Xiaomi Note 4 LTE
  • Výměna LCD1690 Kč s DPH
  • Výměna baterie690 Kč s DPH
Xiaomi MiA2 Lite
  • Výměna LCD1990 Kč s DPH
  • Výměna baterie690 Kč s DPH
Xiaomi Note 5
  • Výměna LCD1990 Kč s DPH
  • Výměna baterie690 Kč s DPH

O nás

Lion Mobile s.r.o. je dynamická firma se zaměřením na prodej a distribuci chytrých čínských telefonů ve středoevropském regionu. Náš tým je složen z profesionálů, kteří se smartphonům z Číny věnují již několik let - jako první jsme  nabídli čínské smartphony ZOPO, Umi, Jiayu, Lenovo, Oppo a samozřejmě Xiaomi českým zákazníkům a poskytli k nim servis zaměřený čistě na tyto exotické značky. Díky pobočce přímo v Číně jsme schopni rychle reagovat na novinky či změny cen a odklonit část produkce pro EU trh. 

Telefony od Xiaomi jsme v ČR nabídli již v roce 2012 jako první si  společně prošli cestu od prvních krůčků, přes zvědavost zákazníků až po nadšení a vášeň o tyto produkty. Od té doby je v telefonech Xiaomi podle statistik český jazyk 11 nejpoužívanější. Úzce spolupracujeme s Xiaomi i MIUI komunitou, poskytujeme záruční i pozáruční servis Xiaomi telefonů. Zároveň ke všem telefonům držíme CE certifikáty a Prohlášení o shodě, které poskytujeme i našim partnerům.

Budeme stát po Vašem boku na Vaší cestě do světa Xiaomi.

 

Xiaomi


Poptávka servisu

Péče o zákazníky

Kupte si Xiaomi od lidí, kteří mu rozumí nejlépe

Poraďte se, než nakoupíte. Jsme tu pro vás. Naši specialisté zodpoví vaše dotazy a poradí s vaším nákupem. Xiaomi je nová dynamická společnost, rádi vám tedy zodpovíme i dotazy ohledně nejlákavějších novinek.

Podporujeme českou MIUI komunitu

Jsme hrdými partnery zakladatelů MIUI CZ, kteří již několik let ve spolupráci s programátory z Xiaomi spravují naši národní lokalizaci a týdenní aktualizace. I díky nim je MIUI podle mnoha recenzentů nejkvalitnější a nejintuitivnější verze (ROM) Androidu na světě. Posouzení však necháme na vás. Troufnete si vydat se do úžasného světa MIUI?

Nejspolehlivější  Xiaomi shop v ČR