Zvukové upozornění na plné nabití

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: TelefonyZvukové upozornění na plné nabití
Pavel zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den, mám telefon Xiaomi 10 T Lite 5G a zajímalo by mě, jestli jde nějak nastavit zvukové upozornění, když dojde k úplnému nabití telefonu v nabíječce. Byl jsem na tuto funkci zvyký od předchozích telefonů a dobře funguje i u Xiaomi Mi Band 6, kdy telefon po plném nabití třikrát zavibruje. Byl jsem smířený s tím, že můj telefon tuto funkci nemá, ale minulý týden se mi stalo, když jsem měl telefon v nabíječce, že se po úplném nabití ozval zvuk, jako když telefon dám do nabíječky a objevil se nápis ,,Nabito” namísto obvyklého ,, Zbýva 25 hodin a 22 minut”. Myslel jsem, že proběhla nějaká aktualizace a už tato funkce bude dostupná, ale bohužel při dalším nabíjení se objevila opět stará hláška bez zvuku. Nemá někdo s tímto telefonem podobnou zkušenost? Děkuji za případné odpovědi.

5 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
myslím, že nikde v nastavení grafické nadstavby MIUI není možnost definovat zvuk, který by telefon vydával v případě plného nabití. Možná to půjde řešit nějakou aplikací třetí strany – zkusit můžete například Battery Alarm.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Pavel odpověděl před 2 měsíce

Děkuji za odpověď. Asi to tak bude. Jen mi přišlo divné, že se z ničeho nic zvuk ozval a hláška na displeji se změnila. Bohužel se to stalo jen jednou a pak už ne. Zkusím tu aplikaci.

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
přiznám se, že netuším, proč se ten zvuk jednou ozval. Zatím jsem nic podobného nezachytil na žádném telefonu Xiaomi, Redmi ani Poco, který jsem v poslední době testoval.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Pavel odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
to je pro mne také záhadou, nicméně děkuji za tip na aplikaci, která toto řeší. Byl jsem s ní tak spokojen, že jsem si hned zakoupil PRO verzi.
Přeji Vám hezký den.

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
není zač, rádo se stalo. Jsem rád, že jste s aplikací spokojen.
Přeji hezký den!
Karel Kilián

Vaše odpověď

1 + 15 =

Servis XM.cz

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!