Okoukal se vám Mi Band 4? Aplikace MiBand4 přináší téměř 200 ciferníků

Největší novinkou letošní verze chytrého náramku Mi Band je barevný displej, který zásadně rozšiřuje schopnosti tohoto příslušenství. Majitelé se tak konečně dočkali toho, co v chytrých hodinkách bylo už dávno – možnosti změnit vzhled ciferníku. Přímo v aplikaci Mi Fit jich je jich na výběr 45. Chcete víc? Tak si nainstalujte nový program MiBand4 – WatchFace for Xiaomi Mi Band 4!

Xiaomi Mi Band 4 byl oficiálně představen 11. července a velice záhy se objevil i v našem e-shopu, kde ho aktuálně nabízíme za cenu 1 185 Kč. V současnosti připravujeme podrobnou recenzi tohoto produktu, kterou v následujících dnech najdete na našem blogu.

Oficiální ciferníky

Jak již zaznělo – největším „tahákem“ Mi Bandu 4 je proti předchozí generaci barevná obrazovka. Ta, mimo jiné, přinesla i možnost měnit vzhled zobrazovaných informací – tedy takzvané „ciferníky“. Přímo v aplikaci Mi Band 4 jich najdete bezmála padesát, přičemž změna je opravdu snadná.

Jak změnit ciferník náramku Xiaomi Mi Band 4?

Změnit ciferník chytrého fitness náramku Xiaomi Mi Band 4 je možné přes oficiální aplikaci Mi Fit. Kromě šablon, připravených přímo výrobcem, však můžete instalovat a používat i jiné, jak si ukážeme záhy.

Jak změnit ciferník náramku Xiaomi Mi Band 4?

 1. Otevřete aplikaci Mi Fit.
 2. Přejděte do sekce Profil.
 3. Pokračujte do Chytrý náramek Mi Smart Band 4.
 4. Otevřete sekci Band display settings.
 5. Na záložce Band display si vyberte vzhled dle svého gusta a klepněte na něj.
 6. Klepněte na Synchronizovat ciferník.
 7. Vyčkejte na dokončení stahování a nahrání ciferníku do náramku.

Jak zaznělo výše, v aplikaci Mi Fit najdete celkem 45 více či méně odlišných ciferníků, což většině uživatelů patrně bude stačit. Pokud ale preferujete originalitu, můžete si nainstalovat aplikaci MiBand4 – WatchFace for Xiaomi Mi Band 4, ve které najdete bezmála dvě stovky ciferníků.

MiBand4 – WatchFace for Xiaomi Mi Band 4

Aplikace MiBand4 – WatchFace for Xiaomi Mi Band 4 je určena pro telefony s operačním systémem Android. Je zdarma a v Obchodě Play je teprve od čtvrtku 4. července. Přesto si ji během krátké doby vyzkoušelo více než deset tisíc uživatelů, kteří ji hodnotí veskrze kladně (průměrná známka je 4,9).

Sám autor v popisku k aplikaci mnoho nenapsal, jistou garancí kvality však je, že v jeho portfoliu najdete podobné programy pro náramek Amazfit Cor či chytré hodinky Amazfit Bip, přičemž obě mají hodnocení nad 4,5.

Aplikaci tedy stačí jednoduše stáhnout a nainstalovat z Obchodu Play – použít k tomu můžete odkaz v následujícím boxíku.

Testujeme aplikaci MiBand4

Po prvním spuštění se zobrazí požadavek na přístup k úložišti, který je logický, neboť aplikace MiBand4 – WatchFace for Xiaomi Mi Band 4 potřebuje ukládat stažené ciferníky do paměti zařízení. Teprve pak je možné nahrát je do náramku.

Následuje informační dialog s upozorněním, že se jedná o testovací beta verzi, takže je nutné počítat s možnými chybami a nedostatky. Nutno podotknout, že během testování jsme na žádné problémy s tímto programem nenarazili.

Pak už se ocitnete na hlavní obrazovce, kde můžete vybírat ciferníky pro Xiaomi Mi Band 4. Nabídka je opravdu široká – čítá celkem více než 180 položek, tedy 4× víc, než najdete v aplikaci Mi Fit. Náhledy jsou zpravidla animované, takže si snadno uděláte představu o  tom, jak ten který ciferník vypadá.

Jak nahrát do náramku Mi Band 4 nový ciferník?

Dostáváme se k zásadní otázce: jak z aplikace MiBand4 – WatchFace for Xiaomi Mi Band 4 ciferník do náramku? Postup možná na první pohled vypadá složitě, nicméně uvidíte sami, že k dosažení cíle stačí jen několik klepnutí.

Jak nahrát do náramku Mi Band 4 nový ciferník?

 1. Otevřete aplikaci MiBand4 – WatchFace for Xiaomi Mi Band 4.
 2. Vyberte si ciferník, který se vám líbí a klepněte na něj.
 3. Na další stránce si můžete prohlédnout náhled a informace o tom, co ciferník zobrazuje.
 4. Klepněte na tlačítko Install.
 5. Po stažení ciferníku se otevře okno, přes které můžete spustit aplikaci Mi Fit. Klepněte tedy na Open Mi Fit.
 6. Přejděte do sekce Profil.
 7. Pokračujte do Chytrý náramek Mi Smart Band 4.
 8. Otevřete sekci Band display settings.
 9. Na záložce My band displays byste měli vidět stažený ciferník – klepněte na něj.
 10. Klepněte na Synchronizovat ciferník.
 11. Vyčkejte na dokončení stahování a nahrání ciferníku do náramku.

Video, jak s aplikací MiBand4 nahrát nový ciferník

Pro lepší představu o tom, jak probíhá výběr a nahrání ciferníku do náramku Xiaomi Mi Band 4 jsme pro vás připravili instruktážní video.

Máte na svém náramku jiný než výchozí ciferník?

Xiaomi Mi Band 4: s čím přijde nová verze chytrého náramku?

Chytré náramky Xiaomi Mi Band patří k nejúspěšnějším produktům, prodávaným pod značkou Xiaomi. Zákazníky lákají příznivou cenou a širokou paletou Číst dál...

Xiaomi Mi Band 4 na fotkách: opravdu bude mít barevný displej?

Ačkoli jsme přesvědčeni o tom, že na představení nové generace chytrého náramku Xiaomi Mi Band 4 si ještě nějaký ten Číst dál...

Aktualizace pro Xiaomi Mi Band 4 přináší nové ciferníky i nastavení
Aktualizace pro Xiaomi Mi Band 4 přináší nové ciferníky i nastavení

Koncem minulého týdne vyšla softwarová aktualizace pro Xiaomi Mi Band 4. Pokud tedy nosíte na zápěstí tento populární čínský gadget, Číst dál...

Redmi Note 10 Pro
Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
50 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Andrews13
1 rok před

Je neco take pro iOS

Kate
Kate
1 rok před

Ten zaklínač? Boží. Škoda jen, že nemám mi band 4, ale honor band 4 ?. No, třeba dojde někdy k výměně ?

Janča O
Janča O
1 rok před

Prosím jde tam i ciferník se sekundami???

Niasis
Niasis
1 rok před

Lze náramek Band 3 používat na mobilu Xiaomi redmi 7 a redmi 6? Jestli to půjde kvůli bluetooth

vaja
vaja
1 rok před

Dobry den,
nekdo se ptal na vteriny, me by zase zajimalo, jak presny je cas pokud neni par dni synchro s telefonem. Cim je rizen, GPS ani radio to asi nebude..

Anonymní
Anonymní
1 rok před

Dá sa na mi band 4 vytvoriť vlastný ciferník

Kumbayo
Kumbayo
Odpovědět  Anonymní
7 měsíců před

Jo, tak to bych taky rád věděl.
Mě totiž nevyhovují ty indiánské totemové řvavé barvy, všeobecná nepřehlednost a v neposlední řadě i nedostatek czech kustomizace.

Bára S.
Bára S.
1 rok před

Dobrý den, jak vrátit zpět původní ciferník?
Po změně a výběru jiného už mi nejde vrátit ten původní…
Děkuji
Bára S.

Radek Simandl
Radek Simandl
1 rok před

Dobrý den.Po instalaci ciferníku z aplikace se mi neobjeví v aplikaci mi band4.jinak vše funguje.

Radek Simandl
Radek Simandl
1 rok před

A JEŠTĚ MI NEFUNGUJE OVLÁDÁNÍ HUDBY.

Radek Simandl
Radek Simandl
1 rok před

Nový ciferník jsem zkusil nainstalovat přímo podle zde uvedeného návodu,vše proběhne akorát se nový ciferník neobjeví v mi band display.Telefon mám Huawei Y5.A ovládání hudby už funguje.Jinak jede úplně vše.

Lada
Lada
1 rok před

Když se vzdálím od telefonu a dojde k přerušení spárování mi 4 tak mi nefunguje upozornění na hovor jak to nastavit aby se sám sparoval děkuji

OndraAF
OndraAF
1 rok před

Báro S. původní ciferník se nastaví přímo v hodinkách. Více – Displej náramku.

Lukáš
Lukáš
1 rok před

Dobrý den, jak smažu nainstalovaný ciferník s nármku pryč.

Díky

Bohumil H.
Bohumil H.
1 rok před

Dobrý den, aktuálně se po aktualizaci Mi Fit nedají do aplikace ciferníky ukládat. Nevíte o tom něco, či jestli se toto nějak nebude aktualizovat?
Děkuji

Jaroslava
Jaroslava
1 rok před

Dobrý den, dá sa u xiaomi mi band 4 vrátit k puvodnimu ciferniku? dekuji.

Radek
Radek
1 rok před

Tak bohužel zvolený ciferník se v aplikaci Mi fit v Xiaomi Redmi 4X nezobrazí, takže aplikace k ničemu. 🙁

Dante
Dante
1 rok před

Zdravím. Netuším, ale od jisté doby to nefunguje. A to jsem to zkoušel na 3 telefonech, dvou náramcích a stahovat i z jiných aplikací. Vždy se to jen stáhne do telefonu, ale v aplikaci mi fit se to nezobrazí.

Nefunkční ciferníky miband4
Nefunkční ciferníky miband4
1 rok před

Od začátku co mám mi band 4 mi nefungují displeje s aplikace mi band 4,pak li že dělám vše podle návodu,v aplikaci je nemám,měli by být v sekci vlastní,zkuste si to a uvidíte. Funkční jsou pouze ciferníky přímo v aplikaci mifit

Nefunkční ciferníky-vyřešeno
Nefunkční ciferníky-vyřešeno
1 rok před

Už jsem na to přišel,je nutné kliknout po stažení vámi vybraného motivů ciferníku na obrázek který vám to posléze ukáže,obrázek dívky,je to zaváděcí soubor a pod ním se evidují všechny vámi vybrané motivy

Volba ciferníku
Volba ciferníku
1 rok před

Stáhněte ciferník jaký chcete,a poté jdete do aplikace mifit a v originálních cofernicich vyberte obrázek anime japonské holčičky, který by se vám měl ukázat po stažení toho vašeho ciferníku,vyberte jej a synchronuzujte s hodinkami,výsledkem by měl být váš ciferník který jste si vybrali v aplikaci Miband 4 watchfaces

Ciferník do podrobna
Ciferník do podrobna
1 rok před

Btw,po stažení vámi vybraného ciferníku se vám v návodu na zprovoznění ciferníku objeví obrázek, který není ilustrační, ale takto vypadá ikonka, kterou zvolíte v aplikaci mifit, ikonka pod kterou se právě dosadil vámi vybraný ciferník,takze i když to budete vypadat že si instalujete jako ciferník kreslenou japonskou holcicku,po synchronizaci bude výsledek takový, že budete disponovat vámi zvoleným ciferníkem, jak páni. ✌️

Jan
Jan
1 rok před

Dobrý den, je nějaký editor, kde se dají tvořit vlastní ciferníky? Nebo upravovat už stávající? Například převod do češtiny. Děkuji

Díky
Díky
1 rok před

Teda! Náramek mám teprve den a nemůžu přestat žasnout, co dokáže narozdíl od mých předchozích MiBandů (1S a dvojkový, který jsem si po ztrátě musela koupit znovu). Opravdu na něj nedám dopustit a jelikož jsem ženská, co se ráda parádí(a ráda mění styl), tak možnost dalších displayů je úžasná zpráva! Díky za článek a video! Jsem ráda, že jsem přeskočila trojku a počkala na čtyřku.

Nefunkční ciferník s hokejovými tématy
Nefunkční ciferník s hokejovými tématy
11 měsíců před

Zdravím , po stáhnutí a nainstalování ciferniku s logem energie se mi překrývají dvoje hodiny nebo je ciferník úplně bez loga záleží jakou instalaci ciferníku zvolim

Nechci Uvádět Jméno
Nechci Uvádět Jméno
6 měsíců před

Potřebuju originální styl displeje, prosím poraďte mi jak na to. Děkuji

Mmmis
Mmmis
Odpovědět  Karel Kilián
6 měsíců před

Dobrý den.Původní vzhled. To jsem v článku nenašla. Děkuji

Robert
Robert
6 měsíců před

Dobrý den, funguje aktuálně nějaký postup, jak do miBandu 4 vložit stažený ciferník? Mám miFit v. 4.0.17 (v CZ verzi) a v nastavení displeje náramku mám buď „Online styly displeje náramku“ kde jsou pevně dané ciferníky nebo „vlastní“. Pokud např. přes aplikaci miBand 4 stáhnu jiný ciferník, nikde ho v miFit nevidím.

50
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x