Asus již také hledá testery Androidu 12

V květnu představený Asus ZenFone 8 přišel na trh s předinstalovaným Androidem 11. Několik beta verzí systému Android 12 sice již nabídl, ty ale neobsahovaly žádné novinky od samotného výrobce. Těsně před uvedením zcela hotového Androidu 12 však Asus, po vzoru Xiaomi, pro tento smartphone zahájil nábor testerů. A to právě pro beta aktualizaci Androidu 12, která již bude obsahovat prostředí ZenUI 8.

Asus nechce ztrácet čas

Poté, co Google vydá stabilní sestavení systému Android 12 (mělo by se tak stát již zítra, v pondělí 4. října), bude jako obvykle chvíli trvat, než se ostatním výrobcům OEM, včetně společnosti Asus, podaří dodat finální sestavení systému pro své telefony. Pokud ale jste majiteli telefonu ZenFone 8 a nemůžete se nové verze systému dočkat, máte až do 13. října možnost zapojit se do beta testování.

Pokud se ptáte jak na to, odpověď je jednoduchá. Stačí, abyste zašli do Nastavení > Systém > Aktualizace systému. Poté kliknete na ikonku ozubeného kola v pravém horním rohu a nakonec klinete na možnost “Zapsat se do beta testovacího programu” (nebo tak nějak to bude česky).

Asus ZenFone 8 - jak se zapojit do beta testu

Pokud bude vaše žádost přijata, Asus vás bude informovat e-mailem. Mějte však stále na paměti, že se jedná o beta verzi. Je pravděpodobné, že sestavení bude obsahovat nějaké chyby a nedostatky. Takže nemůžeme doporučit instalaci na vaše primární zařízení.

Pokud by vás zajímalo více informací o beta testovacím programu, můžete navštívit stránky fóra Asus ZenTalk.

Zdroj: GSMArena

Problémy s LTE na Xiaomi Mi A1 vyřešila aktualizace

Koncem prosince jsme informovali o tom, že na telefonech Xiaomi Mi A1 po updatu na Android 9 Pie nefungují 4G Číst dál...

Nová venkovní kamera Xiaomi odolá teplotám od -30 do +60 °C
Nová venkovní kamera Xiaomi odolá teplotám od -30 do +60 °C

Xiaomi má ve svém portfoliu celou řadu chytrých bezpečnostních kamer pro vnitřní i venkovní použití. Aktuální novinkou je vylepšená venkovní Číst dál...

Chromecast s Google TV dostává po 7 měsících smutný update
Chromecast - náhled

Člověk by si myslel, že Google se bude o svůj vlajkový hardware starat, že bude dostávat každý měsíc bezpečnostní aktualizace, Číst dál...

Xiaomi Redmi Note 11
Poco F3

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Daniel Macho

Jsem geek z Chomutova, který k technologiím tíhnul od dětství. Aktuálně se nejvíce věnuji fotografii a videu ve svém studiu White Whale Media. Dělám ale nejen videa na zakázku, ale i na svůj YouTube kanál, na kterém představuji své zážitky z cest. Také natáčím unboxingy pro tento blog a související e-shop. Mimo jsem také gamer, takže občas si zahraju něco na PC nebo na konzoli. Občas tedy i něco zastreamuji na Twitchi. Hraní na mobilu mi ale moc neříká. Také vládnu lokální komunitě nerdů tady u nás v Chomutově. Patříme pod celonárodní komunitu GUG.cz a pořádáme soutěžně naučné eventy pro každého.

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x