle a pak se postupně nápis zbarvuje. Pote už jen na displeji vyskočí požadavek k zadání PINu, Gesta, nebo Hesla, podle toho, co máte nastaveno jako Zámek telefonu (obrazovky) a použijete jej k odemčení telefonu. O žadných jiných požadavcích telefonu k jeho odemčení nevím. 

bobasso odpověděl před 3 dny

…. pro Jana Johnová 
ještě drobná vsuvka do textu výše 
……. poté následuje postupné vyobrazování nápisu MIUI, nejprve černobíle a pak se postupně nápis zbarvuje. Chvíli tam to barevné logo MIUI „visí“ apo chvili naběhne prostředí  zamykací obrazovky, ve vašem případě s obrázkem zeměkoule. Pak když táhnete prst po disleji od spodního okraje k hornímu, tak se dostanete  k zadání Zámku telefonu (obrazovky) A ten může být v podobě PINu, Gesta, nebo Hesla, podle toho, co máte z těchto tří typů nastaveno jako Zámek telefonu (obrazovky). O žadných jiných požadavcích telefonu k jeho odemčení nevím. 

Vaše odpověď

9 + 5 =