Články

Cenové propadliště: akce na chytré hodinky a sluchátka Amazfit!

Uvažujete o pořízení chytrých hodinek? Pak právě teď je ten ideální okamžik! V našich e-shopech XM.cz a XM.sk startuje v pondělí 14. března velká slevová akce na chytré hodinky a sluchátka značky Amazfit. Pojďme se podívat na několik zajímavých produktů, které můžete pořídit za mimořádně nízké ceny.

Amazfit Cor – chytrý náramek

Jako první tu máme chytrý náramek Amazfit Cor, který zaujme nejen futuristickým stylovým designem, ale také dlouhou výdrží až 14 dní na jedno nabití. Kromě počítání kroků umí měřit tepovou frekvenci, sledovat a vyhodnocovat váš spánek.

Akce - chytrý náramek Amazfit Cor
Akce – chytrý náramek Amazfit Cor

Naměřené údaje můžete odečítat buď přímo z barevné obrazovky náramku, nebo z aplikace v mobilním telefonu. Pochopitelně nechybí podpora zobrazování notifikací, díky které nemusíte vytahovat mobil z kapsy jen proto, abyste zjistili, kdo vám píše nebo volá.

Amazfit GTS 2 – chytré hodinky

Pokud spíše, než náramek oceníte chytré hodinky, pak by vaší pozornosti neměly uniknout Amazfit GTS 2. Když vstoupily na trh, stály více než pět tisíc korun, ale nyní je můžete pořídit za polovic. Sázejí na jednoduchý, ale elegantní styl, kterému vévodí čtvercová AMOLED obrazovka.

Amazfit GTS 2 - chytré hodinky
Amazfit GTS 2 – chytré hodinky

Kromě počítání kroků, z nich odvozené vzdálenosti a spálených kalorií umí také měřit tep a hladinu okysličení krve (SpO2). Z dalších funkcí jmenujme například sledování délky a kvality spánku, monitorování stresu či hodnocení fyzické zdatnosti systémem PAI. I v tomto případě lze hodinky využít k zobrazování notifikací ze spárovaného mobilního telefonu.

Přečtěte si také  Hodinky Amazfit Bip, Bip Lite a Bip S: jaké jsou hlavní rozdíly?

Amazfit GTS 3 – nejnovější chytré hodinky

Ve slevě nabízíme také aktuální model chytrých hodinek – Amazfit GTS 3. Těm jsme na našem blogu věnovali mimořádně velkou a podrobnou recenzi, ze které se o tomto produktu dozvíte úplně všechno, co potřebujete vědět. Hodinky nás zaujaly širokou paletou měřených údajů, dlouhou výdrží na jedno nabití a skvělým displejem.

Akce - chytré hodinky Amazfit GTS 3
Akce – chytré hodinky Amazfit GTS 3

GTS 3 samozřejmě umí počítat kroky, ale i měřit trasu pomocí GPS, přičemž podporují více než 150 sportovních aktivit. Jednou z jejich velkých výhod je možnost exportu naměřených údajů do dalších aplikací. Kromě měření tepu a okysličení krve nabízejí také funkci „Měření jedním klepnutím“, která vám prozradí údaje o tepu, stresu, okysličení krve a dechu.

Amazfit T-Rex Pro – odolné chytré hodinky

Pokud se pohybujete v náročném prostředí nebo provozujete-li extrémnější sporty, pak budete potřebovat hodinky se zvýšenou odolností. Tento požadavek dokonale splňují Amazfit T-Rex Pro – chytré hodinky, které nejen odolají prachu a vodě, ale dokonce splňují celou řadu velmi přísných vojenských standardů. Amazfit T-Rex Pro úspěšně absolvovaly patnáct vojenských testů, jež potvrdily jejich odolnost v horké poušti, vlhkém deštném pralese i v ledových oblastech.

Amazfit T-Rex Pro - odolné chytré hodinky
Amazfit T-Rex Pro – odolné chytré hodinky

Dominantou hodinek je kruhový AMOLED displej o průměru 1,3″. Na spodní straně je snímač, zajišťující měření tepové frekvence a úrovně okysličení krve. Podporují více než sto typů sportovních aktivit, přičemž u těch outdoorových jsou schopné zaznamenávat absolvovanou trať pomocí pozičních satelitních systémů GPS, GLONASS, BeiDou a Galileo. Díky baterii s kapacitou 390 mAh dokážou na jedno nabití vydržet až 18 dní.

Přečtěte si také  Které telefony dostaly ve 47. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Amazfit PowerBuds – chytrá sluchátka

Oceňujete kvalitní zvuk a hledáte bezdrátová sluchátka, která vám ho dopřejí plnými doušky? Pak tady pro vás máme Amazfit PowerBuds, díky kterým si během sportovních aktivit vychutnáte nejen profesionální zvuk, ale můžete si také změřit tepovou frekvenci. Nemusíte se tak během sportování zatěžovat žádnými náramky, hodinkami či bederními pásy.

Servis XM.cz
Akce na Amazfit PowerBuds - chytrá sluchátka
Akce na Amazfit PowerBuds – chytrá sluchátka

Zásadním parametrem bezdrátových sluchátek je doba, po kterou se obejdou bez nabíječky. Přeci jen nikoho asi nebaví přerušovat poslech každých pár hodin kvůli nabíjení! Amazfit PowerBuds vydrží na jedno nabití skvělých osm hodin přehrávání. Nabíjecí pouzdro pak prodlužuje jejich výdrž o dalších 16 hodin – to máte celkem 24 hodin poslechu hudby či mluveného slova v jedné malé krabičce.

Užijte si EXTRA SLEVY! na všechny zánovní produkty v top kvalitě

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Zdeněk
Zdeněk
2 let před

Dobrý den,

no já si osobně počkám na plnohodnotnou verzi S1. Pokud se bude prodávat za inzerovaných €244, tak si myslím, že je to slušná cena. Klasická S1 Active stojí cca https://www.amazon.de/-/en/Xiaomi-supports-professional-training-waterproof-blue/dp/B09R81DCDH (€195) a je skladem.

2
0
Napište nám svůj komentář!x