POCO X3 zakazuje wifi při zálohování na synology

Xiaomi poradnaKategorie dotazu: TelefonyPOCO X3 zakazuje wifi při zálohování na synology
Petr Mádlo zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den,
v telefonu mám nainstalovanou aplikaci Synology Photos a když spustím zálohu fotek na NAS tak telefon pozastaví zálohu a zablokuje WIFI, ve správě aplikaci ji povolím ale telefon to udělá opětovně pokus se o zálohu zase pokusím. Prosím o radu jestli jde někde něco nastavit aby to tu aplikaci neblokovalo.
Děkuji

4 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
nerozumím té formulaci, že telefon zablokuje Wi-Fi. Jak přesně to udělá? Vypne ji?
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Petr Mádlo odpověděl před 2 měsíce

Jdu do aplikace Synology Photo – záloha se připravuje a pak se ukáže odeslání bylo pozastaveno a jdu do správce aplikací a v záložce zakázáno je wifi zaškrnuto. I když to odznačím a pokusím to znovu zálohovat opět se to označí samo.

Michal odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
vyzkoušejte:
Nastavení – Baterie – Baterie (nahoře nabídka mezi Spořič baterie a Baterie) – Aplikace a úspora baterie -Synology Photos – Žádné omezení. Tím povolíte telefonu práci na pozadí.

Karel Kilián Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den,
děkuji Michalovi a přidám odkaz na článek MIUI 13 – tipy a triky: Jak nastavit aplikaci, aby ji systém neukončil? Zkuste podle něj nastavit aplikaci Synology Photos. Dost divné ale je to zakazování Wi-Fi.
Přeji hezký den.
Karel Kilián

Vaše odpověď

13 + 13 =

Sledujte nás na Telegramu

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!