Náramek Mi Band 7 dostává aktualizaci – přináší tři užitečné novinky

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 7 byl včera oficiálně uveden na globální trh, na kterém bude prodáván pod označením Xiaomi Smart Band 7. Kromě toho čínský výrobce vypustil aktualizaci firmwaru s číslem 1.16.0.7, přinášející tři užitečné novinky.

Náramek Mi Band 7 dostává aktualizaci – přináší tři užitečné novinky
Náramek Mi Band 7 dostává aktualizaci – přináší tři užitečné novinky

Hned v úvodu začínáme dobrou zprávou: nejnovější verzi chytrého fitness náramku od Xiaomi můžete koupit v našich obchodech. V českém e-shopu přijde na 1337 Kč, ve slovenském online obchodě stojí 54 eur. Aktuálně je k dispozici pouze verze bez NFC, globální varianta s NFC nebyla vůbec představena.

Chcete-li o tomto produktu vědět víc, podívejte se na rozbalení a první pohled, který připravil Daniel Macho. Dozvíte se nejen to, co je obsahem balení, ale také celou řadu praktických postřehů, včetně představení některých novinek.

Aktualizace pro náramek Mi Band 7

Aktualizace firmwaru pro náramek Mi Band 7 byla vypuštěna v úterý 21. června a je určena jak pro verzi s NFC, tak i pro variantu bez možnosti bezkontaktních plateb. Update opravuje celou řadu odhalených chyb a nedostatků, ale také přidává několik užitečných novinek.

Tou první je možnost nastavení intenzity vibrací přímo na náramku. Dosud bylo možné toto nastavení provádět výhradně z doprovodné aplikace v mobilním telefonu. Bohužel v tuto chvíli není známo, zda bude tato funkce zpřístupněna i pro modely předchozích generací.

Náramek Mi Band 7
Náramek Mi Band 7

Poměrně zásadní je vylepšení ciferníků zobrazovaných na hodinkách, jež poskytnou vyšší míru interakce. Konkrétně se po klepnutí na určitou položku otevře příslušná obrazovka. Například po klepnutí na údaj o srdečním tepu na ciferníku se zobrazí stránka s údaji o srdečním tepu naměřenými v průběhu dne.

Poslední novinkou je přidání fitness připomínek. Ty mají uživatele povzbudit ke splnění stanovených cílů, nicméně zahraniční zdroje zatím nijak neupřesňují, o jaké cíle se jedná, ani jakým způsobem na ně bude náramek upozorňovat.

Opravy a vylepšení

Nová aktualizace také přináší opravu problémů se samovolným restartováním, zarovnáním textu v sekci budíků, ovládáním hudebního přehrávače a potíží s jasem obrazovky po opuštění stránky pro bezkontaktní placení (to poslední se týká samozřejmě jen verze s NFC). V neposlední řadě byla také optimalizována celková plynulost systému.

Mi Band 7
Mi Band 7

V tuto chvíli není jisté, zda je aktualizace s číslem verze 1.16.0.7 určena pouze pro čínskou verzi náramku Xiaomi Mi Band 7, nebo zda se týká i globální varianty. Tuto informaci ještě ověříme a případně do článku doplníme.

Apple AirPonds Pro 2

Zbývá zopakovat, že nejnovější verzi chytrého fitness náramku od Xiaomi můžete koupit v našich obchodech. V českém e-shopu přijde na 1337 Kč, ve slovenském online obchodě stojí 54 eur. Aktuálně je k dispozici pouze verze bez NFC, globální varianta s NFC nebyla vůbec představena.

Jak se vám líbí náramek Mi Band 7?

Zdroje: gizmochina.com, notebookcheck.net, tizenhelp.com, hi-tech.mail.ru.

Redmi bude samostatná značka. Proč to Xiaomi udělalo?

Ve čtvrtek 3. ledna vydala společnost Xiaomi prohlášení, že Redmi se stane samostatnou značkou, podobně jako například Poco/Pocophone. Oficiální oznámení Číst dál...

3 (ne)známé produkty Xiaomi: fén, televizor a elektrická motokára
3 (ne)známé produkty Xiaomi: fén, televizor a elektrická motokára

Máme tu pátek a s ním v pořadí již 148. pokračování našeho seriálu, ve kterém vám týden, co týden představujeme Číst dál...

3 (ne)známé produkty Xiaomi: sluchátka, klávesnice a tužkové baterie
3 (ne)známé produkty Xiaomi: sluchátka, klávesnice a tužkové baterie

Máme tu pátý pátek roku 2020, a to na našem blogu znamená, že vám budeme představovat zajímavé produkty z portfolia Číst dál...

Sledujte nás na Telegramu

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x