Připravuje Xiaomi Redmi 7, Redmi 7 Pro a Redmi 7A?

Před týdnem jsme informovali, že certifikací FCC prošly dva telefony. Naznačili jsme, že by se mohlo jednat o očekávaný low-endový model Redmi 7. Poslední zprávy z východu však naznačují, že by čínský výrobce mohl představit více variant. Dočkáme se tak Redmi 7 Pro a Redmi 7A?

Aktualizaci modelové řady Redmi očekáváme, neboť telefony Redmi 6 a Redmi 6A byly představeny v polovině června. V našem e-shopu patří k nejlevnějšímRedmi 6A pořídíte již od 2490 Kč, vyšší model Redmi 6 prodáváme za ceny začínající na 2990 Kč. Redmi 6 jsme podrobili detailní recenzi, s jejímiž výsledky se můžete seznámit ve článku.

Xiaomi Redmi 6 Pro
Xiaomi Redmi 6 Pro

Protože Redmi 5 byl představen počátkem prosince 2017, můžeme předpokládat, že čínský gigant u této řady zavedl půlroční aktualizační cyklus. Jinými slovy: přinejmenším telefonů Redmi 7 a Redmi 7A bychom se mohli dočkat v nejbližších dnech.

Certifikace Redmi 7, Redmi 7 Pro a Redmi 7A?

V pátek 14. prosince 2018 se na webu čínské certifikační autority CCC objevila zmínka o třech telefonech Xiaomi. Touto certifikací přitom musí projít každé zařízení, které bude dováženo nebo prodáváno na čínském trhu.

V záznamech se objevují modely, označené jako M1901F7E, M1901F7T a M1901F7C. Můžeme předpokládat, že za těmito čísly se skrývají Xiaomi Redmi 7, Redmi 7A a Redmi 7 Pro.

Připravuje Xiaomi Redmi 7, Redmi 7 Pro a Redmi 7A?
Připravuje Xiaomi Redmi 7, Redmi 7 Pro a Redmi 7A?

Ač jsme původně byli přesvědčení, že novinky budou představeny ještě v prosinci, jako pravděpodobnější se nyní jeví leden 2019. Naznačuje to i označení M19, které dostávají zařízení, jež na trh půjdou v příštím roce.

Parametry se snad dozvíme brzy

Čínská certifikační autorita nezveřejnila žádné detaily o parametrech zařízení. Jediné, co je známo, je, že budou vybaveny napájecími adaptéry výstupem 5 V a 2 A, tedy 10 W. To by odpovídalo nejnižší modelové řadě, u které ani v roce 2019 nečekáme podporu rychlého nabíjení QuickCharge.

Očekáváme, že v dohledné době by se uvedené telefony měly objevit u čínské certifikační autority TENAA. Ta zveřejňuje i některé technické specifikace, takže budeme mít snad o něco jasněji.

Leden bude zjevně na novinky Xiaomi hodně bohatý. Už nějakou dobu kolují zvěsti o chystaném telefonu s procesorem Qualcomm Snapdragon 675 a fotoaparátem s rozlišením 48 Mpx. Pokud chcete vědět o všem, co se kolem Xiaomi šustne, sledujte náš blog!

Těšíte se na Xiaomi Redmi 7, Redmi 7 Pro a Redmi 7A?

Redmi Note 10

Zdroje: china-review.com.ua, xiaomitoday.com, nashvillechatterclass.com, portaltele.com.ua, akket.com.

Xiaomi Mi Smart Band 6 představen: nový král levných náramků přichází
Xiaomi Mi Smart Band 6 představen: nový král levných náramků přichází

Xiaomi představilo v pondělí 29. března celou řadu novinek. Jednou z nich je i chytrý náramek Xiaomi Mi Smart Band Číst dál...

Záhadný telefon Xiaomi prošel certifikací. Bude to Redmi 7?

Počátkem prosince prošel certifikací FCC telefon Xiaomi, označený jako M1903C3GG. Koncem minulého týdne se pak na webu objevil další model, Číst dál...

Xiaomi Redmi 7 se poodhalil. S čím míří nejlevnější řada do roku 2019?

Jedním z nejprobíranějších chystaných telefonů je aktuálně Xiaomi Redmi 7, respektive celá modelová řada, sestávající patrně ještě z modelů 7A Číst dál...

Chytrý telefon Redmi Note 10S
Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x