Samsung Galaxy Unpacked: Sledujte s námi představení novinek od Samsungu!

Tak jako každý rok, i letos si pro nás jihokorejský gigant připravil svou představovací show Samsung Galaxy Unpacked. Akce byla naplánována na dnešní den a začínat bude již za několik desítek minut. A protože se na poslední chvíli podařilo vše potřebné zajistit, můžete si tuto show vychutnat společně s námi a naším drobným komentářem.

Co čekáme od Samsung Galaxy Unpacked 2023?

V očekávání je toho opravdu mnoho, ale kdo ví, čeho všeho se nakonec dočkáme. Snad asi jistou novinkou by měla být nová vlajková řada telefonů Galaxy S23. S tím souvisí i oficiální uvedení nadstavby One UI 5.1, která by měla právě na těchto nových telefonech debutovat. V zákulisí se pak ale také mluví o chystaném notebookou Samsung Galaxy Book 3, o kterém jsme vám již v minulosti také psali.

Sledujte to s námi!

Jak jsem již jednou zmínil, přichystal jsem si pro vás také česky komentovaný livestream. Ten můžete sledovat na YouTube. Startovat budeme už v 18:50, ať máme nějakou tu chviličku na přípravu. Vím, že není příliš času nazbyt, ale pokud máte volný večer a dosud jste tápali jak se zabavit, rád se s vámi uvidím v chatu.

Unboxing POCO F4 GT: Vybroušená herní mašina
POCO F4 GT - náhled

Herní telefony se v poslední době těší poměrně velké oblibě. Mají totiž většinou parádní výkon a jejich design bývá většinou Číst dál...

Recenze Samsung Galaxy A52s 5G: mistrná průměrnost
recenze Samsung Galaxy A52s 5G

Samsung Galaxy A52s 5G je evolucí velmi populárního smartphonu jihokorejského giganta. Vedle, již v samotném názvu zmíněné, 5G konektivity hodlá Číst dál...

[Unboxing] Xiaomi 13: Evoluce jako z učebnice
Unboxing Xiaomi 13

Co takhle si zahrát tak trochu na rebely a ukázat vám něco, co ještě nebylo oficiálně představeno? Ne že by Číst dál...

Xiaomi Watch S1 Pro

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Daniel Macho

Jsem geek z Chomutova, který k technologiím tíhnul od dětství. Aktuálně se nejvíce věnuji fotografii a videu ve svém studiu White Whale Media. Dělám ale nejen videa na zakázku, ale i na svůj YouTube kanál, na kterém představuji své zážitky z cest. Také natáčím unboxingy pro tento blog a související e-shop. Mimo jsem také gamer, takže občas si zahraju něco na PC nebo na konzoli. Občas tedy i něco zastreamuji na Twitchi. Hraní na mobilu mi ale moc neříká. Také vládnu lokální komunitě nerdů tady u nás v Chomutově. Patříme pod celonárodní komunitu GUG.cz a pořádáme soutěžně naučné eventy pro každého.

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Napište nám svůj komentář!x