Xiaomi řešení note 4

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi NoteXiaomi řešení note 4
Lucie Tremlová zeptal se před 9 měsíci

Dobrý den syn má Xiaomi redmi note 4 a když fotí tak má strašně syté barvy displeje a tudíž i fotky nefotím přes žádný filtr. Jen když zapne fotoaparát tak mu hned naskočí strašně zarive barvy. Děkuji za info co stím.

2 Odpovědi
bobasso odpověděl před 9 měsíci

Dobrý den. 
Prvně vyzkoušejte toto > Spusťte fotoaparát  a přes tři čárky pod sebou v jednom z horních rohů fotoaparátu se dostanete k jeho Nastavení (ikona ozubeného kola). A v tom nastavení foťáku úplně dole je položka „Obnovit tovární nastavení“ > Chcete obnovit tovární nastavení fotoaparátu? > Zrušit / Ok.  Klikněte na to OK. Pokud tato volba nepomůže, tak se budete muset uchýlit k tovarnímu resetu mobilu (Obnova továrních dat). Resetem uvedete foun do stavu, jakoby jste jej nový vyndala z rozbalené krabičky a prvně jej zapnula. Před resetem si ale vše pro vás v mobilu důležité zazálohujte. Reset totiž vše vámi do mobilu nainstalované a uložené smaže. Zkrátka začnete s mobilem odznova s čistým štítem. Při znovu zprovozňování a nastavování telefonu po resetu se vás mobil bude ptát, jak jej nastavit. Zvolte možnost „Nastavit jako nové zařízení“. Pokud byste totiž zvolila tu prvou možnost „Obnovit nastavení telefonu ze zálohy nebo kopie mobilu“, tak si do founu navrátíte zpět všechen balast, který mobl být příčinou vašich problémů. Pak by reset postrádal smysl. Obnova továrních dat ve většině případů vyřeší neopodstatněné, nevysvětlitelné chybování telefonu. Pokud by nápravu chybování foťáku nevyřešil ani tovární reset, tak je nasnadě, že chyba bude většího rozsahu a pak již zvývá pouze navštívit servis, aby se vám odborně na mobil podívali a rozhodli, co s ním dál. 
 

Karel Kilián Personál odpověděl před 9 měsíci

Dobrý den,
souhlasím s Bobassem – určitě postupujte podle jeho návodu. Osobně si myslím, že by ještě mohlo hrát roli zapnuté HDR – to se vypíná/zapíná v nabídce po levé straně aplikace Fotoaparát.
Karel Kilián

Vaše odpověď

20 + 17 =