Xiaomi něco chystá. Lei Jun láká na životní příběh

U Xiaomi se zřejmě něco chystá. CEO společnosti, Lei Jun, totiž na Twitteru uvedl, že 11. srpna vystoupí se svou výroční řečí, a že s námi bude sdílet životní příběh, jaký jste ještě nikdy před tím neslyšeli. Co si pro nás tedy Xiaomi chystá? Tipů máme hned několik, ale není Lei Jun trochu příliš tajemný?

Co se dá od Xiaomi očekávat?

Očekávaných zařízení od Xiaomi je celá řada. U poměrně velké části z nich se pak uvádí jako předpokládaný termín uvedení na trh právě srpen 2022. Co tedy můžeme očekávat? Myslím, že zejména telefony Redmi.

Prvními zařízeními, která jsou na seznamech očekávaných, jsou telefony z řady Xiaomi Redmi Note 11. Konkrétně by se mělo jednat o telefony Redmi Note 11T Pro, Redmi Note 11 SE, Redmi Note 11 Pro 5G, Redmi Note 11T Pro Plus a Redmi Note 11 S 5G.

Většinu z těchto telefonů již můžeme znát, protože v domovské Číně již byly uvedeny v květnu letošního roku. Nyní ale očekáváme, že půjde o akci globálních rozměrů. Už jen proto, že Lei Jun sdílel svůj status na Twitter, nikoli na čínské Weibo. Jeho post byl následně přesdílen také globálním Twitter účtem Xiaomi, takže by nedávalo smysl, kdyby mělo jít o akci spojenou s telefony pouze pro Čínu.

Samozřejmě se mohu ve výběru telefonů mýlit, protože očekávaných zařízení je mnohem více. Patří mezi ně například celá řada Xiaomi 12S, nicméně ta se očekává až v září, některé její modely dokonce až v říjnu. Jaký ale bude životní příběh, který nám chce Lei Jun vyprávět, to opravdu nemám nejmenší tušení. Předpokládám ovšem, že nepůjde o jeho životní příběh, ale spíše o příběh zrození celé velmi obsáhlé řady telefonů Redmi, případně o příběh značky nebo něco podobně méně zajímavého, ale chytlavého. Ale kdoví, třeba se opravdu mýlím a celá akce se stane strategicky důležitou pro každého z nás.

[zdroj]

Xiaomi Mi 6X: žhavá novinka přijde za týden v pěti barvách

Čínský gigant oficiálně ohlásil svůj nový telefon Xiaomi Mi 6X - následníka oblíbeného Mi 5X, který se u nás prodává Číst dál...

Xiaomi propaguje nový produkt písmenem „S“. Co to asi bude?

Xiaomi připravuje nový produkt, který zatím promuje pouze barevným písmenem „S“. Co to bude? Možná nový čip Surge S2 SoC, Číst dál...

Xiaomi 11 Lite 5G NE
Xiaomi Mi Notebook Air 13 (2017) odhalil lákavé parametry

Alternativy k notebooku MacBook Air, jako jsou Huawei MateBook, Asus Zenbook a Xiaomi Mi Notebook Air, se u zákazníků těší Číst dál...

Apple AirPonds Pro 2

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Daniel Macho

Jsem geek z Chomutova, který k technologiím tíhnul od dětství. Aktuálně se nejvíce věnuji fotografii a videu ve svém studiu White Whale Media. Dělám ale nejen videa na zakázku, ale i na svůj YouTube kanál, na kterém představuji své zážitky z cest. Také natáčím unboxingy pro tento blog a související e-shop. Mimo jsem také gamer, takže občas si zahraju něco na PC nebo na konzoli. Občas tedy i něco zastreamuji na Twitchi. Hraní na mobilu mi ale moc neříká. Také vládnu lokální komunitě nerdů tady u nás v Chomutově. Patříme pod celonárodní komunitu GUG.cz a pořádáme soutěžně naučné eventy pro každého.

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x