VoLTE

Xiaomi poradnaVoLTE
Roman zeptal se před 4 roky

Dobrý den, kdy budou mobily Xiaomi podporovat funkci VoLTE u českých operátorů? Děkuji
R.

132 Odpovědi
Karel Kilián Personál odpověděl před 4 roky

Dobrý den,
tuto informaci bohužel nemáme aktuálně k dispozici. Budeme však sledovat situaci a v případě nějaké změny budeme informovat na našem blogu.
Karel Kilián

pilarius odpověděl před 4 roky

Po zadání kódu *#*#86583#*#* VoLTE u O2 funkční u odchozích hovorů, na příchozí se podlaďuje (ještě jsem nezkoušel příchozí z 4G, na ten se snad nepodladí).

bobasso odpověděl před 4 roky

Na MIUI CZ&SK Forum tento kód pro aktivaci VoLTE v telefonu opravdu funguje. Na mém Redmi Note 4 Global se v Nastavení>SIM karty a mobilní sítě voba ukázala jako zapnutá. Na fóru píší, že třeba u Vodafonu se funkce VoLTE aktivuje v samoobsluze a T-Mobile to pry aktivuje tak nějak automaticky. Každý operátor má na svých stránkách seznam podporovaných telefonů. Na tom foru MIUI CZ&SK někte|í píší, že jim VoLTE funguje i když nemají telefon v seznamu podporovaných operátorem. Taky tam někdo píše, že VoLTE funguje až s procesorem Snapdragonem 625, nižším prý né. Je to prý ale vše o vyzkoušení. Co jsem na tom foru přečetl, to prodávám. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 roky

Dobrý den,
moc děkuji za všechny informace k tomuto tématu.
Karel Kilián

Punx76 odpověděl před 4 roky

Zdravím všechny. Po zadání kódu VOLTE funkční na XIAOMI A2 v síti Vodafone

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 roky

Děkuji všem za užitečné informace.
Dávejte, prosím, dál vědět své zkušenosti.
Karel Kilián

koukac odpověděl před 4 roky

Chodi nekomu na Redmi6 s TMobile SIM VoLTE ? V mem pripade mrtvo, na SIMce vse Zaple, v menu sim karty polozka VoLTE nebyla, ale po aplikaci kodu *#*#86583#*#* se polozka VoLTE jiz objevi a jde zapnout ale v praxi je VoLTE stale nefunkcni, coz lze poznat ze 1. se spojeni realizuje prilis dlouho, 2. overuji pres netmonster, mobil sleze do 3G/2G. Pritom se da celkem snadno najit info, Ze v jinych zemich VoLTE plne funkcni… tedy mimo evropu. Nejprv bylo XiA dyletantske a s chuti chcalo proti proudu tim, ze mobily neumely LTE800/band 20 a ted zas neco dalsi… to hlava nebere. 

Karel Kilián Personál odpověděl před 4 roky

Dobrý den,
bohužel s implementací VoLTE jsou nějaké problémy, které se na straně zákazníků projevují například nemožností posílat SMS nebo realizovat hovory. Bohužel k tomu nemáme žádné bližší informace, kdy a jak se to bude řešit.
Karel Kilián

Ondra odpověděl před 4 roky

V síti O2 volte funkční (odchozí i příchozí hovory ve 4G režimu), ale nelze odesílat sms, příjem sms funguje.

bobasso odpověděl před 4 roky

Dobrý den. Účinná rada tu v poradně mnohokrát vyřknuta. Vypněte, deaktivujte VoLTE v Nastavení SIM karty a mobilní sítě a sms se vám půjdou odesilat. Pokud máte globální verzi founu, tak v tomto nastavení nejspiš volbu zap/vyp VoLTE nenaleznete. Zviditelníte ji, když na číselníku telefonu vyťukáte tento kód *#*#86583#*#* 

Vaše odpověď

8 + 0 =

Bazar XM.cz

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!