Zmizely fotky a videa z galerie

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi NoteZmizely fotky a videa z galerie
Tery zeptal se před 2 měsíce

Potřebuji radu. Mám Xiaomi redmi note 7 a když jsem otevřela galerii, začaly mi před očima mizet fotky a videa, až zmizely úplně všechny 😢 Nikde jsem je nenašla. Pokud se smazaly, je zajímavé, že se mi neuvolnila paměť v telefonu. Tak si říkám, že se třeba někde přesunuly. Navíc, systém ukazuje 90GB, což je nějak moc. Nesetkal se s tím někdo? Poradí někdo? 😞

2 Odpovědi
Michal odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
v telefonu je Správce souborů. Když jej otevřete, tak nahoře nabízí přes miniatury přístup k obrázkům, videím, dokumentům, hudbě atd. Pokud je najdete zde, tak je přesuňte do počítače (ne kopírovat, ale přesunout), tím je zálohujete. Buď vnitřní paměť nebo obsah paměťové karty se tím vyčistil a můžete je kopírovat (kopírovat, stále je to záloha něčeho důležitého) zpět do telefonu.
Na jednom telefonu jsem měl problém s šifrováním a takto se mi podařilo aspoň zachránit obsah.

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
děkuji Michalovi za rychlou reakci. Určitě zkuste to, co doporučuje Já bych asi jako první zkusil vyloučit, zda se nejedná jen o problém aplikace Galerie – nějakou chybu v databázi náhledů. Zkuste si proto nainstalovat jinou aplikaci – například Jednoduchá galerie. Pokud v ní fotky uvidíte, znamenalo by to, že příčinou jejich zmizení je pouze nějaký problém s aplikací Galerie, nikoli skutečná ztráta fotek.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

13 + 2 =

Sledujte nás na Telegramu!

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!