Xiaomi Redmi Note 7
  • Výměna LCD1990 Kč s DPH
  • Výměna baterie990 Kč s DPH
Xiaomi Redmi Note 8 (8T)
  • Výměna LCD2190 Kč s DPH
  • Výměna baterie990 Kč s DPH
Xiaomi Mi A2 Lite
  • Výměna LCD1890 Kč s DPH
  • Výměna baterie890 Kč s DPH

Napsali o Xiaomi

 

,,Značka Xiaomi se stala synonymem pro cenově dostupné telefony se špičkovou výbavou."

- Radek Mikudík, iDnes.cz

"I když má na Galaxy S4 náskok ve výkonnostních testech, v praxi je Xiaomi Mi2s mnohem plynulejší.

- Otakar Schön, iHned.cz 

"Tahle hračka totiž stojí za každou korunu, kterou do ní investujete." Více na: http://www.mobilmania.cz/clanky/xiaomi-mi3-seznameni-s-vykonnym-dravcem-video/sc-3-a-1325423/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=mobilmania&utm_campaign=copylink

- Adam Kováč, Svetandroida.cz

"Počáteční nedůvěru okamžitě vystřídalo překvapení i údiv."

- Martin Pultzner, Mobilenet.cz

"Xiaomi Mi2S se však nepyšní jen výkonným čtyřjádrem, ale také povedeným displejem. To vše doplněno o perfektní nadstavbu MIUI, která je graficky i funkčně dokonalá a perfektně odladěná."

- Jáchym Šlik, Androidmarket.cz

"Xiaomi Mi3 se řadí k nejvýkonnějším smartphonům současnosti."

- Jan Láska, Mobilmania.cz

 

Více o legendě Xiaomi 

Málo je někdy více nebo lépe začít malými věcmi než se honit za přeludy, tak by se dala přeneseně vystihnout filozofie společnosti Xiaomi.

Xiaomi, doslovným překladem „malá rýže“, nebo-li proso (jedná se o buddhistický odkaz), je čínská firma oficiálně založena 6. června roku 2010. Za takto krátkou dobu se stala jedním z největších a nejvýznamnějších výrobců spotřební elektroniky ve své domovské zemi, Číně.

Jejich první výtvorem byla nástavba pro operační systém Android, kterou pojmenovali MIUI. Legendy tvrdí, že na ni pracoval tým 100 programátorů a celá firma měla zakázáno mluvit o vlastním HW zařízení dokud MIUI nebyla dokonale vyladěna a optimalizována pro pár vyvolených telefonů. Nyní máme k dispozici MIUI ve své nejnovější verzi zvané v5. MIUI je 100% kompatibilní s Androidem.

V srpnu roku 2011 byl představen jejich první telefon nazvaný Mi-One. Ten nabídl na tu dobu nevídanou výbavu a Xiaomi si získalo srdce všech. Nikoli pro výbavu zařízení, ale kvůli filozofii, kterou ho chtějí prodávat – pouze za cenu dílů.

A tak vznikla legenda na poli mobilních technologií.

V Xiaomi si totiž řekli, že nejlepší propagací je spokojený zákazník. A tím se nikdy nepřestali řídit. Namísto obřího globálního PR jak to někteří dělávají se zaměřili na stlačení cen svých výrobků proklatě nízko, a přesto tak, aby na nich výrobce stále vydělával. To se projevilo i zájmem zákazníků - třeba Xiaomi Mi2s při svém uvedení v dubnu 2013 bylo vyprodáno za 45 sekund neuvěřitelných 200 tisíc kusů. Nyní se kromě mobilů orientuje Xiaomi také do obývacích pokojů, kdy začalo vyrábět televizory a multimediální centrum zvané Xiaomi Box.

Xiaomi vlastní několik značkových prodejen po celé Číně a Hong Kongu, stejně jako má připsaných několik zajímavých rekordů – jejich mobilní telefony se prodávají neskutečně rychle. První várka 100 000 kusů Xiaomi Mi3 byla vyprodána za rekordních 90 sekund přes internet.

Xiaomi je v Číně extrémně oblíbeným výrobcem a díky nízkým cenám a malým maržím se teprve letos dostala firma do zisku. Jelikož se jedná o firmu s obrovským potenciálem, tak plánuje logicky expandovat. K tomu ji má pomoci Hugo Barra, který do roku 2013 býval produktovým manažerem u společnosti Google. 

 

 

Xiaomi logo


Poptávka servisu

Péče o zákazníky

Kupte si Xiaomi od lidí, kteří mu rozumí nejlépe

Poraďte se, než nakoupíte. Jsme tu pro vás. Naši specialisté zodpoví vaše dotazy a poradí s vaším nákupem. Xiaomi je nová dynamická společnost, rádi vám tedy zodpovíme i dotazy ohledně nejlákavějších novinek.

Podporujeme českou MIUI komunitu

Jsme hrdými partnery zakladatelů MIUI CZ, kteří již několik let ve spolupráci s programátory z Xiaomi spravují naši národní lokalizaci a týdenní aktualizace. I díky nim je MIUI podle mnoha recenzentů nejkvalitnější a nejintuitivnější verze (ROM) Androidu na světě. Posouzení však necháme na vás. Troufnete si vydat se do úžasného světa MIUI?

Nejspolehlivější  Xiaomi shop v ČR