Chcete mít Redmi K20 (Xiaomi Mi 9T) jako první? Spustili jsme předprodej!

V úterý 28. května představila značka Redmi své nové telefony Redmi K20 a K20 Pro. Ty kromě neotřelého vzhledu zaujaly také výkonným hardwarem a mimořádně atraktivními cenovkami. Chcete mít nový Redmi K20 jako první? Spustili jsme předprodej!

Redmi působí od začátku roku jako samostatná značka. V našem e-shopu nabízíme například Redmi Note 7 za cenu od 4690 korun nebo Redmi 7, začínající na 3160 korunách. Nyní se portfolio rozšířilo o další dva kousky: Redmi K20 a Redmi K20 Pro.

Pro Evropu pod jiným názvem

Začněme první, poměrně zásadní informací – telefony se nebudou prodávat pod názvy, pod kterými byly představeny. Globální verze si pod svá křídla bere mateřská firma Xiaomi, což je možná tak trochu kontraproduktivní, neboť tím bude konkurovat sama sobě.

Chcete mít Redmi K20 (Xiaomi Mi 9T) jako první? Spustili jsme předprodej!
Chcete mít Redmi K20 (Xiaomi Mi 9T) jako první? Spustili jsme předprodej!

Telefon střední třídy Redmi K20 se tedy na našem (a světovém) trhu bude prodávat pod názvem Xiaomi Mi 9T. Vlajková loď Redmi K20 Pro bude k dostání jako Xiaomi Mi 9T Pro. Z hlediska provedení, designu a hardwaru půjde o naprosto identická zařízení, jako novinky od Redmi, pouze budou mít na zádech místo nápisu Redmi logo Mi.

Spustili jsme předprodej!

V pátek 31. května ráno, tedy pouhé tři dny po představení, jsme mohli ohlásit: spustili jsme předprodej! Ano, Redmi K20 najdete a můžete předobjednat v našem e-shopu pod globálním označením Xiaomi Mi 9T.

Xiaomi Mi 9T
Xiaomi Mi 9T

V tuto chvíli lze telefon pouze předobjednat, což v praxi znamená, že jakmile je dostaneme od dodavatele, obratem je zabalíme a odešleme na vaši adresu. Naskladnění očekáváme během dvou týdnů. Nutno podotknout, že aktuálně je dostupná pouze černá verze se 6 GB operační paměti a 64 GB interního úložiště. Ostatní varianty zařadíme, jakmile budou dostupné.

Určitě vás bude zajímat cena. Vězte tedy, že černá varianta se 6 GB RAM a 64GB interní pamětí přijde v našem e-shopu na 11 990 korun (včetně DPH). Novinka se tak zařadí mezi Xiaomi Black Shark, po bok Xiaomi Mi Mix 3 a pod Xiaomi Mi 8 Pro.

Nač láká Xiaomi Mi 9T?

Xiaomi Mi 9T je telefon střední třídy, osazený novým procesorem Qualcomm Snapdragon 730. Ten je vyráběn 8nm procesem, což by mělo přinést nízkou spotřebu elektrické energie. Dvě z celkového počtu osmi jader mohou běžet až rychlostí 2,2 GHz a výsledek v renomovaném benchmarku AnTuTu je velmi pěkných 218 625 bodů.

Redmi K20 je Xiaomi Mi 9T
Redmi K20 je Xiaomi Mi 9T

Všechny ostatní parametry jsou shodné s vlajkovou lodí Redmi K20 Pro. Můžete se tak těšit na skvělý 6,39″ AMOLED displej s rozlišením 1080 × 2340 obrazových bodů. Telefon zaujme minimalistickými rámečky a absencí jakéhokoli výřezu – přední fotoaparát se totiž vysouvá z jeho horní hrany. Dalším lákadlem pak je futuristická čtečka otisků prstů v obrazovce.

Xiaomi Mi 9T také zaujme 48Mpx fotoaparátem, který doplňuje 8Mpx foťák s teleobjektivem a 13Mpx širokoúhlý fotoaparát. Energii zajišťuje akumulátor s nadprůměrnou kapacitou 4000 mAh a našince jistě bude zajímat přítomnost NFC čipu, díky kterému lze tento model použít k bezkontaktnímu placení.

Roborock S5 Max

Zbývá dodat poslední věty: chcete mít nový Redmi K20 mezi prvními? Spustili jsme předprodej a vy si ho můžete objednat třeba teď hned!

Roborock S5 Max

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.