Stáhněte si tapety z Redmi K20 a K20 Pro do svého telefonu!

Před týdnem představila značka Redmi své dvě novinky: telefony K20 a K20 Pro. Pro firmu se jedná o zásadní modely, které ji mají vymanit z pozice výrobce levných zařízení nejnižší třídy. V pondělí se na webu objevily tapety z Redmi K20 a K20 Pro, které si můžete stáhnout.

Nové telefony Redmi K20 a K20 Pro se v Evropě budou prodávat jako Xiaomi Mi 9T a Mi 9T Pro. První jmenovaný již nabízíme v našem e-shopu v předprodeji, přičemž cena černé verze se 6 GB operační paměti a 64 GB interního úložiště začíná na sympatických 11 990 korunách.

Tapety z Redmi K20 a K20 Pro

Součástí nových telefonů jsou mimo jiné tapety, které jakási dobrá duše extrahovala, zabalila do balíčku a publikovala na webu. Jedná se o pět obrázků ve formátu PNG v rozlišení 1080 × 2340 obrazových bodů, které můžete použít na pozadí svého telefonu.

První tři tapety jsou téměř identické a liší se od sebe pouze barvou: jedna je modrá, druhá purpurová a třetí červená. Zbývající dvě tapety se vizuálně liší a působí o něco abstraktnějším dojmem.

Všechny tapety si můžete prohlédnout v tomto článku, kde jsou však publikovány v nižším rozlišení. Pokud je chcete použít ve svém telefonu, doporučujeme stáhnout balíček s obrázky v jejich původní velikosti.

Balíček je archiv ve formátu ZIP, takže je nutné ho po stažení rozbalit. Návod, jak změnit tapetu na telefonu Xiaomi s nadstavbou MIUI, najdete v našem článku MIUI 10 – tipy a triky: možnosti nastavení domovské obrazovky.

Líbí se vám tapety z Redmi K20/K20 Pro?

Zdroj: xiaomiadvices.com.

4 komentáře: „Stáhněte si tapety z Redmi K20 a K20 Pro do svého telefonu!

 • 5. 6. 2019 (13:33)
  Permalink

  Jako vážně? Ta ošizená verze K20 se prodává za „sympatických“ 12 tisic Kč?

  Ta cena by byla přestřelná i v připadě K20 Pro 😀

 • 5. 6. 2019 (18:38)
  Permalink

  @puch
  Dobrý den,

  no, zrovna u Redmi K20 Pro by ta cena byla spíše podhodnocená, když vezmete v úvahu, že má stejnou výbavu jako Mi 9.
  Jinak je samozřejmě nutné brát v úvahu, že jde o novinku. Zpočátku jí bude na trhu nedostatek, proto je cena vyšší. To jsou klasické principy fungování trhu 🙂

  Karel Kilián

 • 15. 6. 2019 (18:06)
  Permalink

  Dobrý den
  Mám otázku zda se vám podaří dovézt i Mi 9T Pro přesto že zřejmě nebude oficiálně na českém trhu nabizena.
  Děkuji za váš čas i ochotu s pozdravem Šulc

 • 15. 6. 2019 (18:17)
  Permalink

  Dobrý den,

  zatím to tak nevypadá, respektive nemáme informace. Ale sledujte náš blog – pokud se bude něco takového blížit, určitě na něm budeme informovat.

  Karel Kilián

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.