Které telefony dostaly v 11. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme za sebou 11. týden roku 2021, a protože je pondělí, tak se podíváme, které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu. Tentokrát to bude celkem 16 kousků, z nichž mnohé již dostávají Android 11. Těšit se mohou tři modely Poco, šest Redmi a sedm telefonů Xiaomi.

Jako obvykle platí, že všechny aktuální modely telefonů, které najdete v našem českém i slovenském e-shopu, mají po rozbalení MIUI ve verzi 12. V souvislosti s novými verzemi by vás pak mohly zajímat tyto články:

Jen globální a evropské verze

V těchto článcích se zabýváme výhradně stabilními sestaveními pro evropský a globální trh, která jsou určená pro všechny uživatele. Nevěnujeme pozornost indickým, indonéským, ruským, čínským, ani jiným lokálním verzím a stejně tak nás v tomto směru nezajímají ani různá testovací sestavení, beta verze či telefony od operátorů. Pokud si nejste jisti tím, jakou verzi telefonu máte, poradí vám náš článek Víte, co znamenají písmena v označení verze MIUI?

Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Stává se, že svůj model telefonu najdete na seznamu, ale ještě jste nedostali update. To je primárně dané tím, že aktualizace jsou uvolňovány postupně. Xiaomi je vydává nejprve na 1 % zařízení a pak čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Pokud se objeví chyba, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava. Když se neprojeví žádný problém, je aktualizace po nějaké době uvolněna na dalších 10 % zařízení. Pak se opět čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Jestliže se objeví, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava.

Pokud se ani na tomto vzorku neobjeví nějaká chyba, tak je aktualizace vypuštěna na všechny telefony – i nadále je ale uvolňována postupně, aby se rozložila zátěž na aktualizační servery. To, že jste ještě nedostali aktualizaci, tedy může znamenat, že byl zjištěn nějak problém, čeká se na výsledky z daného kola, nebo jste prostě ještě nepřišli na řadu. Dalším možným důvodem je situace, kdy máte telefon koupený od mobilního operátora – v takovém případě musíte vyčkat, až update uvolní operátor, což může trvat až několik měsíců.

Které telefony dostaly v 10. týdnu aktualizace MIUI či Androidu?

Telefony jsou v seznamu seřazeny v abecedním vzestupném pořadí. Najdete v něm všechny modely, které v jedenáctém týdnu, tj. od 15. do 21. března, dostaly aktualizaci MIUI či Androidu. Tentokrát to budou tři modely Poco, šest Redmi a sedm telefonů Xiaomi..

Telefony Poco

 • Poco F2 Pro (evropská verze) dostává od 18. března 2021 aktualizaci na V12.2.5.0.RJKEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 11.
 • Poco M3 (evropská verze) dostává od 20. března 2021 aktualizaci na V12.0.8.0.QJFEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Poco M3 (globální verze) dostává od 18. března 2021 aktualizaci na V12.0.6.0.QJFMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.

Telefony Redmi

 • Redmi 7 (evropská verze) dostává od 20. března 2021 aktualizaci na V11.0.2.0.QFLEUXM. Jde o MIUI 11 postavenou na Androidu 10.
 • Redmi 9T/Redmi 9 Power (globální verze) dostává od 18. března 2021 aktualizaci na V12.0.6.0.QJQMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Redmi Note 10 Pro (evropská verze) dostává od 17. března 2021 aktualizaci na V12.0.10.0.RKFEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 11.
 • Redmi Note 10 Pro (globální verze) dostává od 17. března 2021 aktualizaci na V12.0.6.0.RKFMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 11.
 • Redmi Note 8 Pro (globální verze) dostává od 20. března 2021 aktualizaci na V12.0.7.0.QGGMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Redmi Note 9T (evropská verze) dostává od 16. března 2021 aktualizaci na V12.0.7.0.QJEEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.

Telefony Xiaomi

 • Xiaomi Mi 10T/Xiaomi Mi 10T Pro/Redmi K30S Ultra (globální verze) dostává od 15. března 2021 aktualizaci na V12.1.1.0.RJDMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 11.
 • Xiaomi Mi 11 (evropská verze) dostává od 17. března 2021 aktualizaci na V12.0.9.0.RKBEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 11.
 • Xiaomi Mi 9 SE (evropská verze) dostává od 15. března 2021 aktualizaci na V12.0.4.0.QFBEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Xiaomi Mi 9 SE (globální verze) dostává od 19. března 2021 aktualizaci na V12.0.4.0.QFBMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Xiaomi Mi A2 (globální verze) dostává od 17. března 2021 aktualizaci na V11.0.22.0.QDIMIXM. Jde o čistý operační systém postavený na Androidu 10.
 • Xiaomi Mi A3 (evropská verze) dostává od 18. března 2021 aktualizaci na V12.0.5.0.RFQEUXM. Jde o čistý operační systém postavený na Androidu 11.
 • Xiaomi Mi Note 10 Lite (evropská verze) dostává od 18. března 2021 aktualizaci na V12.1.4.0.RFNEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 11.

Příští aktualizace MIUI či Androidu

To je pro tento týden vše. Na další informace o tom, které telefony dostaly aktualizaci MIUI a/nebo Androidu, se můžete těšit za týden – tedy v pondělí 29. března. Závěrem podotýkáme, že nemá smysl ptát se, kdy který telefon dostane novou verzi, protože Xiaomi bohužel oficiálně nepublikuje informace o plánovaných aktualizacích či jejich termínech. Nezbývá tedy než čekat, zda a kdy aktualizace přijde.

Dostal váš telefon aktualizaci?

Zdroj: xiaomifirmwareupdater.com.

Které telefony dostaly v 16. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly v 16. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme tu poslední dubnové pondělí, a to na našem blogu XM.cz znamená, že se podíváme na to, které telefony dostaly Číst dál...

Xiaomi Mi Band 5
Které telefony dostaly v 9. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly v 9. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme za sebou první březnový týden. Protože je pondělí, podíváme se na to, které telefony dostaly v devátém týdnu roku Číst dál...

Které telefony dostaly v 15. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly v 15. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme za sebou 15. týden roku 2021, a protože je tu zase pondělí, podíváme se na to, které telefony Xiaomi, Číst dál...

Xiaomi Mi 11
Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
92 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Jenda
Jenda
1 měsíc před

Redmi Note 8 Pro (globální verze) dostává od 20. března 2021 aktualizaci na V12.0.7.0.QGGMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10. At koukám jak koukám tak nikde nic.. Zapnuté i předběžné stahovani. (Samozřejmě že mám globální verzi)

Rena
Rena
Odpovědět  Karel Kilián
1 měsíc před

Poprosím ako vyriešiť tento problém mne sa zastavila aplikácia msa a som z toho na prášky nejde mi ani gmail

Jan
Jan
1 měsíc před

Při dnešní aktualizaci nějaké msa mi nefunkuje aplikace hudba a možná i další. Otevřu složku s hudbou a ona se zavře a napíše mi to že něco msa hudba neodpovídá.. neví někdo co s tím ? Skoro na cokoliv kliknu se vypne a vyskočí okno že ta danna složka nereaguje.

Xiaomi teď mi note 9 c
Xiaomi teď mi note 9 c
Odpovědět  Jan
1 měsíc před

Ano mám ten samý problém

Sabina C.
Sabina C.
Odpovědět  Xiaomi teď mi note 9 c
1 měsíc před

Ode dneška mi takhle nefunguje spousta aplikací, píše to jen, že aplikace pravidelně přestává fungovat 🙁

Milan
Milan
Odpovědět  Jan
1 měsíc před

Mám ten samý problém

Jan
Jan
1 měsíc před

Aplikace msa pravidelně přestává fungovat mi pořád vyskakuje když chci cokoliv na telefonu dělat. Aplikace hudba to samé. Zapnu hudbu a napíše to že pravidelně přestává fungovat a vypne se. Co mám udělat ať si zase můžu zapnout písničku nebo hru. Protože ani žádné hry mi nejdou zapnout kvůli msa pravidelne chybě.. předem děkuji. Mám redmi 7 pokud to má nějaký vliv. Děkuji předem

Radka
Radka
Odpovědět  Jan
1 měsíc před

Já mám to samé vyřešil to někdo už prosím

Milan
Milan
Odpovědět  Jan
1 měsíc před

Mám stejný problém. Mobil: redmi 7…

Míša
Míša
Odpovědět  Milan
1 měsíc před

Mám stejný problém jako vy,redmi 7

Michal
Michal
1 měsíc před

Mám stejný problem

Michaela
Michaela
1 měsíc před

Take mam od vcerejska ten sami problem, ale co ted s tim?🤷

Jaroslav
Jaroslav
1 měsíc před

Problém s msa stejný , Redmi 4 note

Dominik
Dominik
Odpovědět  Jaroslav
1 měsíc před

RN 4 global to samé

Hana
Hana
1 měsíc před

Od dnešního rána mám stejný problém…jakoukoli aplikaci zapnu na svém Poco X3 NFC,vždy spadne s tím,že msa pravidelně přestává fungovat.

Josef
Josef
Odpovědět  Hana
1 měsíc před

Xiaomi Mi 8 lite stejný problém a mobil Redmi 6 také. Nelze odeslat hlášení o chybě. „Aplikace msa pravidelně přestává fungovat.“

Ladislav
Ladislav
Odpovědět  Hana
1 měsíc před

Mám stejný telefon (Poco X3 NFC) a stejný problém od včerejšího večera.
Prvně jsem to zaznamenal při (ne)spuštění gmailu. Dnes se to objevuje i u Whatsapp, kontaktech, …

Katarína
Katarína
Odpovědět  Hana
1 měsíc před

Ten istý problém na rovnakom telefone

Radek
Radek
1 měsíc před

Všechny aplikace kde se vyskytuje reklama hned sletí.

Lucie
Lucie
1 měsíc před

Od včerejška problém s aplikací msa.Nefunguje mi skoro nic.Jen to píše aplikace msa přestává fungovat.Dost mi to leze na nervy.Co s tím?

Last edited 1 měsíc před by Lucie
Lucie
Lucie
Odpovědět  Lucie
1 měsíc před

Mě se děje to samý a jestli to brzo někdo nevyřeší tak ten telefon asi někam poletí…
Myslíte, že se bude muset čekat na opravnou aktualizaci?

Jakub
Jakub
Odpovědět  Lucie
1 měsíc před

mám stejný problém zařízeni redmi note 6 pro global version

Marian61
Marian61
1 měsíc před

Momentálne mi pomáha v apke vymazať všetky dáta, nanovo sa prihlásiť a nechať ju bežať, inak po zatvorení sa už neotvorí.
Zatiaľ mi padá google ktorý spolu s msa zmizol z aplikácií a jedna platená apka bez reklám.

Marian61
Marian61
Odpovědět  Karel Kilián
1 měsíc před

Ďakujem, super 🙂

Ivulak
Ivulak
1 měsíc před

Hlásím ten stejný problém…. Telefon se nedá prakticky používat

Josef
Josef
1 měsíc před

Podařilo se mi odeslat chybové hlášení přímo z Nastavení ze zpětné vazby. Vám ostatním doporučuji udělat to samé, ať má výrobce co nejvíce podnětů.

Jaroslav
Jaroslav
1 měsíc před

Taky mám ten problém, Redmi5

Josef
Josef
1 měsíc před

Na stránce miuios.cz jsem našel toto řešení:
„Vymažte aktualizaci aplikace Android System WebView a zakažte ji automatickou aktualizaci v GPlay.“

webview.jpg
Jan
Jan
Odpovědět  Josef
1 měsíc před

fungovalo, diky .. super.

Petr
Petr
Odpovědět  Jan
1 měsíc před

me naopak pomohla aktualizace aplikace Android System WebView mam mi9

Martin
Martin
Odpovědět  Josef
1 měsíc před

aktualizujte Android System WebView ke dnešnímu dni a vše je OK

Martina
Martina
Odpovědět  Josef
1 měsíc před

Nemůžu to v telefonu nikde najít, prosím, kde to je.

Beáta
Beáta
Odpovědět  Martina
1 měsíc před

Ani ja nemám Android System WebView. Čo teraz? Telefon mám Redmi Note4.

Jan
Jan
Odpovědět  Martina
1 měsíc před

Aktualizovat Google Chrome, Android system webview jsem také samostatně nenašel.

Nora
Nora
Odpovědět  Josef
1 měsíc před

Mockrát děkuji, už jsem se bála že problém s “ Aplikací msa“ je neřešitelný

David
David
1 měsíc před

Mi 9T stejný problém, aplikace msa přestala fungovat. Přeinstaloval jsem Disk, Gmail a iDnes, chvíli fungovalo, padá zase. Sociální sítě fungují, nevím, podle jakého klíče to msa (kde je očividně zakopaný pes, ať už to je, co chce) apky shazuje. Zdá se, že jde o velkolepý průser.

David
David
Odpovědět  Josef
1 měsíc před

Pomohlo, srdečné díky!

LukášP
LukášP
1 měsíc před

Zdravim. Jen podavam info, ze na Redmi 9 Note Pro ( koupeny u cz operatora ) dnes rano prisla aktualizace Miui 12.0.2.0 ( QJZEUXM).

Monika
Monika
1 měsíc před

Xiaomi redmi note 8 pro taky se mi to ukazovalo je to aktualizaci v obchod play ale nová aktualizace na MIUI 12 ještě nic globální verze

Jiří
Jiří
1 měsíc před

Po obdržení aktualizace na Android 11 u Poco X3 NFC se rapidně snížila výdrž baterie (ze 2,5 dne na jeden) a telefon se navíc čas od času samovolně restartuje.. nastavení je stále stejné jako u předchozí verze.

Patrik
Patrik
1 měsíc před

Dobrý den dnes sem stáhl aktualizaci na telefon xiamo m3poco a nejde zapnout

Pepa
Pepa
1 měsíc před

Chtěl bych se zeptat, jak je to s Redmi note 9s… Jakou má mít nyní verzi jak Androidu, tak MIUI… Děkuji za odpověď

92
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x