Ztratil jsem ikonku pro volání ( sluchátko)

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: Redmi NoteZtratil jsem ikonku pro volání ( sluchátko)
Jiří Navrátil zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den
prosím uměli by jste mi poradit, zmizela mi ikona sluchátka pro volání na Redmi NOTE 10 Pro , takže můžu volat jen z kontaktů 
děkuji za pomoc

2 Odpovědi
bobasso odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den. Též vlastním RN10 Pro a jsou jen dvě možnosti jak mohla ikona aplikace Telefon zmizet, “schovat se”.
1. Buď jste nechtíc ikonu aplikace Telefon přetáhl prstem přes druhou ikonu jiné aplikace, čímž se vytvořila složka a v ní je aplikace Telefon ukryta. 
 
2. Pokud používáte v Nastavení > Domovská obrazovka > Domovská obrazovka > tu máte vybránu volbu “S nabídkou aplikací. Pak jsou všechny ikony aplikací souhrnně viditelné, seskupeny po tažení prstu od spodního okraje displeje k hornímu. Pak je na vás, které ikony aikací z tohoto souhrmného uložiště si vytaháte na plochu. Pokud používate Domovskou obrazovku s volbou “S nabídkou aplikací” a ikonu aplikace Telefon jste měl na ploše a z nějakých příčin tam už není, tak pak jste na ikoně aplikace Telefon zřejmě dlouze podržel prst, vyskočila nabídka možností a vy jste klikl na možnost “Odebrat”, čímž se ikona aplikace Telefon vrátila, přemístila zpět do souhrnné nabídky všech aplikací. Budete si ji muset z této nabídky znovu vytáhnout na plochu.
Krom těchto dvou případů není jak aplikaci Telefon z plochy dostat pryč, aby  ikona aplikace zmizela.

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
děkuji Bobassovi za rychlou reakci. Souhlasím s tím, že jste ikonu aplikace patrně nevědomky přetáhl – nejspíš do nějaké složky, nebo nad jinou ikonu, čímž složka vznikla. Mělo by tedy stačit projít všechny složky, které máte na ploše, a ikonu vytáhnout zpět.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

18 + 13 =

Xiaomi Redmi Pad

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!