Xiaomi Watch S4
Dobrý den. Na hodinkách Xiaomi Watch S4 mi neustále vyskakuje oznámení: aplikace služby propojitelnosti je spuštěna…Aplikaci jsem nenašel v hodinkách, ani v telefonu, a tu otravnou hlášku nevím, jak vypnout. Poradíte mi? Děkuji, Václav.
Tato hláška se zobrazuje přímo na hodinkách a způsobuje ji:
Systémová aplikace Watch Connectivity Service spuštěná na pozadí.
Xiaomi ji pravděpodobně nechalo v testovacím režimu, takže chybná notifikace zůstává viditelná i pro uživatele.
Na oficiálním fóru Xiaomi i v Google Play u Mi Fitness si na to uživatelé hromadně stěžují.
Aktualizace, která to má opravit, je očekávaná během několika týdnů.
(Nejsem certifikovaný Xiaomi zaměstnanec cokoliv co se stane zařízení tak nenesu vinu za to.)
Dámy a pánové přišel jsem na to za pomocí podpory od Xiaomy nebo respektive podpora mi pomohla ať nekecám.
Pošlu vám přesně kam máte jít abyste předešli tomuto problému.
Začneme:
1.) Spusťte aplikaci Mi Fistness (Pokud jí nemáte a máte tyto hodinky doporučuji si jí nainstalovat je to přímo v návodu)
2.) Klikněte na sekci Zařízení
3.) Klikněte na Oznámení aplikace
4.) Sjeďte dolů k sekci Více možností
5.) Pokud máte zapnutou nebo vybranou možnost Zrcadlit oznámení telefonu tak jí přepněte na Přizpůsobit oznámení
6.) Aplikace se pak nastavíte dle libosti od kterých chcete aby vám přicházely oznámení
7.) Gratuluji pokud si došel a sem protože to je vše 🙂
Co to způsobí tato změna ?
Tato chyba by se nám jako normálním uživatelům neměla objevovat ALE jde o to že jí tam vývojáři asi zapomněly odebrat z této možnosti Zrcadlit oznámení telefonu tak bohužel si tuto funkci musíte přepnout minimálně do tý doby dokud nepřijde aktualizace která toto opraví. No a vzhledem k tomu že si vývojáři nevybírají co je prioritou dělání úkolu a oprav tak asi o této chybě ví ale nejsou schopní to opravit v rozumnou dobu kvůli soustředění na jiné věci v hodinkách. Ps: Poslal bych sem i obrázkový tutoriál ale ten je tady v divném formátu vložení který mi za boha nejde tak se omlouvám.
Zdravím , na hodinkach Xiaomi watch S4 mi nejde vlozit karta. Píše to chybu 9004.
Jak do aplikace nahrat kartu ?
Předem děkuji

