XM.cz
Prodej & servis
Od roku 2013
Výrobce: OnePlus
Smartphone OnePlus Nord 4 5G Dual SIM s AMOLED displejem, který má špičkový jas. 120Hz obnovovací frekvence, HDR10+, OxygenOS 14.1 - Android 14, 5500mAh baterie, 100W SUPERVOOC, 50Mpx fotoaparát Sony LYTIA + 16Mpx selfie, Bluetooth 5.4, NFC, USB typu C, 2 stereofonní reproduktory, odolný design.
OnePlus Nord 4 5G Dual SIM
Výrobce: OnePlus
Smartphone OnePlus Nord 4 5G Dual SIM s AMOLED displejem, který má špičkový jas. 120Hz obnovovací frekvence, HDR10+, OxygenOS 14.1 - Android 14, 5500mAh baterie, 100W SUPERVOOC, 50Mpx fotoaparát Sony LYTIA + 16Mpx selfie, Bluetooth 5.4, NFC, USB typu C, 2 stereofonní reproduktory, odolný design.
Bleskové streamování a hraní her
Interní inteligence se učí vaše častá místa a vzorce používání pro rychlé a plynulé videohovory, posouvání na časové ose, streamování videa a hraní her.
Smartphone s kovovým unibody designem
Elegantní a přitom odolné. Staňte se svědky nejštíhlejšího Norda všech dob s precizně vyrobenou celokovovou ikonou, která vyniká jako žádná jiná.
50Mpx Sony fotoaparát
50Mpx Sony pro věrné portréty v „reálných tónech“ a groufů po celý den i noc.
Multitasking s procesorem Snapdragon 7+ Gen 3
Powerhouse kombo tvarované pro ohromný výpočetní výkon, umělou inteligenci na zařízení a špičkové hry. Rychlejší CPU až o 65 %, vylepšení grafiky až o 130 % a až 16 GB RAM LPDDR5X.
Battery Health Intelligence
Battery Health Intelligence udržuje baterii extra čerstvou až 4 roky. Získejte nabitou baterii díky 100W adaptéru SUPERVOOC během 28 minut. (Adaptér není součástí obsahu balení)
Pomocník na práci i zábavu
Od webových stránek po aplikace, generujte popisky fotografií a jednoduchá shrnutí – spolu s úplnými překlady.
AMOLED displej s péčí o oči
Displej OnePlus Nord s uklidňujícími filtry modrého světla zmírňuje blikání OLED při slabém osvětlení, čímž výrazně snižuje únavu očí.
Pevná a odolná konstrukce
Elegantní, pevný a méně náchylný k rozbití, letecký hliník zajišťuje dlouhou životnost.
Obsah balení:
Parametry
| Výška | 162.6 mm |
|---|---|
| Šířka | 75 mm |
| Hloubka | 7.99 mm |
| Hmotnost | 199.5 g |
| Distribuce | EU* |
| (*) | *Informace o distribuci si případně vyžádejte u obchodníka |
| Značka | OnePlus |
| Modelová řada | Nord 4 |
| Počet SIM karet | 2 |
| Typ 1. SIM karty | nanoSIM |
| Typ 2. SIM karty | nanoSIM |
| Hybridní slot | Ne |
| Slot na paměťové karty | Ne |
| Konstrukce | Dotykový displej |
| Velikost displeje | 6.74 " |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Rozlišení displeje | 2 772 x 1 240 px |
| Jemnost displeje | 450 PPI |
| Typ procesoru | Qualcomm® Snapdragon™ 7+ Gen 3 |
| Max. frekvence procesoru | 2.8 GHz |
| Operační paměť | 16 GB, 12 GB |
| Velikost úložiště | 256 GB, 512 GB |
| Zadní fotoaparát | 50 MPx |
| Přední fotoaparát | 16 MPx |
| Kapacita baterie | 5500 mAh |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Typ USB připojení | USB-C |
| WiFi | Ano |
| 5G | Ano |
| GPS | Ano |
| NFC | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Stereo reproduktory | Ano |
| 3,5mm jack | Ne |
| Operační systém | Android |
| Obchod s aplikacemi | Obchod Play |
| Nabíječka v balení | Ne |
Recenze
Tento produkt zatím nemá žádné textové hodnocení.
Informace k získávání recenzískladem
| Zásilkovna - Doručení na výdejní místo | ve středu 13. 5. | 79 Kč |
| GLS | ve středu 13. 5. | 119 Kč |
| GLS - Doručení na ParcelShop | ve středu 13. 5. | 79 Kč |
| Zásilkovna - Doručení na adresu | ve středu 13. 5. | 109 Kč |
| Doručení do 20 dní | v pondělí 1. 6. | zdarma |
Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.
Pro využití diskuze se .