Xiaomi Redmi A9

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: RedmiXiaomi Redmi A9
Petr Tkadlec zeptal se před 2 měsíce

Děkuji za odpovědi. Mám Redmi A9 a žádným způsobem neupozorňuje na přijaté zprávy, zmeškané hovory při uspaném mobilu. Stará Redmi A7 mi blikala dioda na přední straně. Nevím, jestli to lze nějakým způsobem nastavit. Skoro všechny aplikace chtějí přístupy k datům. Děkuji za odpovědi.

3 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
ano, na dnešních telefonech je běžné, že aplikace potřebují přístup. Telefon Redmi 9A bohužel nemá notifikační LED, aby mohl signalizovat zprávy a zmeškané jejím blikáním. Nevím o způsobu, kterým by se to dalo řešit.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Michal odpověděl před 2 měsíce

U volání to jde – Nastavení – Účty pro volání – Nastavení hovorů – Nastavení příchozího hovoru – Blikat při zvonění. Ale u SMS o tom také nevím. Jinak tazateli již porazeno v příspěvku označeném jako “Zprávy”, proto mám za to, že zde spíše reaguje.

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
děkuji, Michale za reakci, ale mám takový dojem, že toto nastavení zajistí pouze blikání LED fotoaparátu v průběhu příchozího hovoru. Pokud jsem pochopil pana Tkadlece, jde mu o indikaci zmeškaného hovoru.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

19 + 18 =

Xiaomi Redmi Pad

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!