Android 13 beta se dostává na některé Samsungy z řady Galaxy S21

Začátkem minulého měsíce začala řada Galaxy S22 společnosti Samsung v USA dostávat beta verze systému Android 13 s rozhraním One UI 5. Dnes se tato beta sestavení dostávají také do telefonů Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra.

Aktualizace si všiml uživatel Redditu s přezdívkou DJStormX a jako první se o této infromaci podělil na subredditu GalaxyS21. Podle autora příspěvku jsou beta sestavení dostupná pouze pro odblokované modely zakoupené v USA. Jiný komentátor však píše, že aktualizaci má dostupnou i na neodblokovaném zařízení od tamního T-Mobilu. Údajně se mu ji podařilo bez potíží nainstalovat. Další uživatelé neodblokovaných telefonů však aktualizaci zatím stále k dispozici nemají.

Android 13 beta se již chvíli testuje

Britští a Korejští uživatelé telefonů z řady Galaxy S21 si mohli beta aktualizace stáhnout a nainstalovat koncem minulého měsíce. Nedávno se k těmto zemím připojila i Indie. Zdá se však, že sestavení pro americký trh je o něco novější. Toto sestavení pro základní Galaxy S21 nese označení G991UEU5ZVIA. Spekuluje se tak, že by se mohlo jednat o sestavení Beta 2 systému Android 13.

Pokud snad máme nějakého čtenáře v USA a používá právě loňský vlajkový model od Samsungu, může zkusit zajít do aplikace Members a procházet její horní bannery, dokud neuvidí banner s názvem “One UI Beta Program“. Klepnutím na banner se zaregistruje, což mu umožní stáhnout beta verzi systému Android 13 ještě dříve, než dojde na oficiální uvedení aktualizace. Mějte však na paměti, že se jedná jen o beta verzi, ve které nemusí a pravděpodobně ani nebude fungovat  vše správně.

[zdroj]

Telegram: Spustili jsme informační kanál. Jste tam také?
Telegram kanál

Odebírejte náš Telegram kanál: https://t.me/xm_cz Aplikace Telegram zažila v posledních letech obrovský boom. V první řadě za něj může společnost Číst dál...

Otestovali jsme Xiaomi Redmi Note 6 Pro v benchmarcích. Jak si vede?

Chcete o tomto telefonu vědět opravdu úplně všechno do nejmenších podrobností? Pak je tu naše první česká recenze Xiaomi Redmi Číst dál...

Recenze Samsung Galaxy A13 A137F: když značka a cena rozhodují
recenze Samsung Galaxy A13 A137F

Nabídka smartphonů jihokorejského Samsungu není zdaleka jen o špičkově vybavených modelech. Vedle smartphonů, které se každoročně ucházejí o přízeň těch Číst dál...

Samsung Galaxy Buds2

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Daniel Macho

Jsem geek z Chomutova, který k technologiím tíhnul od dětství. Aktuálně se nejvíce věnuji fotografii a videu ve svém studiu White Whale Media. Dělám ale nejen videa na zakázku, ale i na svůj YouTube kanál, na kterém představuji své zážitky z cest. Také natáčím unboxingy pro tento blog a související e-shop. Mimo jsem také gamer, takže občas si zahraju něco na PC nebo na konzoli. Občas tedy i něco zastreamuji na Twitchi. Hraní na mobilu mi ale moc neříká. Také vládnu lokální komunitě nerdů tady u nás v Chomutově. Patříme pod celonárodní komunitu GUG.cz a pořádáme soutěžně naučné eventy pro každého.

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x