Zprávy

Petr Tkadlec zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den. Jenom se chi zeptat, jak nastavit blikání led ky při příchozí zprávě, když mi přijde a já ji hned nepřečtu. Na starém Redmi mně blikala malá dioda při zprávě i nabíjení. Děkuji

5 Odpovědi
Michal odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
některé modely již nedisponují oznamovací led diodou, proto by jste třeba hledal v nastavení marně. Zkuste, prosím, doplnit model telefonu, ať jde toto potvrdit nebo vyvrátit, případně mohu doporučit velké množství aplikací na Google Play s oznamováním blikání led diody na zadní straně telefonu. Také je zde možnost, že Váš telefon umí Aktivní displej a bude možné řešit tímto způsobem. Tedy bez bližších informací o telefonu je hodně možností a možná také žádná.

Standa odpověděl před 2 měsíce

Zdravím, u mně dlouhá léta na všech telefonech to řeší spolehlivá aplikace  NoLed  – ke stažení zde :https://www.apkmonk.com/app/com.led.notify/
udělit veškerá práva a povolení ,na telefonu bude asi třeba povolit stahování z cizích zdrojů…žádný problém ..
nebylo by špatné udělat recenzi, REDMI jsou vesměs bez LEDKY, dotazy jsou poměrně časté…

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
bohužel neuvádíte, jaký máte telefon. Nicméně pokud je to nějaký novější, tak v posledních cca třech letech Xiaomi zcela upustilo od notifikačních LED. Pak je otázkou, zda máte telefon s AMOLED obrazovkou, který má podporu aktivního displeje, kdy zobrazuje notifikace i na jinak de facto zhasnuté obrazovce, nebo s LCD displejem, kde bohužel taková možnost není.
Každopádně velice děkuji za reakce Michalovi i Standovi.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Standa odpověděl před 2 měsíce

Zdravím, mám skoro přesně 3 roky starý REDMI 8 … / ještě to není šrot, nabíjím 1 A nabíječkou ,není užívaný fest , vydrží 3 dny / ..není to AMOLED samozřejmě , kdyby mi to nefungovalo na nynějším REDMI a ne starších ASUS , SAMSUNG tak bych tu tip nedával…samozřejmě notifikuje na zhasnuté / uspaný telefon / jak vizuálně tak akusticky, vše lze nastavit..spotřeba baterie je v poslední kolonce / ostatní /… Ať se daří !!!

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
Stando, díky za tip. Já rozhodně nezpochybňuji, že Vámi doporučená aplikace funguje.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

15 + 3 =

Samsung Galaxy S23

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!