Xiaomi redmi note 8T aktualizace na android 10

Xiaomi poradnaXiaomi redmi note 8T aktualizace na android 10
Marie Dytrychová zeptal se před 5 měsíci

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli xiaomi redmi note 8T se dá aktualizovat z android 9 pie na android 10 děkuji 

37 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 5 měsíci

Dobrý den,
zatím nikoli. Poslední dostupná verze firmwaru pro tento telefon je stále postavena pouze na Androidu 9.
Nicméně dle předpokladů by časem měla přijít aktualizace na Android 10.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Jan Vaněk odpověděl před 4 měsíci

Dobrý den chci se zeptat jestli dostava Redmi Note8T aktualizaci na android 10 a MIUI 12 děkuji za odpověď.

bobasso odpověděl před 4 měsíci

Dobrý den. 
Pro Redmi Note 8T v Globální verzi se Stabilní ROM vyšla  22.10.2020 aktualizace z Androidu 9 (PCXMIXM) na  Android 10 (QCXMIXM) , tak i nadstavby z MIUI 11 na MIUI 12 (V12. 0.1.0)
Zda vlastníte RN8T v Globalní verzi se Stabilní ROM zjistíte z Nastavení > O telefonu >Verze MIUI > z těch sedmi písmen v závorce (xCXMIXM)
Tato aktualizace se nevztahuje, není určena pro RN8T v evropské verzi EEA se Stabilní ROM (xCXEUXM) !!!! 
Pokud RN8T prodávají naši mobilní operátoři a vy jste ten váš zakoupil na značkové prodejně operátora, tak na takové „operátorské“ telefony se vydané aktualizace od výrovce Xiaomi nevztahují. Naši operátoři mají v prodávaných telefonech svůj vlastní, upravený softvér a pro něj si vydávají aktualizace sami.
Jestliže vlastníte RN8T v Global verzi se Stabilní ROM viz popis na začátku a nechcete čekat, až vám zmíněná aktualizace přifrčí do telefonu vzduchem přes OTA, tak si jí můžete stáhnout sám ručně z tohoto odkazu:
https://www.xda-developers.com/download-miui-12-stable-update-rolling-out-several-xiaomi-redmi-mi-poco-devices/amp/
 
, a v seznamu telefofonů je RN8 T Global pak pod číslem 52. Tam v oddíle „Recovery ROM“ kliknete na oranžový „Download Link“ a aktualizaci stáhnete do telefonu. A jak na to celé? Postup, návod ke stažení máte tu:
 
 Instalační balíček z odkazu výše stahujte přímo do mobilu a to nejlépe jeho předinstalovaným  prohlížečem Chrome. 
Na ten stažený  instalační balíček MIUI12.zip (archiv) do telefonu nejde jen klepnout a dát ho otevřít, rozbalit. Aktualizaci tímto způsobem  nespustíte. Vyskočí chybová hláška. Aby se aktualizace řádně spustila, tak je třeba udělat na founu RN8T malou úpravu v jeho Nastavení a to takto : Otevřte Nastavení > O telefonu > Aktualizace systému > opakovaně, rychle po sobě poklepejte prstem  uprostřed displeje na to barevné, měnící se logo MIUI 11, na tu 11ku až vám vyskočí na displeji hláška “ Doplňkové funkce aktualizací Zapnuty“ > nyní v tom samém okně (s 11kou) klikněte na ty tři tečky pod sebou v pravém horním rohu displeje > ve vyskočené nabídce klikněte na možnost „Vybrat balíček aktualizací“ > otevře se vám vestavěný Správce souborů > žlutá skožka Download > kliknout na instalační balíček.zip > vlevo dole displeje kliknout na OK > teprve nyní se spustí instalace MIUI 12 ve vašem RN8T

Martin Vodenka odpověděl před 4 měsíci

Dobrý den, co znamená když mám v závorce PCXEUXM? Stále mám Android 9, chtěl bych také Android 10 abych mohl mít Miui 12.
 

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 měsíci

Dobrý den,
to EU v písmenech znamená, že máte evropskou verzi Redmi Note 8T. Pro tu je zatím k dispozici pouze MIUI 11 s Androidem 9.
Android 10 a MIUI 12 dostává nyní pouze globální verze tohoto telefonu. Evropská ji dostane později. Xiaomi bohužel oficiálně nepublikuje informace o plánovaných aktualizacích či jejich termínech. Nezbývá tedy než čekat, zda a kdy aktualizace přijde. Každopádně budete-li sledovat náš blog, kde každé pondělí publikujeme seznam aktualizovaných telefonů, určitě se o aktualizaci pro tento model včas dozvíte.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Chyba odpověděl před 4 měsíci

V12.0.1.0.QCXEUXM.l xiaomiuidownloader app  

MI redmi odpověděl před 4 měsíci

Už nainštalovaný android 12 EEA stable   Redmi note 8T screen shoot

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 měsíci

Dobrý den,
ano, děkujeme za informaci, kterou mohu potvrdit . Počínaje dneškem, tj. 4. listopadem, je dostupná aktualizace pro evropskou verzi Redmi Note 8T – konkrétně V12.0.1.0.QCXEUXM.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 měsíci

Dobrý den,
to je dané tím, že aktualizace jsou uvolňovány postupně. Xiaomi je vydává nejprve na 1 % zařízení a pak čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Pokud se objeví chyba, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava. Když se neobjeví žádný problém, je aktualizace po nějaké době uvolněna na dalších 10 % zařízení. Pak se opět čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Jestliže se objeví, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava.
Pokud se ani na tomto vzorku neobjeví nějaká chyba, tak se aktualizace vypustí na všechny telefony – i nadále je ale uvolňována postupně, aby se rozložila zátěž na aktualizační servery. To, že jste ještě nedostala aktualizaci, tedy může znamenat, že jste prostě ještě nepřišla na řadu.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

1 + 9 =