xiaomi-roboticky-vysavac-2-pripojeni-k-siti

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Ostatníxiaomi-roboticky-vysavac-2-pripojeni-k-siti
Rostislav Hejtmánek zeptal se před 3 roky

Dobrý den, nedaří se mi znovu přihlásit vysavač k evropskému (doporučenému) serveru. Problém se objevil poté, co jsem vysavač odnesl k rodičům, abych jej předvedl. Po návratu zpět se jej nedařilo spárovat se serverem. Podařilo se mi jej připojit pouze k US serveru. Setkali jste se s něčím podobným? Může připojení k US serveru působit nějaké problémy (např. spárování s jinými Mi produktem)? Máte nějaké řešení? Děkuji

60 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 3 roky

Dobrý den,
ony ty servery mají občas problémy. Takže bych doporučil trpělivost, případně reset vysavače do továrního nastavení. Pokud máte jen jedno zařízení Mi Home, je v podstatě jedno, na jakém serveru je. Nicméně jestliže jich máte více, měly by být všechny na jednom a tom samém serveru.
Karel Kilián

Pavel odpověděl před 3 roky

Zdravím, mám doma nové vysavač Mi Robot a mám problém s aplikací. Když chci aplikací propojit s vysavačem, napíše mi to „bring device closer to router“ a následně „connecting to network timed out“. I po resetování Wifi pomocí dvou tlačítek to nefunguje a píše to to samé. Nevíte co s tím?
Děkuji za odpověď:)

Karel Kilián Personál odpověděl před 3 roky

Dobrý den,
zkusil bych to připojit v přímé dohlednosti Wi-Fi routeru. Pokud se to nepodaří, patrně se jedná o problém s anténou ve vysavači, což bude nejspíš důvod k reklamaci. U tohoto modelu je to poprvé, co o něčem takovém slyším, ale stát se to samozřejmě může.
Karel Kilián

Vosin odpověděl před 2 roky

Dobrý den, podařilo se Vám to vyřešit? Mám stejný problém. Děkuji

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 roky

Dobrý den,
Původní tazatel už se neozval. Kde jste vysavač kupoval a jaký model to přesně je?
Karel Kilián

Vosin odpověděl před 2 roky

Dobrý den,
mám model  Xiaomi Roborock Sweep One S50 a zakoupil jsem ho v bestcena (bylo mi doporučeno). Koukal jsem, že tento problém mělo více lidí, narazil jsem na pár konverzací, ale nikde nebylo řešení.     
Poslední hláška, co to píše je: Bring device closer to router a tam je křížek u connecting to network timed out.
Děkuji 

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 roky

Dobrý den,
jednoznačně v takovém případě doporučuji reklamaci. Má Mi Robot 2 (aka Roborock Sweep One S50) a chytá Wi-Fi i přes několik zdí. Bude to podle mne špatný kus s problémem v anténě.
Karel Kilián

Pavel odpověděl před 2 roky

Dobrý den,
to se mi nezdálo, protože tento problém mělo celkem hodně uživatelů.
Problém už jsem zjistil, je to v routeru (zabezpečení), který Vám ten vysavač nepustí, ale problém se dá odstranit a už to šlape.
Přeji hezký den

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 roky

Dobrý den,
no, špatně zabezpečená síť bude asi jiný problém. Přeci jen zmíněná hláška „Bring device closer to router“ odkazuje spíše na sílu signálu než na zabezpečení.
Karel Kilián

Fxsteve odpověděl před 2 roky

Dobrý den přeji, mám stejný problém. V aplikaci se mi místo spárování napíše hláška,, Bring device closer to router“. Prosím, jak jste tedy postupovali? Děkuji za odpověď? 

1 2 3 7 Další »
Vaše odpověď

17 + 1 =

Redmi Note 10 Pro