XM.cz
Prodej & servis
Od roku 2013
Výrobce: Motorola
Lehký, tenký a elegantní smartphone Motorola Edge 50 Neo Dual SIM v barvách certifikovaných společností Pantone. Technologie displeje LTPO, 4310mAh baterie, bezdrátové nabíjení TurboPower, virtuální paměť RAM, OS Android 14, otisk prstu + Face Unlock, IP68 + MIL-STD-810H, stereo reproduktory, Dolby Atmos, NFC.
Motorola Edge 50 Neo Dual SIM
Výrobce: Motorola
Lehký, tenký a elegantní smartphone Motorola Edge 50 Neo Dual SIM v barvách certifikovaných společností Pantone. Technologie displeje LTPO, 4310mAh baterie, bezdrátové nabíjení TurboPower, virtuální paměť RAM, OS Android 14, otisk prstu + Face Unlock, IP68 + MIL-STD-810H, stereo reproduktory, Dolby Atmos, NFC.
50Mpx fotoaparát s technologií Ultra Pixel
S hlavním fotoaparátem s technologií Ultra Pixel a rozlišením 50 Mpx snadno pořídíte snímky všeho, na čem vám záleží. Je vybaven snímačem Sony - LYTIA 700C, který bleskurychle fotí s minimálním šumem i ve tmavém prostředí.
Design pouzder speciálně pro Neo
Pouzdra navržená speciálně pro model Motorola Edge 50 Neo jsou lehká, odolná a poskytují spolehlivou ochranu proti stříkající vodě i poškrábání. Pouzdro má stejnou barvu jako zařízení, takže spolehlivá ochrana není na úkor elegantního vzhledu.
Nabíjecí technologie TurboPower
Díky technologii TurboPower s výkonem 68 W máte na celý den nabito za pouhých 11 minut. Pokud už vás nebaví kabely, máte k dispozici bezdrátové nabíjení TurboPower o výkonu 15 W.
Baterie nadupaná energií
Pusťte si několik dílů oblíbeného seriálu, bavte se s přáteli na dlouhém videohovoru nebo se na hodiny ponořte do své oblíbené hry. Baterie s obrovskou kapacitou 4310 mAh má dost energie na více než 34 hodin provozu.
Technologie displeje LTPO
Pokročilá technologie LTPO přizpůsobí frekvenci displeje obrazové frekvenci sledovaného obsahu a šetří tak baterii. Díky tomu lze videa sledovat ještě déle.
Virtuální paměť RAM
Úložiště má kapacitu až 256 GB, takže máte spoustu místa pro seriály, filmy, skladby, aplikace a hry. Kdykoli potřebujete extra rychlost, funkce Optimalizace RAM dokáže dočasně vytvořit z úložiště virtuální paměť RAM.
Inovativní OS Android
Obdržíte 5 upgradů operačního systému Android, takže budete mít vždy k dispozici poslední novinky pro Android, pravidelné aktualizace funkcí i budoucí inovace využívající umělou inteligenci.
Obsah balení:
Parametry
| Výška | 154.1 mm |
|---|---|
| Šířka | 71.2 mm |
| Hloubka | 8.1 mm |
| Hmotnost | 171 g |
| Distribuce | EU* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Značka | Motorola |
| Modelová řada | Edge 50 |
| Materiály | PU, veganská kůže, plast, sklo |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | eSIM |
| Hybridní slot | Ne |
| Slot na paměťové karty | Ne |
| Konstrukce | Dotykový displej |
| Odolnost telefonu | Ano, IP68 |
| Velikost displeje | 6.4 " |
| Technologie displeje | P-OLED |
| Rozlišení displeje | 2 670 x 1 220 px |
| Jemnost displeje | 460 PPI |
| Typ procesoru | MediaTek Dimensity 7300 |
| Max. frekvence procesoru | 2.5 GHz |
| CPU | Octa-core |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
| Operační paměť | 8 GB, 12 GB |
| Velikost úložiště | 256 GB, 512 GB |
| Zadní fotoaparát | 50 MPx |
| Přední fotoaparát | 32 MPx |
| Kapacita baterie | 4310 mAh |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Typ USB připojení | USB-C |
| WiFi | Ano |
| 5G | Ano |
| GPS | Ano |
| NFC | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Stereo reproduktory | Ano |
| 3,5mm jack | Ne |
| Operační systém | Android |
| Obchod s aplikacemi | Obchod Play |
| Nabíječka v balení | Ne |
Recenze
Recenze nakupujícího heureka.cz
Mobil z kategorie menších telefonů - vyhovuje mi velikost.
Velká paměť - jak RAM tak i uložiště.
Fotí celkem pěkně, i když foťák není moje priorita.
Rozlišení displaye.
Stereo reproduktory.
Dolby atmos.
Ovládání gesty a jiné vychytávky.
Android 15.
Přislíbené aktualizace.
Trošku pomalejší čtečka otisku prstu, než na kterou jsem byl zvyklý u předchozího telefonu.
Méně interních zvuků.
"Horní lišta" posledních použitých aplikací - zobrazuje náhodně, i nepoužité aplikace. Nevím, jestli to jde někde nastavit nebo je to chyba, ale moc mě to netrápí.
I přes stereo zvuk a dolby se mi zdá zvuk o něco horší, než na předchozím telefonu.
Absence paměťové karty.
Absence 3,5 jack.
I přes zmíněné negativa, které jsou spíše drobnosti, než závažné "problémy", jsem s telefonem celkově spokojen.
Doporučuji :)
Recenze nakupujícího heureka.cz
cajk, pohoda, jede jak drak
Recenze nakupujícího heureka.cz
Chybí podrobný návod, který by měl být u výrobku přiložen!
Kvalitní mobil, jsem spokojen.
skladem
| Zásilkovna - Doručení na výdejní místo | v pondělí 27. 4. | 79 Kč |
| GLS | v pondělí 27. 4. | 119 Kč |
| GLS - Doručení na ParcelShop | v pondělí 27. 4. | 79 Kč |
| Zásilkovna - Doručení na adresu | v pondělí 27. 4. | 109 Kč |
| Doručení do 20 dní | v pátek 15. 5. | zdarma |
Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .