xiaomi-redmi-note-8t-vyzvaneni

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi Notexiaomi-redmi-note-8t-vyzvaneni
Jaroslav zeptal se před 1 rokem

Xiaomi Redmi Note 8T nejde nastavit jednotlivé vyzvánění pro kontakty.Před tím u  samsungu v pohodě.Poradí někdo.         Dík

20 Odpovědi
bobasso odpověděl před 1 rokem

Dobrý den.
Xiaomi udělal od řady 8 z telefonů s nadstavbou MIUI kočkopsa. Xiaomi systémové aplikace „Kontakt a volání“ a „Zprávy“ nahradil aplikacemi od Google a to  app „Google Kontakty“ a „Google Zprávy“. Takže tipy a triky pro nadstavbu MIUI 11 spolehlivě fungují do řady 7 ale v osmičkové řadě jsou tyto rady pro Kontakty a Zprávy nepoužitelné. Mám ve svém Redmi Note 7 Global staženy navíc ještě  app „Google Kontakty“ a v nich lze přidat vyzvánění k jednotlivým kontaktům takto. Otevřete Kontakty > vyberte kontakt a rozklikněte ho > kkiknout na tři tečky pod sebou v pravém horním rohu displeje > Nastavit vyzvánění > ve vyskočené nabídce kliknout na „Správce souborů > z vyskočeného seznamu s hudebními soubory vybrat vyzváněcí melodii, kliknout na ni (modré zatržítko) > vlevo dole na displeji kliknout na“ OK“
Víc vám bohužel neporadím. Tak to funguje na mém RN7 v prostředí doinatalované app “ Google Kontakty“ zstažené z Google Play. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 rokem

Dobrý den,
zkouším to na Redmi Note 8 Pro, což je z hlediska softwaru stejný telefon. Když otevřete aplikaci Kontakty a v ní kýžený kontakt, pak klepněte na tři tečky v pravém horním rohu a z nabídky zvolte Nastavit vyzvánění.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Jaroslav odpověděl před 1 rokem

Dobrý den.
Děkuji za radu,ale to nefunguje.Jde změnit vyzvánění pro všechny kontakty,ale jednotlivě ne.

bobasso odpověděl před 1 rokem

Dobrý den. 
Tak pak už je  jediným řešením udělat na founu tovární reset. Absenci této volby mohla způsobit aktualizace nadstavby MIUI. Reset takové problémy po aktualizacích ve většině případů vyřeší, pokud to není nějaká větší, pokročilejší závada zrala na servis, či reklamaci. Uvidíte co reset přinese. Resetem mobil uvedete do stavu jakoby jste jej nový vyndal z rozbalené krabičky a prvně jej zapnul. Zkrátka s ním začnete odznova, s čistým štítem. Před továrním resetem si ale vše pro vás v mobilu důležité zazálohujte. Reset totiž vše vámi do founu nainstalované a uložené vymaže. Při znovuzprovozňování a nastavování mobilu se vás telefon zeptá na to, jak jej chcete nastavit. Vyberte možnost „Nastavit jalo nové zařízení“. Pakliže byste zvolil tu druhou možnost „Obnovit nastavení ze zálohy“, tak do telefonu navrátíte zpět všechen balast, který chybování telefonu mohl způdobovat. Pak by celkový reset zcela pozbyl smyslu.

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 rokem

Dobrý den,
já se spíš obávám, zda nemáte kontakty uložené na SIM kartě. Tam, mám ten dojem, nastavovat vyzvánění nelze.
Karel Kilián

Jaroslav odpověděl před 1 rokem

Dobrý den.
Ne má je zkopírované z minulého mobilu a to jsem simku neměl v novém mobilu.

Jaroslav odpověděl před 1 rokem

Ještě mám problém v zobrazování třeba fotografií v TV.Nevím který program to umožňuje.Jsem pokročilí důchodce a moc se v tom nevyznám.

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 rokem

Dobrý den,
pokusil jsem se natočit Vám video, ve kterém je vidět, jak se nastavuje vyzvánění pro konkrétní kontakt. Zkuste se podívat zde.
To zobrazování fotek v TV by mělo jít přes Nastavení-Připojení a sdílení-Přenášet.
Karel Kilián

Jaroslav odpověděl před 1 rokem

Pane Kilián děkuji za odpověď,sdílení v TV v pořádku to funguje a to nastavení vyzvánění takhle jsem to přesně dělal a nic se nezměnilo.

Karel Kilián Personál odpověděl před 1 rokem

Dobrý den,
tak to je něco špatně. Otázkou je, zda má kvůli tomu smysl dělat obnovení do továrního nastavení.
Karel Kilián

Vaše odpověď

0 + 5 =

Chytrý telefon Xiaomi Mi 11 Lite