Xiaomi Redmi Note 7
  • Výměna LCD1990 Kč s DPH
  • Výměna baterie990 Kč s DPH
Xiaomi Redmi Note 8 (8T)
  • Výměna LCD2190 Kč s DPH
  • Výměna baterie990 Kč s DPH
Xiaomi Mi A2 Lite
  • Výměna LCD1890 Kč s DPH
  • Výměna baterie890 Kč s DPH
O nás

Čínské smartphony jsou dnes nedílnou součástí trhu chytrých telefonů a již dávno nenesou nálepku levné a nekvalitní. Ba naopak. Xiaomi je skvělým příkladem, že špičkové smartphony nemusí stát přes 15 tisíc. Dnes sice prodává Xiaomi telefony kdejaký mimozemšťan, my jsme ale byli vůbec první, kdo nabídl čínského draka Xiaomi českým zákazníkům, a to již v roce 2012.

Produkty Xiaomi pro nás nejsou jen položkami v katalogu, ale pevnou součástí našeho života. Tyto klenoty nejen prodáváme, ale poskytujeme jim i láskyplnou péči v podobě značkového servisu. Právě proto přesně známe každý model do posledního šroubku a dokážeme vám tedy poradit ideálního společníka pro váš životní styl a potřeby.

Byli jsme u zrodu této značky i u rozšíření do celého světa. Spolupracujeme přímo s čínskými prodejci, a tak máme k novinkám nejblíže. A servírujeme je českým zákazníkům často v době, kdy ostatní e-shopy teprve dávají dohromady texty na web. Kromě prodeje provozujeme rovněž největší technický web o Xiaomi produktech v ČR a máme specializovanou Xiaomi poradnu pro každého.

Chcete vstoupit do jedinečného světa Xiaomi a potřebujete po boku někoho, kdo Xiaomi žije? Jste na správném místě. Pokud si pospíšíte s objednávkou, váš telefon dorazí již zítra až k vám domů.Poptávka servisu

Péče o zákazníky

Kupte si Xiaomi od lidí, kteří mu rozumí nejlépe

Poraďte se, než nakoupíte. Jsme tu pro vás. Naši specialisté zodpoví vaše dotazy a poradí s vaším nákupem. Xiaomi je nová dynamická společnost, rádi vám tedy zodpovíme i dotazy ohledně nejlákavějších novinek.

Podporujeme českou MIUI komunitu

Jsme hrdými partnery zakladatelů MIUI CZ, kteří již několik let ve spolupráci s programátory z Xiaomi spravují naši národní lokalizaci a týdenní aktualizace. I díky nim je MIUI podle mnoha recenzentů nejkvalitnější a nejintuitivnější verze (ROM) Androidu na světě. Posouzení však necháme na vás. Troufnete si vydat se do úžasného světa MIUI?

Nejspolehlivější  Xiaomi shop v ČR