Které telefony dostaly ve 48. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme tu poslední listopadový den a s ním také poslední listopadové pondělí. To na našem blogu XM.cz znamená, že se podíváme na to, které telefony dostaly v uplynulém týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu. Tentokrát je největší zajímavosti aktualizace tří telefonů na nejnovější Android 11 – jedná se o Poco F2 Pro, Xiaomi Mi 10 a Xiaomi Mi 10 Pro.

Jako vždy platí, že všechny aktuální modely telefonů, které najdete v našem českém i slovenském e-shopu, dostaly či dostanou aktualizaci na MIUI 12. Kompletní přehled mobilů, jež obdrží novou verzi MIUI, najdete ve článku Aktualizace na MIUI 12 začnou koncem června, dostane je 48 telefonů. Kromě toho na našem blogu najdete i Seznam bezmála 50 telefonů Xiaomi, které dostanou Android 11 a Seznam 27 telefonů Xiaomi, které nedostanou aktualizaci na Android 11.

Globální nebo evropské verze

V těchto článcích se zabýváme výhradně stabilními sestaveními pro evropský a globální trh, která jsou určená pro všechny uživatele. Nevěnujeme pozornost indickým, indonéským, ruským ani čínským verzím a stejně tak nás v tomto směru nezajímají ani různá testovací sestavení, beta verze či telefony od operátorů. Pokud si nejste jisti tím, jakou verzi telefonu máte, poradí vám náš článek Víte, co znamenají písmena v označení verze MIUI?

Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Stává se, že svůj model telefonu najdete na seznamu, ale ještě jste nedostali update. To je primárně dané tím, že aktualizace jsou uvolňovány postupně. Xiaomi je vydává nejprve na 1 % zařízení a pak čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Pokud se objeví chyba, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava. Když se neobjeví žádný problém, je aktualizace po nějaké době uvolněna na dalších 10 % zařízení. Pak se opět čeká, zda se neobjeví nějaká chyba. Jestliže se objeví, aktualizace se zastavuje a provádí se oprava.

Pokud se ani na tomto vzorku neobjeví nějaká chyba, tak se aktualizace vypustí na všechny telefony – i nadále je ale uvolňována postupně, aby se rozložila zátěž na aktualizační servery. To, že jste ještě nedostali aktualizaci, tedy může znamenat, že byl zjištěn nějak problém, čeká se na výsledky z daného kola, nebo jste prostě ještě nepřišli na řadu. Dalším možným důvodem je situace, kdy máte telefon koupený od mobilního operátora – v takovém případě budete muset vyčkat, až update uvolní operátor.

Které telefony dostaly ve 48. týdnu aktualizace MIUI či Androidu?

Telefony jsou v seznamu seřazeny v abecedním vzestupném pořadí. Najdete v něm všechny modely, které ve 48. týdnu, tj. od 23. do 29. listopadu dostaly aktualizaci MIUI či Androidu. Dnes je největší zajímavostí aktualizace tří telefonů (Poco F2 Pro, Xiaomi Mi 10 a Xiaomi Mi 10 Pro) na Android 11.

Telefony Poco

 • Poco F2 Pro (globální verze) dostává od 27. listopadu 2020 aktualizaci na V12.2.1.0.RJKMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 11.
 • Poco M3 (evropská verze) dostává od 29. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.4.0.QJFEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Poco M3 (globální verze) dostává od 27. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.1.0.QJFMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.

Telefony Redmi

 • Redmi 9 (globální verze) dostává od 26. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.1.0.QJCMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Redmi 9A (globální verze) dostává od 28. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.8.0.QCDMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Redmi Note 8 (globální verze) dostává od 25. listopadu 2020 aktualizaci na V11.0.12.0.PCOMIXM. Jde o MIUI 11 postavenou na Androidu 9.
 • Redmi Note 9 (globální verze) dostává od 25. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.5.0.QJOMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.

Telefony Xiaomi

 • Xiaomi Mi 10 (globální verze) dostává od 27. listopadu 2020 aktualizaci na V12.2.1.0.RJAMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 11.
 • Xiaomi Mi 10 Pro (globální verze) dostává od 23. listopadu 2020 aktualizaci na V12.2.1.0.RJBMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 11.
 • Xiaomi Mi 8 (globální verze) dostává od 23. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.2.0.QEAMIXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.
 • Xiaomi Mi MIX 3 5G (evropská verze) dostává od 27. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.2.0.PEMEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 9.
 • Xiaomi Mi Note 10/Xiaomi Mi Note 10 Pro/Xiaomi MI CC 9 Pro (evropská verze) dostává od 24. listopadu 2020 aktualizaci na V12.0.3.0.QFDEUXM. Jde o MIUI 12 postavenou na Androidu 10.

Příští aktualizace MIUI či Androidu

To je pro tento týden vše. Na další informace o tom, které telefony dostaly aktualizaci MIUI a/nebo Androidu, se můžete těšit za týden – tedy v pondělí 30. listopadu. Závěrem podotýkáme, že nemá smysl ptát se, kdy který telefon dostane novou verzi, protože Xiaomi bohužel oficiálně nepublikuje informace o plánovaných aktualizacích či jejich termínech. Nezbývá tedy než čekat, zda a kdy aktualizace přijde.

Dostal váš telefon aktualizaci?

Zdroj: xiaomifirmwareupdater.com.

Které telefony dostaly ve 47. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly ve 47. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Začíná nám další týden a s ním samozřejmě přichází pravidelná dávka informací o tom, které telefony dostaly aktualizace MIUI a/nebo Číst dál...

Roborock S5 Max
Které telefony dostaly ve 46. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly ve 46. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Uplynul nám další týden a jak se na našem blogu XM.cz stalo zavedeným zvykem, podíváme se na to, které telefony Číst dál...

Které telefony dostaly ve 45. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?
Které telefony dostaly ve 45. týdnu aktualizace MIUI a/nebo Androidu?

Máme za sebou první listopadový týden, celkově 45. v roce 2020. Na našem blogu XM.cz to znamená, že vám prozradíme, Číst dál...

Xiaomi Mi Band 5
Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
39 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Daniel
Daniel
3 měsíců před

Dobrý den kdy zhruba bude Android 11pro Xiaomi mi 9

Denda
Denda
3 měsíců před

V červnu byla první aktualizace , je skoro prosinec a na mě Xiaomi note 9 pro mám velkou pic*

Monča
Monča
Odpovědět  Denda
3 měsíců před

Na Redmi Note 9 Pro je už MIUI 12. 😉 Aktualizace naběhla sama.

Honza Gajdoš
Honza Gajdoš
Odpovědět  Karel Kilián
3 měsíců před

Třeba u VF i o hodně dýl, respektive na svatýho Nikdála

Petr
Petr
3 měsíců před

Redmi Note 8 pořád 11.0.11.0 a Redmi Note 7 MIUI12 🙁

MARIÁN
MARIÁN
3 měsíců před

Mám Mi 10 a aktualizaci na Android 11 zatím nemám.

Jaroslav
Jaroslav
Odpovědět  MARIÁN
3 měsíců před

Já už jí mám pár dní..Mi10 global.

Tom
Tom
3 měsíců před

Ve 45 tydnu měla pro Redmi note 8 dojit aktualizace na M12 do dnes nic. A dnes aktualizace pro M11. Jsem zvědavý uda bude aspon nekdy novy android.

Martina46
Martina46
3 měsíců před

Zdravim. Mam redmi 9 kupeny u operatora, vidim, ze konecne je MIUI 12 global, ale vidim, ze beta. QJCMIXM. Ja mam vsak momentalne teda este miui 11, info v telefone ze global, ale QJCEUXM. mam mat obavy stiahnut tu 12 beta, ci teda pockat na EU, co by sa mohlo stat?

Last edited 3 měsíců před by Martina46
Martina46
Martina46
Odpovědět  Karel Kilián
3 měsíců před

Dakujem za odpoved, pockam si teda.

moje jméno
moje jméno
3 měsíců před

Jelikož jsem měl šťastnou ruku, vybral jsem si model Xiaomi Mi A3 z řady ONE. Xiaomi je totiž tak kvalitní výrobce, že novou verzi androidu, na rozdíl od bídné konkurence, hýčká a piplá k absolutní dokonalosti a poskytne ji nám uživatelům perfektně odladěnou už po více jak půl roce. Není nad to si dobře vybrat!

Honza Gajdoš
Honza Gajdoš
3 měsíců před

Jak končí verze písmeny EUVF, tak smolík.

Honza Gajdoš
Honza Gajdoš
Odpovědět  Karel Kilián
3 měsíců před

Mád od Vodafonu EUVF, ale zase mne nic nestál, něco za něco😋

Monika
Monika
3 měsíců před

Dobrý den,
Jsem ráda že vydali na Redmi 9 aktualizaci a že to je od 26.11 a zatím jsem to nedostala.

Monika
Monika
Odpovědět  Monika
3 měsíců před

Na MIUI 12

Monika
Monika
Odpovědět  Karel Kilián
3 měsíců před

Ne nemám

Monika
Monika
Odpovědět  Karel Kilián
3 měsíců před

Už jsem tu aktualizaci dostala na MIUI 12.0.1

David
David
3 měsíců před

Dobrý den,

na telefonu Mi 10 mi zhruba před týdnem vyskočila aktualizace „V12.2.1.0.RJBMIXM“ . Aktualizace se tváří jako beta určena pro  Mi Pilot testery. Do programu jsem se nezapojoval a ani nemám zájem dostávat nevyladěné updaty. Lze tento update nějak přeskočit aby mě s ním telefon již neotravoval? Update ignoruji, ale každý den mi znova vyskočí v notifikační liště

Děkuji za odpověď
David

David
David
Odpovědět  Karel Kilián
2 měsíců před

Dobrý den Karle,

děkuji za informaci, ale popisek u updatu tvrdí něco jiného. Udělal jsem screenshot obrazovky, který přikládám k tomuto příspěvku. Lze nějak říct systému aby tento update ignoroval?

Přeji pěkný den
David

V12.2.1.0.RJBMIXM.jpeg
David
David
Odpovědět  Karel Kilián
2 měsíců před

Dobře, děkuji za odpověď

39
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x