Problém s párováním náramku Xiaomi Mi Band 2? Víme, jak ho vyřešit!

Problém s párováním náramku Xiaomi Mi Band 2 je jednou z nejčastěji řešených potíží v naší Poradně. Na Internetu najdete řadu návodů, jak přimět tento oblíbený kousek nositelné elektroniky k poslušnosti. Bohužel mají jedno společné: většinou na nefungující náramek nezabírají. My vám přinášíme návod, který jsme opakovaně úspěšně vyzkoušeli.

Příznaky problému

Scénáře bývají v podstatě dva:

 • Zákazník si pořídí náramek Xiaomi Mi Band 2 a při prvním pokusu o spárování se ukáže, že nejde spárovat s telefonem. Obvykle skončí na tom, že telefon respektive aplikace žádný náramek „nevidí“.
 • Uživatel náramek nějakou dobu používal, ale po aktualizacích přestal komunikovat s telefonem. Případné pokusy o opětovné spárování skončí chybou, případně telefon náramek „nevidí“.

V minulosti jsme se tomuto problému věnovali ve článku Jak řešit problém s párováním náramku Xiaomi MiBand?, nicméně v některých případech uvedený postup nefungoval. V komentářích pod článkem se ozval čtenář Martin, který napsal: „Zdravím všechny, měl jsem problém ohledně spárování s telefonem. V jednu chvíli se náramek odpojil a nešel znovu spárovat. Vždy se ukázala hláška: Nelze spárovat, kontaktujte zákaznické centrum. Jelikož jsem náramek kupoval přes AliExpress, kontaktoval jsem tedy svého prodejce. Tento mi zaslal aplikaci na Android, která náramek uvede do továrního nastavení. Celý proces se povedl, náramek se páruje jak s Androidem, tak iOS. Následně proběhla i aktualizace firmware a náramek šlape jak před tím.“

Samozřejmě jsme Martina kontaktovali, abychom zjistili podrobnosti. Poslal nám aplikaci od svého prodejce, kterou jsme nainstalovali a vyzkoušeli na několika náramcích. Až na několik výjimek, kdy náramek nespolupracoval patrně z důvodu hardwarové závady, jsme byli vždy úspěšní a „donutili“ jsme komunikovat i zdánlivě odepsané náramky.

Jak řešit problém s párováním náramku Xiaomi Mi Band 2

Jako první je nutné nainstalovat aplikaci 自检工具. Na tomto místě důrazně upozorňujeme, že aplikace nepochází z oficiálního repozitáře a její instalace je výhradně na vaši zodpovědnost. Na web jsme ji nahráli v té podobě, v jaké jsme ji obdrželi od čtenáře. Do samotného programu však nevidíme, takže za něj nemůžeme ručit. Navíc budete muset povolit instalaci z neznámých zdrojů, což je samo o sobě bezpečnostním rizikem.

 1. Stáhněte si tedy balíček 自检工具. Jeho velikost je zhruba 1,7 MB.
 2. Nainstalujte staženou aplikaci. S největší pravděpodobností budete muset pro tento případ povolit instalaci z neznámých zdrojů.
 3. Na domovské obrazovce nebo v seznamu aplikací (v závislosti na tom, jaký launcher používáte) by se měla objevit nová bílá ikona s modrým ozubeným kolečkem a popiskem 自检工具.

Nyní se můžete pokusit vyřešit problém s párováním náramku Xiaomi Mi Band 2 pomocí této aplikace. Postupujte následovně:

 1. Spusťte aplikaci 自检工具 a mějte náramek co možná nejblíže telefonu.
 2. Aplikace načte všechny dostupné náramky v okolí.
 3. Poté klepněte na svůj náramek, případně aplikace po chvilce automaticky načte ten s nejmenším utlumením (tj. ten nejbližší).
 4. Ocitnete se na obrazovce se třemi tlačítky, kde v horní části můžete vidět MAC adresu, úroveň nabití a verzi firmwaru. Pokud jste již měli náramek spárovaný v aplikaci Mi Fit, můžete MAC adresu zkontrolovat. Najdete ji v sekci Profil, následně otevřete náramek a adresa je ve spodní části stránky.
 5. K resetování náramku do továrního nastavení stiskněte spodní tlačítko.

Náramek zavibruje a na jeho obrazovce se objeví požadavek, abyste stiskli tlačítko – učiňte tak. Tím by mělo dojít k resetu náramku do továrního nastavení.

Potvrďte klepnutím na tlačítko, že chcete náramek resetovat
Potvrďte klepnutím na tlačítko, že chcete náramek resetovat

Pokud aplikace náramek „nevidí“, pak jsou v podstatě jen dvě možnosti: buď je vybitý, nebo má nějakou hardwarovou závadu. Zkuste ho tedy nabít a poté celý postup opakujte. Jestliže je i poté situace beznadějná, patrně je náramek nefunkční a nezbude vám, než navštívit servis, případně uplatnit záruku.

Spárování náramku Mi Band 2 s aplikací Mi Fit

Posledním úkolem bude opětovné spárování náramku s aplikací Mi Fit. Pokud jste v ní již někdy měli náramek spárovaný (tj. přestal komunikovat například po aktualizaci firmwaru či aplikace), budete ho nejprve muset odebrat. Jděte tedy do sekce Profil, otevřete první položku s názvem náramku a v dolní části klepněte na tlačítko Zrušit párování. Poté potvrďte svůj záměr.

Jak spárovat náramek s telefone v aplikaci Mi Fit:

Poco X3 Pro
 1. Spusťte aplikaci Mi Fit.
 2. Nyní můžete přistoupit k párování náramku. V aplikaci Mi Fit v sekci Profil klepněte na Přidat zařízení.
 3. Na další stránce zvolte možnost Náramek.
 4. Vyčkejte na vyhledání náramku.
 5. Poté, co náramek zavibruje, klepněte na tlačítko na jeho těle.
 6. Po chvilce čekání by měl být náramek spárován s aplikací Mi Fit.
Pomohl vám tento postup vyřešit problém s párováním náramku Xiaomi Mi Band 2?
Xiaomi Mi Band 3 vs Mi Band 2: vyplatí se přejít na novou verzi?

Skoro přesně dva roky si museli majitelé náramků Xiaomi Mi Band 2 počkat na novou verzi. Nyní stojí před otázkou: Číst dál...

Jak změnit/nainstalovat nové ciferníky na hodinky Amazfit BIP, Cor a Pace

Pořídili jste si hodinky Amazfit BIP, Amazfit Pace nebo Amazfit Cor a okoukaly se vám ciferníky, které jsou v základní Číst dál...

Jak Mi Band 4 obnovit do továrního nastavení, spárovat a odpárovat?
Jak Mi Band 4 obnovit do továrního nastavení, spárovat a odpárovat?

Úterý na našem blogu pravidelně věnujeme tipům a trikům pro MIUI 10, nicméně tentokrát uděláme výjimku a budeme se věnovat Číst dál...

Poco X3 Pro
Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
135 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Katka V.
Katka V.
2 let před

Dobrý den,
měla jsem problém s tím, že mi náramek přestal upozorňovat na příchozí hovory a sms zprávy. Vyzkoušela jsem Váš postup a zatím funguje jak má. Uvidíme, jestli to bude fungovat i po čase. Každopádně díky za tip.

Lucka
Lucka
2 let před

Dobrý den,
náramek mi dělá to samé, co Katce V. Náramek se mi s Mi Fit páruje v pořádku, ale většinou mě neupozorňuje na hovory a sms, a nejde s ním odemykat mobil. Zkouším Váš postup, ale aplikace 自检工具 ho nemůže najít. Je nějaké řešení, jak by ho aplikace našla, popřípadě není nějaká jiná aplikace?

Martin Bezděk
Martin Bezděk
2 let před

Kliknu na náramek v aplikaci a začne se načítat, ale poté se nic nenačte. Co mám dělat? Děkuji.

Mardoby
2 let před

Mám stejný problém. Po dlouhé době se náramek odhlásil a již nelze spárovat. Odinstaloval jsem aplikaci, vyčistil telefon, bluetooth jej najde, ale tím to končí. V aplikaci při pokynu hledat zařízení nic nenajde. Ve stejné době cca před 3 dny se nám odhlásil i jiný náramek na jiném mobilním zařízení, ale po opětovném spárování vše v pořádku funguje.

Anonymní
Anonymní
2 let před

Mam stejny problem jako Martin Bezdek. Naramek to najde, toci se, hleda, ale pak to jen pipne a aplikace se sama uzavře. Poradite co ted?

Lucka
Lucka
2 let před

Tak se mi náramek podařilo s čínskou aplikací spárovat => musela jsem náramek odhlásit z MiFit a pak už to šlo. Náramek zatím telefon odemyká a upozorňuje na příchozí hovory.

Anonymní
Anonymní
2 let před

Co když jsem na iphonu?

KAREL
KAREL
2 let před

@Anonym
To bohužel nevím, ale ta aplikace na něm rozhodně fungovat nebude.

Honza
Honza
2 let před

Dík za pomoc, náramek se mi začal odpojovat, používám ho jako důvěryhodné zařízení k odmykání – několikrát denně se ze seznamu důvěryhodných zařízení sám vymazal, odsynchroval se a zpátky připojit vyžadovalo velké úsilí. Použil jsem s trochou obav výše popsanéu čínskou aplikaci, dlouho tořila šipkou a nějak jsme si nerozumněli, pak jsem náramek v MiFit aplikaci odpároval, čínská aplikace náramek našla, zmáčknul jsem poslední tlačítko a dobrý. Náramek se objevil pod JINOU BT adresou (těch šest dvojic písmenočíslic) a šel napojit a od té doby jede jako za mlada (mám ho už docela dlouho). Náramek MiBand2, mobil SonyXperia (D5803).

Dominika
Dominika
2 let před

Dobrý den, bohužel, mám také problém s aplikací od Čínského prodejce. Náramek to najde,ale pak to jen pipne a aplikace se sama uzavře. Můžete mi, prosím, poradit?

Martin
Martin
2 let před

Dobrý den, iPhone naramek nenačte a ten program neotevře , nemáte ještě nějakou radu??

monika
monika
2 let před

Dobrý den,moc prosím o radu…. mám problém s podrobnými informacemi o aktivitách přátel. Chceme sdílet informace a mě se zobrazuje jen hlavní část kde vidím celkový spánek a počet kroků za určitý den. Chtěla bych tam ale mít informace jako ostatní uživatelé…čas usnutí, celková délka spaní a čas probuzení, vzdálenost km, spáleno Cal.
Telefon mám iPhone, tak jestli to třeba není tím 🙁

děkuji za radu co stím

Monika

Irena
Irena
2 let před

take mam problem s cinskou aplikaci, najde naramek, pipne a pak uz nic…
Muzete mi poradit, dekuji
I.

Pegas
Pegas
2 let před

Mobil, kde jsem měl nahranou aplikaci pro Mi Band 2 mi zcela zhasl a nejde zapnout. Tedy ani zrušit spárování s náramkem. Jak Mi Band synchronizovat s novým telefonem, abych nestratil všechna stará data ?

Anonymní
Anonymní
2 let před

mam problem s cinskou aplikaci, najde naramek, pipne a pak uz nic…
Muzete mi poradit, dekuji

Simona V.
Simona V.
2 let před

Super, pomohlo to! 🙂

Lenka
Lenka
2 let před

zdravím a taky moc děkuju, pomohlo mi to a už zase náramek funguje jak má ;o)

Anonymní
Anonymní
2 let před

Náramek opět funguje, jak má. Díky

Kristýna
Kristýna
2 let před

Zdravím ? bohužel po vyhledání náramku se s ním aplikace nespojí a místo toho celá spadne. Nevíte někdo co s tím?

Miroslav
Miroslav
2 let před

Dobry den chtel bychse zeptat u naramku me vse funguje je sms jednou jde podruhe ne najaka finta aby to slapalo dekuji

Honza
Honza
2 let před

Dobrý den, lze náramek (Mi Band 2) jakkoliv spárovat s Iphone 5? Aplikace z App Store mi hlásí, že zařízení nepodporuje.

Karel
Karel
2 let před

Díky! 100% úspěšnost..

Wolfka
Wolfka
2 let před

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je možný data, co se přetahují do mobilní aplikace, vidět i někde na webu (v profilu na Xiaomi)? Nemám (ani nechci mít) chytrej telefon, a data se mi stahujou do mobilu k manželovi, ale abych se nemusela potýkat s (pro mě) neznámou technikou, když bych se chtěla podívat na sesbíraná data (o spánku a pod.)…

Wolfka
Wolfka
2 let před

Díky za odpověď. Sice nepotěšila, ale aspoň je to potvrzení toho, proč nikde nic nemůžem najít.

Jindřich Třaskoš
Jindřich Třaskoš
2 let před

Nefunguje mi ten odkaz na stažení aplikace.

Václav Fila
Václav Fila
2 let před

Dobrý den, včera jsem dostal jako dárek náramek Xiaomi Mi Band 2. Problém je v tom, že jsem se ho snažil přes Bluetooth spárovat s aplikací Mi Fit. Načetlo se jen asi vždy tak 40% – 55%, ale poté to napsalo: ,,Náramek se nepodařilo spárovat.“ Tak jsem hledal na internetu a narazil jsem na tuto stránku. Bohužel, když dám na mobilu stahovat ten první soubor, tak mi to nejde stáhnout. Nevíte prosím, co dělat? Děkuji.

Martin
Martin
2 let před

Zdravím všechny poslal by mi nekdo prosím odkaz ke stažení aplikace 自检工具 ? Nejde mi tady ze stranky aplikace stahnout. Moc děkuji

Gabriela
Gabriela
2 let před

Dobrý den,
mohl by mi někdo poradit, zda jde náramek Mi Band 3 spárovat s Lenovo A536? Nejde mi to, ale s Huawei Y6Pro to jde, tam jsem ho spárovala, pak zase zrušila párování a na Lenovo to prostě od prvopočátku nejde 🙁

Jan
Jan
2 let před

Odkaz na staženi aplikace nefunguje.

Jindřich Třaskoš
Jindřich Třaskoš
2 let před

Dobrý den,
Stáhnul jsem si aplikaci a nainstaloval. Ale když jsem vybral můj náramek Band2 tak se to chvilku načítalo a pak vyjela jenom chyba ,že to nejde načíst (čínsky neumím) a nic.
Co s tím mám dělat ?

Mira
Mira
2 let před

Dobrý den. 3 mi nejde sparovat s huawei p8 lite 2016. Ani přes návod viz. Výše. Je to tím že 3 má modernější BT 4.2? Děkuji za zprávu.

Maxi Tv
Maxi Tv
2 let před

Dobrý deň
Mám Huawei y6 II a nejde to spárovať s mi fit ani ces váš návod . Keď som otvoril
Aplikáciu z návodu tak mi to náramok nenašlo. Ďakujem za správu

Gabriela
Gabriela
2 let před

Karel Kilián: Děkuji za odpověď. Nakonec jsme to vyřešili tak, že jsme nainstalovali jinou apku, a to MI BAND MASTER. Náramek se spároval a pak se spároval i s MI FIT, takže nyní funguje.

Tereza
Tereza
2 let před

Dobry den,chtela bych se zeptat,zda muzu s jednim telefonem sparovat dva naramky.A zda bude ten druhy fungovat s pritelovym telefonem,ktery ma tu klasickou novou verzi Nokia,ale te tlacitkove.Zda mu to bude ukazovat cas, kroky a merit tep?Jde o naramky Xiaomi mi band 2 Dekuji moc Tereza

Tereza
Tereza
2 let před

A jeste jeden dotaz,myslim,ze mi muj naramek funguje,ale kdyz se mi tam objevi aktualizace fimwaru…naramek nelze aktualizovat.Co to znamena?Cas se nastavil,reaguje na sms,na prichozi hovory,meri kroky,tep…tak nevim k cemu slouzi ta aktualizace?Mam Huawei P8 Lite

Martina
Martina
2 let před

Dobrý den, mám také problém s tou čínskou aplikací, náramek najde, pak načítá, jen pipne něco napíše a nic… Můžete mi prosím poradit

Mára
Mára
2 let před

Zdravím Vás, před Vánoci jsem si z Číny objednal Xiaomi Mi Bind 2. Jedno už totiž mám a jsem s ním velice spokojen a tak jsem ho koupil i bráchovi. Bohužel u totoho náramku se potýkám s problémem, který nevím jak vyřešit. Náramek s telefonem spáruji, ale v aplikaci MiFit ho vůbec nenajdu a v aplikaci, která podle návodu výše by ho měla uvést do továrního nastavení tak tam ho taky nenajdu. Další záhadou je to, že náramek měří puls i když je pouze položený na stole. Bojím se, že jsem narazil na povedenou kopii Xiaomi náramku. Můžete mi nějak pomoci?

Předem moc díky

Bára
Bára
2 let před

Ahoj Dá se prosím spárovat Xiaomi MI Band 3 s Nokii Lumia 1020 už docela dlouho hledám Instalaci ke stažení. Děkuju

Hanka
Hanka
2 let před

Náramek funguje jak má, je připojen k telefonu, alenejde otevřít aplikace mi fit.

Juni
Juni
2 let před

Dekuji moc, apikace pomohla resetovat naramek, ale az z jineho telefonu na druhy pokus.

Andrlem
Andrlem
2 let před

Mě se objeví 0000 a nejde mi nic a když jsem skoušel stáhnout 自检工具 tak mi to nešlo stáhnout

Andrlem
Andrlem
2 let před

Když jsem skoušel ho zkoušel párovat řek se mi tam objevili 0000a nejde mi to spárovat zkoušel jsem ho dát na nabíječku jestli ty nuly zmizí ale nezmizely takže si nevím rady ale chtěl jsem to zkusit přes aplikaci 自检工具 a to mi nešlo stáhnout takže nevím co dělat

Marta
Marta
2 let před

Dobrý den , mám dotaz můžete být náramek spárován současně se dvěma různými telefony ?

Roman
Roman
2 let před

Dobrý den koupil jsem dva náramky xiaomi band 3. Žena má iPhone 5s a sparovala náramek bez problémů. Já mám Huawei p 20 pro a náramek mi neukazuje sms a když mi někdo volá tak mi vibruje ale neukazuje kontakt. Pomohl by mi s tím někdo?

Anonymní
Anonymní
2 let před

Velké díky. problém párování vyřešen.

Jolka
Jolka
2 let před

Prosim posete mi link na tu aplikáciu 自检工具 lebo neviem to najst

Pavla
Pavla
1 rok před

Dobrý den,
škoda, že jsem nenašla tuto stránku dříve. Koupila jsem synovi náramek Mi Band 2 k Huawei P 8 Lite. Nespárováno. V obchodě se na mě chlap podíval hodně blbě a řekl, že telefon má android verzi 6.0 a náramek je podporován na androidu 7.0. Proto to nefachčí. Přitom jsem při koupi řekla značku telefonu.

Vitova
Vitova
1 rok před

Dobrý den,koupila jsem náramek k LG G3,telefon se zpároval bez problému,jde vše -sms,volání ohlásí,ale mesenger a watsapp nemohu rozchodit,ikdyž jsou zapnuté ?.Jeden náramek už mám a ten funguje na 100%.Díky za odpověď.
S pozdravem Lenka Vítová

Matěj Jirounek
Matěj Jirounek
1 rok před

Dobrý den,

Koupil jsem dva náramky Mi band 4. Bohužel korektně funguje jen jeden z nich. Druhý nejde spárovat. Odzkoušel jsem párování na čtyřech různých telefonech a nic. Zkusil jsem postupovat dle Vašeho návodu a spárování se také nepovedlo. Bluetooth Mi band vidí ale aplikace MI fit ne. Zkusil jsem tedy napsat MAC adresu do Mi fit ručně a také se náramek nespáruje. Na displeji náramku je stále Pair first.
Pokusil jsem se o párování s app Notify & fitness for Mi band, ta náramek vidí ale nedokáže z něho vytáhnout data a připojit se. Potřeboval bych poradit, jak náramek restartovat, když se k němu nemůžu připojit. Zkusil jsem tu čínskou app 自检工具. Náramek vidí ale dle Vašeho postupu mi to nejde, vždy to skončí u točícíhose zeleného kolečka a pípnutí. Už tři týdny čekám na vybití baterie ale jsem tak na 70% baterie. Netuším, zda je tato app 自检工具 i pro Mi band 4. V návodu to máte na Mi band 2. Díky za info + dá se někde sehnat tato aplikace na Mi band 4? novější verze? Díky.
Mat.

Marie
Marie
1 rok před

mám problém s náramkem smart BP HR. pomůžete mi při spárování. jakou mám použít APP?? mobil mi jej načte, ale již nejde spárovat, aplikace ta jej vůbec nenačte.
děkuji M. N:

Anonymní
Anonymní
1 rok před

Dobrý deň,

mám rovnaký problém so spárovaním Mi Band 2 a chcel som vyskúšať Váš postup s touto čínskou aplikáciou, ale nemôžem ju nájsť. Po kliknutí na odkaz uvedený hore sa mi otvorí stránka https://www.1pcrevue.cz/ a skutočne to tam nikde nevidím.
Prosím viete mi pomôcť a poslať nový link na stiahnutie aplikácie.
Vopred ďakujem

Martin

Anonymní
Anonymní
1 rok před

Ďakujem za rýchlu reakciu pán Kilián,

link bol opravený, bohužiaľ ani tak mi ho aplikácia nenašla. Netuším v čom môže byť problém. Pôvodne som ho chcel reklamovať, ale telefón aj aplikácia BLE Scanner ho bez problémov rozpozná. Nakoniec som nainštaloval aplikáciu YOHO Sports a tá so spárovaním nemala žiaden problém. (Pravdepodobne v nej nebude toľko možností nastavení a fíčuriek ako v My Fit, ale účel plní.
Poslednú otázku mám na Vás. Stáva sa mi, že večer keď si na hodinku sadnem k práci na PC (cca 21-22:00) Náramok prestane rátať kroky, aj pri následnom pohybe po dome. Ráno je opäť všetko OK.

P.S.: Je ešte niešo čo tej čínskej apke môže brániť. Stále som to s Mi Fit nevzdal. 🙂

S pozdravom

Martin

Anonymní
Anonymní
1 rok před

P.S.2: V tej apke nechať nastavenie MIP (nič z možností hore nemeniť a nájsť by ho mala sama automaticky, bez nutnosti na niečo ďalšie klikať?

Jitka
Jitka
1 rok před

Dobrý večer, pane Kilián,
prosím o radu – náramek Mi band 4 se mi nechce spárovat s MiFit aplikací, píše mi, že mám náramek restartovat. Ale to nepomáhá, spárovat pouze s telefonem jde. Nepomáhá ani restart telefonu. Manžel má stejný telefon i náramek a ten funguje bez potíží.
Děkuji za radu

Pozadavek hesla pri sparovani
Pozadavek hesla pri sparovani
1 rok před

Dobry den. Potreboval bych poradit reminek mifit 2 pri sparovani pozaduje heslo problem je v tom ze jej nevim. Jaky je postup aby se dal reminek do defaultniho nastaveni,pak zrejme dojde ke sparovani. Dekuji

Odkaz na aplikaci
Odkaz na aplikaci
1 rok před

Dobry den. Dekuji za odpoved odksz na stazeni aplikace nefunguje muzete mi nejak poradit.

Reset
Reset
1 rok před

Dekuji za info. Po stazeni a postupu podle navodu reminek uz funguje zrejme doslo pri resetu k vymszani hesla. Dekiji za pomoc

Mi Band 3 připojení k telefonu
Mi Band 3 připojení k telefonu
1 rok před

Dobrý den, mám Mi Band 3 od loňska, suprově fungoval, vše, co jsem chtěla ukázal, ale dne jsem
omylem stiskla tovární nastavení a už jej nemohu s telefonem spárovat a ušlé kroky už nepřeváděl na km, počasí není vidět, prostě nevím, co s tím..telefon jsem restartovala, vypla, Bluetooth též a pořád
se to nechce vzájemně propojit.
Děkuji za radu. Tel mám Nokii 8
Urbanová

Pomohlo to
Pomohlo to
11 měsíců před

Super, pomohlo to, děkuji moc

Problem se stazenim
Problem se stazenim
11 měsíců před

Dobry den, maminka ma taky problem s propojenim naramku. Ale nejde nam tahnout ta aplikace zkousely jsme opakovane na dvou mobilech a aplikace se nestahla.

Anonymní
Anonymní
8 měsíců před

Dobrý večer, mám náramok mi band 2, nedovoli mi do mobilu natukat číslo výrobného nastavenia, poradíte, čo s tým? Ďakujem.

Klaplo to
Klaplo to
8 měsíců před

Dcera má náramek po manželce a nešel spárovat. Dle návodu se vše vydařilo a už to funguje. Díky

nelze vyplnit kod
nelze vyplnit kod
8 měsíců před

Dobrý den,
já mám asi trochu jiný problém ale podobný.
Náramek MiBand2 jsem měla propojený se samsungem. Mám nyní mobil od Xiaomi a v aplikaci MiFit když to chci spárovat, tak to nenaléza, i když bluetooth funguje, protože čas a datum je na náramku aktuální.
Apliakce mi ohlásí, že zařázení nenalezeno, a at dám tovární nastavení, provedu to a hodinky udají 41 místný kod, bohužel mezitim obrazovka mobilu je šedá a hlásí zrušit nebo znovu a přitom v pozadí jsou 4 políčka pro vyplnění kodu, ale nejde to, a je to začarovaný kruh prostě.
Zkoušela jsem reisntal, i ten base soubor, který ale nenašel opět zařízení (když otevřu bluetooth tak mi ten náramek ukazuje).
Můžete mi prosím pomoci? Jsem blázen do běhání a hodinky jsou mi velkým pomocníkem.
Moc děkuji

Anonymní
Anonymní
8 měsíců před

Tak jsem zkusila vše a nic… vždy to požaduje bluetooth,jinak se nehnu.Dokoce i ten base to po mě chce…zkusim nejakou pobočku Xiaomi…😞

Milan
Milan
7 měsíců před

je nějaká podobná aplikace na Mi Band 3 ?

Tomáš
Tomáš
7 měsíců před

Dobrý den,

zhruba pred tydnem mi prestal fungovat naramek Mi Band 2. Nelze sparovat a nelze ani obnovit tovarni nastaveni. Zkousel jsem restartovat zarizeni, odinstalovat app, odparovat naramek ale pote se mi ani nezobrazil v nabidce bluetooth zarizeni. Ridil jsem se podle veskerych navodu na netu ale bez vysledku. Ze by reklamace?

Diky

Maria
Maria
7 měsíců před

Dobry den nejde mi sparovanie xiaomiband3 s mobilom samsung a51

Štěpánka
Štěpánka
6 měsíců před

Už to bohužel nefunguje, ten prográmek co nabízíte je starší, byla požadována aktualizace, ale ne nabídnuta, jen že si to mám zaktualizovat.
Nejde párovat přes MiFit, mobil ho vidí. Doma už jsme dva co jim přestal fungovat Miband2 a už nejsou v záruce.
Dá se něco dělat?

Henrieta
Henrieta
6 měsíců před

Dobrý den. Bohužel mne nejde po delší době spárovat náramek s telefonem. Telefon ho nechce najít. Můžete mi prosím zaslat tu aplikaci na to spárování, jestli ji někdo máte ? Děkuju moc krát. Hezký den přeji

Adriana
Adriana
Odpovědět  Karel Kilián
4 měsíců před

Dobrý den, aplikaci jsem stáhla, ale nelze ji nijak instalovat. Nevíte prosím jak pokračovat? Mam iPhone 6s

472A8DD5-539B-4E10-B3AF-FCBD215CD916.png
Kristýna
Kristýna
3 měsíců před

Dobrý den. Nejde mi spárovat náramek s mobilem. Když už mi ho konečně najde tak mi to radí ať to dám do nějakého továrního něčeho ale pak mi to začne psát ať náramek dám k blízkosti mobilu i když ho mám na těsno vedle něj. Když už se mi nějak podaří získat kód stejně musím zmáčknout zrušit nebo zkusit znovu ale oboje mi to párování zruší. Už si nevím rady. Když by někdo věděl něco co by mohlo pomoci tak mi to prosím napište. Moc děkuji

Ľubica
Ľubica
3 měsíců před

Nejde mi spárovať mi band 3 z telefónom

Tomáš
Tomáš
3 měsíců před

Dobrý den ,telefon přes aplikaci Mi Fit se s náramkem najdou ,já náramek potvrdím klepnutím.Vyskočí kod na náramku a na mobilu mezerníky kam mám napsat kod pro spárování,ale tam končím a nejde mi to vepsat do mobilu.Co s Tím prosím?Dik\

Arnošt
Arnošt
1 měsíc před

Děkuji za info mě to evidentně pomohlo ale musel jsem si stáhnout ten prográmek do staršího mobilu A5 kde jsem ho poté našel a dal do továrního nastavení a až poté jsem se mě ho podařilo spárovat s mi fit v nynějším mobilu redmi7 … takže moje rada zní neházet náramek do žita a zkusit starší mobil …

Štěpán
Štěpán
1 měsíc před

Dobrý den
Chtěl jsem vyzkoušet aplikaci (jméno aplikace-自检工具) co tady máte, ale když ji zapnu tak mně nenačte náramek. Znamená to, že je chyba s náramkem

Last edited 1 měsíc před by Štěpán
Romana
Romana
30 dní před

Zdravím mám problém musela jsem telefon dát do servisu, přeinstalovali mi kompletně android a teď když chci hodinky spárovat chtějí tovární nastavení, začnu ho dělat a v momentu kdy na displej naskočí číslo které mám zadat do aplikace se mi v aplikaci ukáže tabolka něco se nepovedlo a možnost zkusit znovu či zrušit a to furt dokola takže vůbec nejde číslo zadat do aplikace…. Co s tím?

Screenshot_2021-03-23-06-59-53-629_com.xiaomi.hm.health.jpg
135
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x