Recenze Xiaomi Mi AirDots: bezdrátová sluchátka se skvělým zvukem

Čínský gigant Xiaomi patří k jedněm z největších vyzyvatelů Applu. V podstatě se dá říci, že v jeho nabídce najdete alternativu téměř k jakémukoli „jablečnému“ produktu. Například v segmentu bezdrátových sluchátek, kde má Apple své AirPody, má Xiaomi velmi podobný produkt AirDots. Jaká jsou? To vám prozradí naše recenze Xiaomi Mi AirDots.

Začněme tím, že bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi AirDots pořídíte v našem e-shopu za cenu 1990 korun. To je ve srovnání s AirPody zhruba poloviční částka. Vlastnosti a schopnosti jsou přitom velice podobné.

Rozbalujeme

Recenze Xiaomi Mi AirDots pochopitelně nemůže začít jinak než rozbalováním. Produkt přichází v tradičně decentní bílé kartónové obdélníkové krabičce. Na přední straně je vyobrazen produkt, který však na bílém pozadí poněkud zaniká. Vzadu jsou pak technické parametry, z nichž vyčteme například to, že sluchátka podporují nejnovější Bluetooth 5.0.

V případě sluchátek je důležitá jejich výdrž, která přímo souvisí s kapacitou baterie. V případě tohoto modelu mají sluchátka baterii s kapacitou 30 mAh a nabíjecí pouzdro obsahuje akumulátor s kapacitou 300 mAh. Postačí tak pro cca pět nabití sluchátek.

Recenze Xiaomi Mi AirDots může začít
Recenze Xiaomi Mi AirDots může začít

Po vyjmutí z krabičky na vás vykouknou z plastového lůžka dvě sluchátka a nabíjecí pouzdro. Dále v krabičce najdete kratičký nabíjecí kabel (adaptér není součástí balení), dva další páry silikonových špuntů pro různé velikosti zvukovodů a papírové leporelo s návodem.

Obsah balení
Obsah balení

Špunty

Samotná sluchátka jsou v provedení špunty – na rozdíl od AirPodů se tedy zavádějí přímo do zvukovodu a izolují tak posluchače od veškerého vnějšího světa. Součástí balení jsou celkem tři velikosti vyměnitelných silikonových špuntů, díky čemuž by sluchátka měla padnout do každého ucha.

Samotná sluchátka jsou v provedení špunty
Samotná sluchátka jsou v provedení špunty

V těle jsou indikační LED a dotyková ploška, přes kterou lze například ovládat přehrávání hudby nebo vyvolávat hlasového asistenta. Na spodní části jsou dva magnetické konektory, kterými se sluchátka připojují ke konektorům nabíjecího pouzdra.

Design je jednoduchý, prostý jakýchkoli hran. Po dotykovou ploškou jsou pěkně skryté indikační LED, které svou barvou umí informovat o úrovni nabití. Pokud nesvítí, jsou prakticky neviditelné.

Nabíjecí pouzdro

Stejně, jako u AirPodů, i čínský gigant počítal s nabíjením sluchátek na cestách. Připravil proto nabíjecí pouzdro – v tomto případě plastovou krabičku, do níž sluchátka zavřete a ona se přes konektory nabijí z vestavěného akumulátoru.

Otevřené nabíjecí pouzdro
Otevřené nabíjecí pouzdro

Sluchátka do krabičky přesně padnou, s jejich uložením pomáhají také magnetické konektory, díky kterým se vám nepovede je vysypat například v jedoucím prostředku hromadné dopravy. Pro nabíjení stačí odklopit víčko, vložit sluchátka a zavřít. Samotné pouzdro také indikuje stav prostřednictvím nenápadné LED.

Sluchátka v pouzdru
Sluchátka v pouzdru

Samozřejmě i „krabičku“ je potřeba jednou za čas nabít. K tomuto účelu má pod pantem nabíjecí konektor, kterým ji připojíte ke zdroji energie. Jedná se o dnes již pomalu zastarávající microUSB, přičemž součástí balení je kabel, nikoli však nabíjecí adaptér.

Uzavřené pouzdro s konektorem microUSB
Uzavřené pouzdro s konektorem microUSB

Technické parametry Xiaomi Mi AirDots

Podívejme se v bodech na technické parametry sluchátek Xiaomi Mi AirDots:

 • Konektivita: Bluetooth 5.0
 • Impedance: 16 ohmů
 • Dosah Bluetooth: 10 metrů
 • Citlivost 106 ± 3 dB
 • Baterie: 30mAh Li-ion
 • Výdrž na jedno nabití: až 2 hodiny
 • Pohotovostní doba: 12 hodin
 • Doba hovoru. až 4 hodiny
 • Váha sluchátek: 4,2 gramy
 • Rozměry krabičky: 62 × 42 × 26 milimetrů
 • Hmotnost s krabičkou: 39 gramů

Praktický test

Sluchátka jsme používali po dobu jednoho týdne, kdy jsme je připojovali k telefonům OnePlus 5, Xiaomi Mi Mix 3 a notebooku s operačním systémem Windows 7. První spárování bylo ve všech případech rychlé, stejně jako všechna následující automatická připojení.

V případě připojení k mobilu fungují Xiaomi Mi AirDots nejen jako sluchátka, ale také jako handsfree. Hovory lze přijímat klepnutím na dotykovou plošku, která je na těle obou sluchátek. Stejným způsobem lze také pozastavovat a opětovně spouštět přehrávání, což je praktické, protože nemusíte vytahovat mobil z kapsy.

Dotyková ploška však občas komplikuje používání. Pokud si například upravíte pozici špuntů v uších, patrně se vám to nepovede bez toho, abyste se jí dotkli. Jestliže v tom okamžiku posloucháte písničky, dojde k jejich pozastavení a musíte se plošky dotknout znovu.

V uších sluchátka sedí velmi dobře a jsou velmi lehká – každé váží jen 4,2 gramů. Pokud by jejich usazení nevyhovovalo vašim představám a anatomii vašich uší, jsou v balení další dvě velikosti silikonových špuntů. Za normálních podmínek drží bez problémů, běhat bychom však s tímto typem spíše nedoporučovali.

Dotyková ploška
Dotyková ploška

Zvukové vlastnosti

Nutno konstatovat, že podání zvuku je velmi pěkné.  Sluchátka využívají dynamický reproduktor o tloušťce 7,2 mm pro jemný a vyvážený zvuk. Výsledek opravdu příjemně překvapí: zvuk je sytý, má pěkně prokreslené výšky i středy. Basy jsou přiměřené – dodávají příjemnou dynamiku, působí přirozeně, avšak nejsou přebuzené.

Někteří majitelé těchto sluchátek, kteří měli možnost vyzkoušet i AirPody, konstatují, že kvalita zvuku je prakticky identická. To si sice tvrdit nedovolíme, neboť jsme neměli šanci porovnat, nicméně můžeme konstatovat, že podání zvuku je opravdu pěkné.

Samozřejmě musíme objektivně konstatovat, že Xiaomi Mi AirDots jsou vhodná pro každodenní nošení, poslech hudby a hovory přes handsfree. Skalní audiofilové však jistě namítnou, že bezdrátová sluchátka ještě nemohou konkurovat profesionálním sluchátkům s kabelem od značek jako jsou Sennheiser nebo dokonce Beyerdynamic.

Baterie a výdrž

Jak jsme načrtli v úvodu, Xiaomi Mi AirDots mají baterie vlastně tři. Po jedné 30mAh v každém sluchátku a třetí s kapacitou 300 mAh v nabíjecím pouzdře. Zatímco baterie ve sluchátkách by měly vydržet kolem dvou hodin, spolu s krabičkou by měly nabídnout dalších až 12 hodin.

K nabíjení slouží krabička
K nabíjení slouží krabička

V praxi jsme během recenze Xiaomi Mi AirDots ověřili, že deklarovaná výdrž odpovídá skutečnosti. První zvukový signál, upozorňující na vybíjející se baterii, se ozval po 2 hodinách a 13 minutách nepřetržitého přehrávání hudby na maximální hlasitost. V tu chvíli zbývalo ještě 10 % energie. K úplnému vybití a vypnutí pak došlo po dalších pěti minutách.

Vložili jsme tedy sluchátka do pouzdra, abychom zjistili, jak rychle je dokáže nabít. Sluchátka díky magnetům dosednou přesně na konektory, takže nemusíte řešit, zda jsou správně usazená. K úplnému nabití stačilo 76 minut. Pokud tedy chcete poslouchat delší dobu, počítejte zhruba s cyklem: 2:18 poslech, 1:15 nabíjení, 2:18 poslech.

Líbilo se nám, že po vyjmutí z pouzdra se sluchátka automaticky připojí k poslednímu spárovanému zařízení. Po uložení do pouzdra se zase automaticky odpojí, takže není nutné řešit jejich odpojení například od telefonu.

Další funkce a schopnosti

Pro komunikaci s telefonem či jiným zdrojem zvuku používají Xiaomi Mi AirDots bezdrátový protokol Bluetooth v poslední dostupné verzi 5.0. Dosah se pohybuje kolem deseti metrů, k dalším výhodám této verze patří minimální energetická náročnost, vyšší kvalita zvukové produkce s menším rušením a zkreslením. Musíme upozornit, že většina prodávaných bezdrátových sluchátek má Bluetooth 4.2.

Sluchátka komunikují přes Bluetooth 5.0
Sluchátka komunikují přes Bluetooth 5.0

Na vnější straně se nachází dotyková oblast, přes kterou lze vyvolávat různé akce. Můžete přes ní zavolat hlasového asistenta Xiao AI, zastavit a znovu spustit právě přehrávanou skladbu, a dokonce i přijmout nebo odmítnout hovor. Konkrétně to funguje následovně:

 • Jedno stisknutí – umožňuje přijmout příchozí hovor a pozastavovat/spustit přehrávání hudby.
 • Dlouhé stisknutí – umožňuje zavěsit hovor.
 • Dvě krátké stisknutí – umožňuje ztlumit zvuk během hovoru nebo zapnout asistenta Xiaomi – Xiao AI.
Sluchátka lze ovládat přes dotykovou plošku
Sluchátka lze ovládat přes dotykovou plošku

Jak již zaznělo, Xiaomi Mi AirDots mohou fungovat také jako handsfree. Mají pro tento účel integrovaný mikrofon. Při hovoru v běžném prostředí jsme byli s jeho fungováním spokojeni, byť občas se objevovala malá ozvěna.

Hodnocení recenze Xiaomi Mi AirDots

Jak tedy skončí recenze Xiaomi Mi AirDots? Jednoznačně kladně! Sluchátka nás zaujala kompaktními rozměry, nízkou hmotností a velmi dobrou kvalitou podání zvuku. V kategorii bezdrátových sluchátek jde o dobrou volbu, a to i díky přijatelné ceně.

Kvalita zvuku AirDots je dobrá s pěkně podanými basy. Sluchátka lze snadno připojit k nejrůznějším zařízením. Celkově je hodnotíme jako pohodlná a snadno nositelná sluchátka pro každodenní použití.

Xiaomi Mi AirDots

1990 Kč
6.9

Pohodlí při nošení

7.0/10

Kvalita zvuku

8.5/10

Výdrž baterie

5.0/10

Další funkce a schopnosti

7.0/10

Cena

7.0/10

Klady

 • Kompaktní bezdrátové řešení.
 • Kvalitní podání zvuku.
 • Pohodlné do uší.
 • Dobře těsní.
 • Podpora Bluetooth 5.0.

Zápory

 • Relativně krátká výdrž na jedno nabití.
 • Občasný nechtěný stisk dotykové plošky.
 • Nevhodné pro běhání a podobné sporty.

56 komentářů: „Recenze Xiaomi Mi AirDots: bezdrátová sluchátka se skvělým zvukem

 • 12. 3. 2019 (2:08)
  Permalink

  Za ty peníze a pouze SBC kodek…. Bída. To mají i tyto true wireless QCY T1C a stojí 1/3 ceny xiaomi a hrají lépe . Na produkty od Xiaomi nedám dopustit, ale tímto produktem příliš nenadchli.

 • 12. 3. 2019 (8:53)
  Permalink

  @Mirek
  Dobrý den,

  bohužel Vámi uváděná sluchátka jsem neměl možnost otestovat. Máte pravdu, že vypadají podobně, ale jak hrají bohužel neposoudím.

  Karel Kilián

 • 18. 4. 2019 (17:05)
  Permalink

  Ahoj, ďakujem za peknú recenziu. Len ma zarazilo, že na konci je v záporoch poznámka, že nie sú vhodné na behanie a podobné športy, pritom v recenzii sa nič také nespomína.
  Chcem ich práve na šport a behanie, tak ma to prekvapilo. Mám už BT slúchadlá meizu ep51 a vadí mi na nich spojovací kábel, ktorý má tendenciu zachytiť sa o spotený krk. Takže som čakal že TW slúchadlá budú na šport lepšie.

 • 19. 4. 2019 (10:44)
  Permalink

  @Dušan
  Dobrý den,

  v recenzi píšu „V uších sluchátka sedí velmi dobře a jsou velmi lehká – každé váží jen 4,2 gramů. Pokud by jejich usazení nevyhovovalo vašim představám a anatomii vašich uší, jsou v balení další dvě velikosti silikonových špuntů. Za normálních podmínek drží bez problémů, běhat bychom však s tímto typem spíše nedoporučovali.“
  Dle mého mínění v uších prostě nedrží tak, aby při běhu nevypadly.

  Karel Kilián

 • 22. 4. 2019 (15:12)
  Permalink

  Zdravím, chtěl bych se zeptat po delším užívání těchto sluchátek jsem neměl nejmenší problém. Ale dneska se mi stala po nabíjení sluchátek nehezká věc a to ta, že mi hraje pouze právě sluchátko, levé sice funguje ale nepřehrává žádný zvuk čisté když vám to něco říká..také tam bliká v kuse bílá kontrolka. Netuší někdo čím by to mohlo být?

  Děkuji za odpověď.

 • 23. 4. 2019 (7:43)
  Permalink

  @Patrik
  Dobrý den,

  zkuste sluchátka odpárovat a úplně smazat z nastavení Bluetooth a znovu spárovat. Změní se něco?

  Karel Kilián

 • 24. 4. 2019 (21:28)
  Permalink

  Lze tyto sluchátka používat střídavě na mobilu a noteboku? Jak se přepíná mezi zařízeními?
  Diky

 • 25. 4. 2019 (7:45)
  Permalink

  @Martin Wagner
  Dobrý den,

  ano, lze – sám jsem je přesně tak používal. Pokaždé, když jsem chtěl přehrávat z notebooku, jsem si je prostě nastavil na notebooku jako výstup.

  Karel Kilián

 • 28. 4. 2019 (20:24)
  Permalink

  Keď sa môžem spýtať tieto slúchatká fungujú na technologii master and slave alebo sa mobil či notebook pripaja na obe dve sučastne?

  Vo pred ďakujem za odpoveď

 • 29. 4. 2019 (10:49)
  Permalink

  @Miloš Nemček
  Dobrý den,

  bohužel tuto informaci nemám k dispozici, ani se mi ji nepovedlo nikde vypátrat.

  Karel Kilián

 • 29. 4. 2019 (15:48)
  Permalink

  Keď ste ich použival neprišlo vám niečo odozdené ako zvuk alebo nejaká chyba na zvuku?

 • 29. 4. 2019 (15:48)
  Permalink

  *opozdené

 • 29. 4. 2019 (17:29)
  Permalink

  Dobrý den,

  určitě ne. Zvuk mi připadal naprosto v pořádku. Jeden z nejlepších, co jsem kdy slyšel.

  Karel Kilián

 • 22. 5. 2019 (16:21)
  Permalink

  Dobri den,tiez mi hra len jedno sluchatko a to druhe len blika uz som resetol bluethoot a nic.neviete co stym alebo poslem na reklamaciu?

 • 22. 5. 2019 (16:39)
  Permalink

  @Fero
  Dobrý den,

  netuším, mi to během recenze nic takového nedělalo. Pokud se nic nezmění ani když se dotknete dotykové plošky na boku sluchátka, viděl bych to na reklamaci.

  Karel Kilián

 • 30. 5. 2019 (17:55)
  Permalink

  Mám je zatím 1 den a už můžu říct že zvuk mají špatný, basy jsou nepřítomně a sám zvuk se dá přiřadit ke sluchátkům za 200 korun. Ti co si to chtějí kupovat, tak je nekupujte počkejte až vyjde jiná verze nebo nějaká aplikace která umožňuje nějaké nastavení

 • 30. 5. 2019 (22:08)
  Permalink

  @Maxim Bogoslavec
  Dobrý den,

  mohu se zeptat, kde jste sluchátka kupoval? To hodnocení mě hodně překvapuje. Prosím, že jsem já se zvukem spokojen, je jedna věc. Ale opravdu velkou chválu na ně pěli i další recenzenti, včetně těch, kteří se vysloveně zabývají audio technikou. Pokud nejste se zvukem spokojen, obávám se, zda máte originál.

  Karel Kilián

 • 3. 6. 2019 (19:04)
  Permalink

  Ahoj Karle. V porovnání s AirPods hrají ty AirDots dokonce o chlup lépe. Mají takový víc výškový charakter. Na první poslech jsou dokonce příjemnější. AirPods jsou víc ve středu. Basy jsou, jak píšeš, tak, akorát. AirPody jsou víc basové. Dokud nemáš přímé porovnání tak rozdíl nepoznáš. Když jsem poprvé strčil AirDots do ucha byl jsem velmi mile překvapen jak dobře hrají. Čekal jsem spíš horší zvuk a opak byl pravdou. AirPods mají lépe vyřešenu krabičku, která se vejde do takové té malé kapsičky u ryflí. O tom si AirDots mohou nechat zdát. Neměl jsem možnost dlouhodobě testovat výdrž gumových silikonových špuntů. U AirPodů nic takového není, takže jsou nezničitelné a na čištění stačí líh a guma na připevňování papírů na stěnu Kores Gum fix). Takže můj závěr je že každé mají své plusy a mínusy. V každém případě za ty peníze je to skvělá volba. A pokud se někdo nebojí a koupí na Aliexpress Redmi AirDots za 25 USD tak neudělá chybu a ještě ušetří.

 • 4. 6. 2019 (7:09)
  Permalink

  @Opicak2014
  Ahoj Opičáku 🙂

  Bych nečekal, že se potkáme tady. Já, upřímně, nejsem audiofil, ale měl jsem z AirDotů příjemný pocit. Za tu cenu podávají opravdu nadprůměrný výkon. Pravda, ta krabička by mohla být menší 🙂

  Přeji hezký den.
  Karel Kilián

 • 6. 6. 2019 (16:48)
  Permalink

  Tak sa mi podarilo kúpiť redmi airdots za 18€. So zvukom úplná spokojnosť.
  Ani pri behu nemajú tendenciu vypadávať, to je poznámka k môjmu príspevku hore.

 • 17. 6. 2019 (18:53)
  Permalink

  Už skoro týden používám Redmi Airdots. Jediné, co nebylo OK byly basy, ale pomocí eqalizeru se dají krásně zvýšit. Určitě doporučuji. Z AliExpress za 21 USD ~ 470 Kč.

 • 18. 6. 2019 (9:18)
  Permalink

  Dobrý den,

  děkujeme za zkušenost. Prozradíte, který ekvalizér jste použil?

  Karel Kilián

 • 18. 6. 2019 (17:25)
  Permalink

  Jedine co mě zatím vadí je, že nerozumím čínsky. Ze sluchátka na mě mluví slečna pravděpodobně čínsky. Nedá se to nějak přenastavit na angličtinu – tu bych ještě dal. Existuje možnost nějakýho upgrade? Nebo zjistit překlad toho co „paní asistentka“ říká ?

 • 19. 6. 2019 (7:17)
  Permalink

  @P
  Dobrý den,

  nene, ta hlasová asistentka je určena skutečně jen pro čínský trh. Žádné nastavení či změna jazyka není možná.

  Karel Kilián

 • 19. 6. 2019 (11:43)
  Permalink

  Takže vy prodáváte zboží určené pro čínský trh ?
  P

 • 25. 6. 2019 (9:57)
  Permalink

  Sluchátka pro mě jako oldmena který poslouchá Abbu, Beatles apod. plně vyhovují. Koupil jsem u Číňana který sice nedodává nabíjecí kabel ale na co mám jich plný šuflík. Takže pro mě sluchátka vyhovují, mám sice Kossy ale na běžný poslech venku tyto docela vyhovují. Trochu jsem zmaten z toho párování protože mobil (Redmi Note 7) ukazuje spárování pouze sluchátka R ale hraje i L. Takže nevím v čem je a vlastně není problém.

 • 25. 6. 2019 (10:00)
  Permalink

  Jo a na mobilu používám přehrávač Dub Music Player kterým si nastavuji ekvalizér a zvuk se dá nádherně vylepšit.

 • 26. 6. 2019 (7:32)
  Permalink

  @Karel Brno
  Dobrý den,

  vnímám to podobně – ta sluchátka na běžný poslech naprosto postačují a jejich zvuk je opravdu dobrý. Jinak myslím, že to, jak se Vám sluchátka chovají, není problém.
  A děkuji za tip na Dub Music Player – určitě vyzkouším!

  Karel Kilián

 • 26. 6. 2019 (10:47)
  Permalink

  Ok pane Kiliáne, ano ten přehrávač je fakt dobrej, možná jsou lepší ale tento mým potřebám vyhovuje.No já už jsem to párování zvládl. Resp. ono není třeba nic dělat, (jak je to už jednou napárované) prostě nasadit do uší a zmáčknout až to zacvriliká a už to valí.
  Děkuji za Vaši reakci.

 • 26. 6. 2019 (13:49)
  Permalink

  @Karel Brno
  Dobrý den,

  přehrávač určitě zkusím. Budu nyní recenzovat další sluchátka, tak ať mohu posoudit ten rozdíl.
  Jsem rád, že vše funguje a přeji hezký den.

  Karel Kilián

 • 3. 7. 2019 (17:23)
  Permalink

  Já mám zobrazeno zvlášť pravé a levé sluchátko u nastavení bluethoot když dám smazat,a obnovím hledání..to samé buď mi hraje pravé nebo levé,manuál mám jen v Japonštině.
  Takže házím do koše!

 • 3. 7. 2019 (18:24)
  Permalink

  Jsou absolutně nepoužitelné,zkoušel jsem na třech telefonech Xiaomi na notebooku Xiaomi a pořád dokola… Hraje jen jedno
  Na všechny dostupné recenze napíši ať to nikdo nekupuje!!!!!

 • 3. 7. 2019 (18:59)
  Permalink

  @OtravnejRostin
  Dobrý den,

  chápu Vaše rozhořčení, co ale nechápu, proč sluchátka nereklamujete? I kdybyste je kupoval na nějakém čínském serveru, je možnost domoci se svého.
  Já osobně ta sluchátka testoval – samozřejmě z našeho e-shopu XM.cz, tedy originály – a rozhodně se ani náhodou nechovaly tak, jak popisujete. Byly naprosto v pořádku.

  Karel Kilián

 • 3. 7. 2019 (19:27)
  Permalink

  Protože na e-shopu Atonyx . cz jde stáhnout formulář pro vrácení zboží,ale soubor nejde otevřít takže zboží se nedá vrátit.A nepoznám jestli se jedná o originální zboží.
  Já to zkoušel celý den na všech různých typech telefonů,tabletů a notebooků,ale pouze jen pravé nebo levé.

 • 3. 7. 2019 (21:52)
  Permalink

  @R
  Dobrý den,

  dle zákona nejste povinen používat jakýkoli formulář. Prostě zboží vraťte (ideálně doporučeně, ať máte důkaz o převzetí) s tím, že ho vracíte ve 14denní lhůtě. Více viz https://www.coi.cz/faq/4-odstoupeni-od-smlouvy-do-14-dnu-u-zbozi-2/

  Jestli je to originál často prostě poznat nelze. Možná je to jen nějakým způsobem vadný kus. Každopádně ta cena, za kterou to tam prodávají, mi osobně připadá podezřele nízká. Viz Heuréka – https://sluchatka.heureka.cz/xiaomi-mi-airdots/

  Přeji hezký den.
  Karel Kilián

 • 4. 7. 2019 (10:21)
  Permalink

  Zdravím Rostin,
  myslím si, že pokud sluchátka hrají (píšeš, že buď pravé nebo levé, tzn., že hrají obě) že nebudou vadná. Zkus postup :

  1. Spárování, ale to už asi máš pokud ti to ukazuje nastavení bluethooth (ukazuje i stav nabití sluchátka)
  2. Z krabičky vyjmi napřed levou pecku, ta zacvrliká, potom pravou pecku, ta taky zacvrliká a zároveň zacvrliká levá a je to OK.
  3. Pokud to takto nefunguje zkus na levé stisknout na dobu asi 5ti a 10ti sec. tlačítko a totéž na pravé a mělo by se to chytnout.
  Pokud to už takto funguje tak s tím nic nedělej jen vždy vytahuj levou a potom pravou pecku a chytá se to úplně v pohodě. No já je taky koupil u Číňana (Gearbest) a chodí jak z praku.
  Karel Brno

 • 6. 7. 2019 (19:04)
  Permalink

  Díky za rady,postupoval jsem přesně jak jsi popisoval,ale stejně hraje jen jedno.
  V bluetooth nastavení \ nalezené zařízení mám: MI AIRDOTS BASIC-L a MI AIRDOTS BASIC-R
  Když připojím levé hraje levé,když chci připojit pravé odpojí se levé a hraje pravé 😀 a takhle bych to mohl dělat furt dokola.. Když sem je podržel na 5-10 sec. tak se jen vyply.

 • 6. 7. 2019 (20:50)
  Permalink

  Tak víc neporadím. Je mi líto. Ale jinak jsou fakt super.
  Karel Brno.

 • 6. 7. 2019 (23:04)
  Permalink

  @Ros Tin
  Dobrý den,

  tak to se obávám, že opravdu nebudou Xiaomi AirDots. Ty se rozhodně takto nechovaly. Doporučil bych vrátit je prodejci ve 14denní době s tím, že nefungují.

  Karel Kilián

 • 9. 7. 2019 (20:13)
  Permalink

  Dobrý den, mám problém s tím, že dotykové plošky fungují jen, když je zmáčknu jako tlačítko, což mi je zarazí příliš mnoho do ucha, protože na dotyk reagují 1/80 případů.Máte na to nějaké řešení?

 • 10. 7. 2019 (6:51)
  Permalink

  @Vojtěch Hampl
  Dobrý den,

  tak v tom případě je něco v nepořádku. Jak jsem sluchátka testoval, stačil skutečně velice jemný dotyk. Pokud to tak nefunguje, uvažoval bych na Vašem místě o reklamaci. Tady není co a jak řešit.

  Karel Kilián

 • 17. 7. 2019 (20:40)
  Permalink

  Dobry den mam problem sluchatka sem nechal od sebe cca 5 hodin a sluchatka se nechtejí mezi sebou sparovat obě sluchatka ukazují bluetooth praví a leví, co mam dělat jak to mam vyřešit

 • 17. 7. 2019 (23:19)
  Permalink

  @filip
  Dobrý den,

  tuším někdo tu někde psal, že se má dát jedno sluchátko do krabičky a na druhém se podrží to tlačítko/ploška na boku.
  Případně můžete zkusit tento postup: https://www.youtube.com/watch?v=yW–Rj41Grk
  Prosím, dejte pak vědět, zda něco z toho zabralo.

  Přeji hezký den.
  Karel Kilián

 • 19. 7. 2019 (6:52)
  Permalink

  @filip
  Dobrý den,

  děkuji za zpětnou vazbu 🙂 Jsem rád, že se povedlo problém vyřešit.

  Přeji hezký den.
  Karel Kilián

 • 19. 7. 2019 (21:54)
  Permalink

  Dobrý, prosím môžete napísať presný postup ako ich spárovať? Stále mi hrá len jedno – buď P alebo Ľ.

  Ďakujem

 • 20. 7. 2019 (9:22)
  Permalink

  Video odporúčam ten Číňan či kto to je vie co robi a urcite ak vam hra len jedno ako to bolo aj v mojom pripade tak si pozrite to video pred tym ako sluchátka zahodite do koša. 😊 mne to pomohlo

 • 20. 7. 2019 (11:24)
  Permalink

  @filip

  Prosím pošleš mi priamo link na to video. Takto mi otvorí len youtube z toho linku.

  Diky 🙂

 • 20. 7. 2019 (11:31)
  Permalink

  Už mi ide video. Nejak to nechcelo spustiť. Ale už ho mám. Idem skusit

 • 20. 7. 2019 (19:29)
  Permalink

  Moje shrnutí zkušeností s těmito sluchátky:
  +Lehká , dobrý přenos (BT5.0)- i basy OK – záleží na dobrém umístění ve zvukovodu.
  -Chybí slušný návod tak aby člověk nemusel pořád brouzdat po internetu a lovit jak to nastavit.
  Sluchatka se musi parovat k sobě aby hrály stereo celkem často – řekl bych podle diskuzí na netu – je to pravidelný jev a to párování občas připomíná kouzlení – není vyjímkou že to lidi opakují několikrát dokola a nic. Existují různé varianty a přesto to lidem nefunguje.
  Závěr – hrají OK, jinak klasický čínský nedodělek bez podpory – snad pokud se naučíte čínsky… Mluví to na vás totiž nějaké čínské výrazy při párování a propojování.
  Klidně si je kupte kdekoliv v číně a jste na tom stejně – ale ušetříte a to martirium s párováním vám nebude tak vadit. Skoro si myslím že by neměly být zde prodávány.

 • 21. 7. 2019 (14:36)
  Permalink

  @Luky
  Dobrý den,

  několika lidem už pomohl tento postup. Snad pomůže i Vám 😀

  Karel Kilián

 • 21. 7. 2019 (14:39)
  Permalink

  @filip
  Dobrý den,

  děkujeme za tip!

  Přeji hezký den.
  Karel Kilián

 • 21. 7. 2019 (14:42)
  Permalink

  @Daniel
  Dobrý den,

  ano, je to takový netradiční postup, ale dle našich zkušeností to funguje.

  Karel Kilián

 • 21. 7. 2019 (14:47)
  Permalink

  @Petr
  Dobrý den,

  dovolím si s Vámi a zejména s Vašimi názory nesouhlasit. Ty problémy s párováním rozhodně nejsou tak časté, jak se může zdát. Samozřejmě o tomto problému najdete na webu mnoho příspěvků v diskuzích, ale asi se shodneme na tom, že ten, komu to funguje bez potíží, o tom zpravidla nikam nenapíše.
  Jinak čínsky neumím ani slovo a naprosto v pohodě jsem během recenze s těmi sluchátky fungoval na telefonu s Androidem i na notebooku s Windows.
  A hrají fakt pěkně. Až nečekaně pěkně, řekl bych.

  Přeji hezký den.
  Karel Kilián

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.