Zobrazení obsahu oznámení
Dobrý den,
trápí mě zobrazení/skrytí obsahu oznámení na zamykací obrazovce.
Při prvotním nastavování mi to nabídlo, že se na zamykací obrazovce zobrazí obsah oznámení pouze po odemčení displeje obličejem; dokud telefon „neuvidí“ můj obličej, zobrazí se zde pouze oznámení bez obsahu. Za boha teď nemohu nalézt, kde tuto funkci zrušit, chtěla bych mít obsah oznámení viditelný vždy.
Děkuji komukoli, kdo si bude vědět rady.
BP
Nastavení telefonu > Oznámení a centrum ovládání > „okno“ Zamykací obrazovka
……. Kliknout na položku „Formát“
……. a dále.
Pro bezpečnost svých telefonu je pro mnoho lidí nežádoucí, aby šlo na zamčené obrazovce mít možnost stažení roletky („Stará verze“ = stará dobrá klasická roletka) v případě, že by se někdo dostal k jejich telefonu ( ztráta, krádež) a mohl si číst obsah notifikací a hlavně se beztrestně dostat k přepínačům, kterými by šlo i při zamčeném telefonu jej ovládat.
Nastavení telefonu > Oznámení a Centrum ovládání > Po stažení dolů na Zamykací obrazovce zobrazit > Oznamovací roletka > ukazovat/neukazovat (modrý/šedý přepínač)
Dobrý den,
děkuji Bobassovi za rychlou reakci. Je to přesně tak, jak píše: Nastavení-Oznámení a Centrum ovládání-Zamykací obrazovka-Formát-Zobrazit oznámení a obsah.
Přeji hezký den.
Karel Kilián
Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď. Nakonec jsem našla, co jsem hledala; je to trošku něco jiného, než co popisujete vy, asi jsem to špatně popsala. Měla jsem na mysli: Nastavení > Heslo a zabezpečení > Odemknutí pomocí tváře > Možnosti zamykací obrazovky > Po ověření tváře zobrazit oznámení s podrobnostmi. Každopádně ještě jednou díky a mějte se:-)
Dobrý den,
aha, tak to jsme se asi spatně pochopili. Děkuji za upřesnění a jsem rád, že se povedlo problém vyřešit, takže toto vlákno uzavírám.
Přeji hezký den.
Karel Kilián