Xiaomi Mi Mix 2s se odhaluje na oficiálních obrázcích

Přesně za týden, tedy v úterý 27. března, bude v Šanghaji představena jedna z nejdůležitějších novinek Xiaomi pro tento rok. Ano, řeč je o očekávaném „top modelu“ Xiaomi Mi Mix 2s, který se nyní odhalil na oficiálních obrázcích.

Mi Mix 2s navazuje na loňský model Mi Mix 2 (v našem e-shopu pořídíte za sympatických 11 737 korun), což také předurčilo jeho vzhled. Zahraniční média se shodují v tom, že letošní verze se té loňské velice podobá. Dosavadní spekulace o umístění předního fotoaparátu v pravém horním rohu definitivně ukončilo zveřejnění oficiálních propagačních obrázků. Na těch je zjevné, že přístroj přijde s podobným provedením, jako stávající Mi Mix 2.

Xiaomi Mi Mix 2s na oficiálních obrázcích

Tři nové obrázky publikoval na oficiální stránce společnosti na sociální síti Weibo generální ředitel Lei Jun. S telefonem pózuje ambasador značky – herec Kris Wu. Na snímcích jsou k vidění nepochybně tenké horní a boční rámečky kolem obrazovky, nicméně nepotvrzuje se „výřez“ pro fotoaparát v pravém horním rohu.

Xiaomi Mi Mix 2s na oficiálních obrázcích
Xiaomi Mi Mix 2s na oficiálních obrázcích

Spodní rámeček je viditelně větší, takže by foťák mohl být umístěn právě zde – tedy jako u loňského modelu. Některé zdroje tvrdí, že přední fotoaparát bude umístěn uprostřed spodní „brady“. Plakáty také odhalily slogan pro Mix 2S, který zní „technologie, umění“. Stejný firma použila i v případě Xiaomi Mi Note 3.

Xiaomi Mi Mix 2s a Kris Wu
Xiaomi Mi Mix 2s a Kris Wu

Co šest dnů před představením o Mi Mix 2S víme? Následující údaje se zakládají na směsi oficiálních a neoficiálních informací. Srdcem bude nejnovější čip Qualcomm Snapdragon 845 s grafikou Adreno 630 GPU, kterému bude sekundovat 6, nebo 8 GB operační paměti. Patrně bude nabízeno více variant interního úložiště, z nichž ta nejvyšší pojme až 256 GB.

Xiaomi Mi Mix 2s
Xiaomi Mi Mix 2s

Jedním z hlavních „taháků“ má být duální fotoaparát s umělou inteligencí, která provede nastavení na základě fotografované scény. Telefon by měl zvládnout natáčet zpomalené video v rozlišení Full HD. V nabídce bude také speciální prémiová keramická verze a zařízení by prý mělo podporovat bezdrátové nabíjení.

Líbí se vám Mi Mix 2s na oficiálních obrázcích?

Zdroje: gizchina.com, xiaomitoday.com, xiaomitoday.com, gizchina.com.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.