Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: RedmiXiaomi Redmi Note 10 Pro
Tomáš Hošťálek zeptal se před 2 měsíce

Po aktualizaci MIUI 13 13.016.0 se mobil po nějaké době vypne a hned naběhne zapínání (restart?). Mobil jsem několikrát restartoval, ale stále je to beze změn.

2 Odpovědi
bobasso odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den. 
Taky mám RN10 Pro a po každé aktualizaci, nebo když začne mobil vykazovat nějakou neopodstatněnou chybu, tak na něm udělám tovární reset (Obnova továrních dat). Mobil resetem uvedu do stavu jakobych jej zcela nova vyndal z právě rozbalené krabičky a prvně ho zapnul. Zkrátka s ním začnu odznova, s čistým štítem. Ve většině případů tovární reset problém s telefonem vyřeší. Před resetem si ale vše pro vás v mobilu důležité zazálohujte. Tovární reset vše vámi do mobilu nainstalované a uložené smaže. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
naprosto souhlasím s Bobassem, kterému děkuji za rychlou reakci. Pokud se to děje po aktualizaci, pak v takovém případě bych jako první doporučil provést zálohu dat. Následně udělejte obnovu zařízení do továrního nastavení, čímž telefon dostanete do stavu, jako byste ho právě rozbalil z krabičky. Pokud se jednalo o softwarovou závadu, měl by problém zmizet.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

9 + 9 =

Apple AirPonds Pro 2

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!