Zamrzající widgety Xiaomi Pad 5

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: OstatníZamrzající widgety Xiaomi Pad 5
Zdeněk Foltýn zeptal se před 3 měsíce

Po aktualizaci Xiaomi Pad 5 na MIUI 13 ‘zamrzají’ widgety. Při jakékoliv snaze přesunu nebo změně velikosti dojde k přesunu na hlavní obrazovku a chybovému hlášení. Widgety nejdou ani odstranit. 
Řešil to už někdo? Má někdo radu?

4 Odpovědi
Klára odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den
 
Z vašeho příspěvku jsem pochopila, že jste dělal aktualizaci systému. Doporučila bych vám, udělejte tovární nastavení tabletu, tablet se nastaví do stavu, když jste ho koupil a rozbalil.
Pokud máte v tabletu důležitá data, aplikace, udělejte zálohu tabletu, abyste nepřišel o svoje data, aplikace, hudbu, filmy.
Problémy s widgety by měly zmizet.
 
S pozdravem
Klára

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
nikdo další s tímto modelem podobné problémy nehlásí. S ohledem na to, že nastaly po aktualizaci, lze tedy předpokládat, že během procesu aktualizace došlo k nějaké chybě. Doporučím tedy to samé, co Klára, které děkuji za rychlou odpověď a ochotu pomoci. V takovém případě bych i já jako první doporučil provést zálohu dat. Následně udělejte obnovu zařízení do továrního nastavení, čímž tablet dostanete do stavu, jako byste ho právě rozbalil z krabičky. Pokud se jednalo o softwarovou závadu, měl by problém zmizet.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Zdeněk Foltýn odpověděl před 2 měsíce

Děkuji za odpovědi, moc se mi do továrního nastavení nechce, ale asi ho budu muset provést 🙁

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
chápu, ale někdy je to po tak velké aktualizaci prostě potřeba. Ne vždy vše proběhne tak, jak by mělo, a obnovením do továrního nastavení se to většinou „utřepe“. I z časového hlediska to v konečném důsledku bývá nejrychlejší řešení.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

6 + 19 =

Užijte si EXTRA SLEVY! na všechny zánovní produkty v top kvalitě

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!