Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro recenze: dostupný robotický vysavač nabitý funkcemi

Robotické vysavače zažívají v současnosti boom a v žebříčcích jejich prodejnosti se na předních příčkách pravidelně setkáváme hned s několika modely s logem Xiaomi. Aby svou pracně vydobytou pozici Xiaomi neztratilo, musí nejen pravidelně inovovat jednotlivé modelové řady, ale také pokrýt co největší cenové spektrum. I proto přišlo s novým robotickým vysavačem Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro, který má za úkol zaplnit mezeru mezi nejlevnějšími modely a vyšší třídou. Tento vysavač tak představuje potenciální prodejní trhák, neboť se jedná o takzvanou zlatou střední cestu, kterou se často vydává největší část kupujících. Jaký je však Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro v praxi?

Obsah balení Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro obsahem svého balení asi nikoho z míry nevyvede. K novému majiteli dorazí zabalený hned ve dvou rozměrných lepenkových krabicích uvnitř kterých se vedle samotného robota nachází i nějaké to příslušenství. To zahrnuje nabíjecí dok spolu s adaptérem, nástavec pro mopování včetně hned dvou utěrek, náhradního bočního kartáče a základních manuálů. Specialitou Mi Robot Vacuum Mop Pro je pak nádržka na vodu kombinovaná s nádobou na nečistoty, kterou při mopování nahradíte běžnou nádobu na nečistoty (nebo koš, chete-li).

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro obsah balení

Design Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Na úvod musíme ještě zmínit, že tentokrát Xiaomi svěřilo výrobu robotického vysavače Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro společnosti VIOMI. Tu můžeme znát jako výrobce řady produktů pro chytrou domácnost a na svém kontě má právě i několik modelů robotických vysavačů. Rovnou pak také musíme konstatovat, že na první pohled není v kvalitě zpracování znát žádný rozdíl oproti vysavačům od spoločenosti Roborock. Také zde je vše v naprostém pořádku a Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro nám v tomto ohledu nedává prostor ke stížnostem.

Co se týče designové stránky, výrobce nevymýšlel již vymyšlené a robotický vysavač tak má nejefektivnější možný kruhový půdorys bez zbytečných výmyslů.Vysavač je tak na první pohled velmi podobný například nedávno recenzovanému Xiaomi Roborock S5 Max. Poznávacím znamením dnes testovaného Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro (a vlastně i jiných vysavačů VIOMI) je však jednotka Lidaru posunutá víc k zadnímu okraji, zatímco vysavače Roborock ji mají více u středu.

Kombinovaná nádoba na smetí i vodu

Vedle zmíněného Lidaru se na vrchní straně robotického vysavače nachází také dvojice tlačítek. Ta tradičně slouží k zapnutí/vypnutí a návratu do dokovací stanice. Z vrchní strany je rovněž řešen přístup k nádobce na smetí. Vedle té se pod krytem ukrývá také praktický nástroj s nožíkem a štětečkem určený k čištění vysavače. Nádržku na vodu na těle Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro nehledejte. Pokud se rozhodnete vyslat robota mopovat, musíte vyměnit nádobu na prach za „2 v 1“ kombinovanou nádobu, do které se vleze smetí i voda pro mopování. Objem sebraného smetí i vody pro mopování je tím pádem limitovaný. V případě prostoru pro smetí to však příliš nevadí, neboť se nepředpokládá, že by nádoba byla v robotickém vysavači déle než po dobu jednoho čištění. O něco horší je to však se zásobou vody, o tom však až později.

Důležitým prvkem pro orientaci v prostoru je, vedle zmíněného Lidaru, také odpružený nárazník s gumovou lištou. Ten zde, stejně jako u většiny jiných robotických vysavačů, zabírá polovinu obvodu jeho těla. V zadních „partiích“ se pak dočkáme už jen výdechů vzduchu a kontaktů pro nabíjení robota. Ty představují další rozdíl proti vysavačům Roborock, které mají nabíjecí kontakty ze spodní strany. Nutno podotknout, že řešení Roborocku se nám líbilo o něco víc, neboť se podstatně méně stávalo, že by robot do nabíjecího doku zajel špatně. Robot nám dorazil na test v černé verzi. Pokud se vám však vyloženě nepříčí bílá barevná varianta, doporučujeme zvážit spíše nákup té. Důvod je poměrně prostý – na lesklém černém povrchu lze, s trochou nadsázky řečeno, vidět každé smítko prachu.

Orientace v prostoru

Už jen vzhledem k vybavenosti Lidarem lze od Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro očekávat obstojnou orientaci v prostoru založenou na skenování dané oblasti. Ten je navíc doplněn o standardní dvojici pomocníků v podobě již zmíněného odpruženého nárazníku a laserových senzorů na spodní straně robota. Tyto senzory pak představují prevenci pádu ze schodů. Bohužel však musíme konstatovat, že nás svou orientací v prostoru testovaný robotický vysavač trochu zklamal. Na jednu stranu je sice na hony vzdálen vysavačům bez Lidaru, které se v prostoru orientují jen narážením do překážek. Na stranu druhou, orientace v prostoru nebyla ani tak na takové úrovni, jak bychom si představovali.

Robot měl občas problémy jezdit až k překážkám a stávalo se tak, že přibližně 5cm pás podél skříní vynechal. Dále se mu několikrát podařilo zaseknout v mezeře mezi vyvýšenou lodžií a sedačkou. Přitom zde měl po každé straně necelé 2 centimetry volného prostoru a mohl se tak klidně otočit a z mezery vyjet. Místo toho opakovaně hlásil zaseknutí dokud jej někdo nevzal a nepřenesl jinam. Bohužel ani rychlost úklidu není taková, jako v případě, dnes často omílaného, Xiaomi Roborock S5 Max. Zatímco vysavači od Roborocku stačilo na úklid plochy 34 metrů čtverečních okolo 32 – 35 minut, zde se doba úklidu stejného prostoru pohybuje u hranice 50 minut.

Technické parametry Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

 • Výkon: 33 wattů
 • Sací výkon: 2100 Pa
 • Maximální hlučnost: 63 dB
 • Kapacita baterie: 3 200 mAh
 • Provozní doba: 2 hodiny
 • Velikost nádobky na prach: 460 ml
 • Velikost nádobky na vodu: 280 ml
 • Způsob navigace: LIDAR a sada čidel
 • Mopování: ano, samospádem
 • Zakázané zóny: virtuální zeď, zóna bez úklidu
 • Rozměry: 35 x 35 x 9,45 cm
 • Hmotnost: 3,6 kg

První spuštění

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro můžete ovládat osvědčenou aplikací Xiaomi Home, což oceníte zejména pokud již doma máte některý z produktů pro chytré domácnosti z dílny Xiaomi. Nejen, že nemusíte do svého telefonu instalovat další aplikaci navíc. Také budete mít všechny produkty spadající pod chytrou domácnost Xiaomi hezky „pod jednou střechou.

Poco X3 Pro
Roborock
Roborock
Developer: Roborock
Price: Free

Aplikace nabízí vcelku široké možnosti. Začneme-li u nastavení samotné aplikace, nechybí zde sdílení produktů v rámci členů domácnosti, jednoduché možnosti automatizace, rozdělení na místnosti a následné roztřízení produktů dle místností, ve kterých se nacházejí. Samotné ovládání robota je opět velmi snadné. Po jeho spárování s vašim účtem, kterým vás aplikace provede, jej stačí poprvé vyslat z nabíjecího doku „do akce“. Při prvním úklidu si pak robot naskenuje mapu domácnosti, se kterou můžete následně pracovat. K dispozici je například rozdělení na místnosti a jejich pojmenování.

Práce s aplikací Xiaomi Home

Vezmeme ale vše hezky popořádku. Po zvolení robotického vysavače v seznamu dostupných produktů sdružených ve Xiaomi Home se dostanete na základní obrazovku ovládání Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro. zde je vyobrazena mapa domácnosti s trasou posledního provedeného čištění spolu s informacemi o vyčištěné ploše, době trvání úklidu a aktuálním nabití baterie. Většinou vás však bude nejvíce zajímat vysouvací nabídka u spodního okraje obrazovky. Zde se v první řadě nalézají tlačítka pro spuštění úklidu a návrat do dokovací stanice. Po vysunutí nabídky se dostáváme k nastavení režimu úklidu. Vedle intenzity vysávání se zde nalézá také volba režimu úklidu – vysávání, vysávání a vytírání a vytírání.

Zdánlivě zde můžete nastavit i množství použité vody při vytírání, jedná se však o chybu, neboť Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro při vytírání spoléhá na dávkování vody samospádem a její množství tak nelze nijak regulovat. Výčet ovládacích prvků na hlavní obrazovce pak uzavírají ikony pro zónový úklid a úklid v okolí zvoleného bodu. V nastavení pak naleznete řadu dalších voleb.

 • Historie úklidu
 • Plánovaný úklid – nastavení časů a dní ve kterých má robot automaticky začít čistit spolu s nastavením intenzity čištění a místností, kterých se to má týkat
 • Vysávat podél okrajů – tato volba je aktivní vždy jen pro jedno vysávání, upřímně jsme ale markantní rozdíl oproti standardnímu úklidu nezaznamenali
 • Sekundární úklid – dvakrát po sobě uklidí stejnou plochu, volba je opět aktivní pouze jednou
 • DND – nastavení časů režimu nerušit
 • Hlas zapnout/vypnout
 • Nastavení hlasitosti oznámení
 • Volba hlasu – výběr jazyka hlasových oznámení (čeština bohužel k dispozici není)
 • Uložení mapy domácnosti
 • Virtuální zdi/zakázané oblasti – nastavení virtuálních zdí a zakázaných oblastí na mapě domácnosti
 • Editor oblasti – editor uložené mapy, umožňuje rozdělení mapy na místnosti a jejich pojmenování

Kvalita úklidu

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro se může pochlubit velmi slušným sacím výkonem 2100 Pa. To by mělo být jistou zárukou kvalitně vysáté podlahy i koberců. V praxi to však platí pouze částečně. Se samotnou plovoucí podlahou si při vysávání robot poradí velmi dobře, na koberci s nízkým vlasem nejsou výsledky také špatné, ale zde je již vhodné mít aktivní nejvyšší výkon vysávání – pak je zpravidla vše v pořádku. Horší je to pak na koberci s vyšším vlasem, kde už měl robot při vysávání s některými smítky problémy právě i na nejvyšší výkon. Opět se neubráníme srovnání s Roborock S5 Max, který si v této disciplíně vedl o něco lépe a to i přes nepatrně nižší sací výkon a prakticky identicky řešenými kartáči na spodní straně.

úklid

Kvalita vysávání rozhodně není na nijak dramaticky špatné úrovni, vlastně se jedná spíše o lepší průměr dané cenové kategorie. Jen se prostě budete muset smířit s tím, že čas od času vytáhnete i klasický vysavač nebo robota vyšlete opakovaně – někdy i 3x po sobě. Z našeho úhlu pohledu je větší problém spíš občas problematická orientace v prostoru, respektive nedojíždění až k překážkám. Hlučnost robota se při vysávání holé plovoucí podlahy na nejvyšší výkon pohybovala někde okolo 65 db. Vysátí „testovacího bytu“ o dostupné ploše 34 metrů čtverečních pak robota vždy stálo okolo 40% energie. Pokud tedy máte velký byt či dům, připravte se, že jej robot nemusí zvládnou uklidit na jeden zátah.

Mopování

Jak již samotný název napovídá, robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro zvládá i mopování. A jak jsme zmínili již výše, regulace množství vody zde chybí a ta se tak na utěrku dostává pouze samospádem. K mopování potřebujete vyměnit běžnou nádobu na prach a nečistoty za speciální, kombinovanou 2v1 nádobu na prach i vodu a připojit nástavec s utěrkou z mikrovlákna. Následně je vám pak umožněno samotné mopování, nebo mopování a vysávání zároveň. Zatímco prostor pro nečistoty považujeme za dostatečný, prohlásit to nemůžeme o nádržce na vodu, která je poměrně malá a voda z ní navíc při úklidu nevyteče všechna. Pokud jsme tedy chtěli pořádně vytřít plochu přibližně 30 metrů čtverečních, museli jsme vodu ještě dolévat.

Vzhledem k tomu, že voda na utěrku z nádrže pouze nekontrolovatelně kape, dostává se na začátku mopování, respektive po jejím dolití, na podlahu větší množství vody, které se postupně snižuje. Kvalitě mopování nepřidá ani konstrukce nástavce s utěrkou. Zase musíme zmínit Xiaomi Roborock S5 Max, kde je tento nástavec po celé ploše přitlačován k podlaze, což pomáhá rovnoměrnému vytření. Zde nic takového není a za vysavačem tak můžete vidět nepravidelnou mokrou stopu připomínající hada. Mopování s Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro je tedy opravdu vhodné spíše pro občasné preventivní vytření. Velká škoda je pak absence možnosti nastavit „no-mop“ zóny. Při každém mopování tak budete muset pro oblasti s kobercem nastavovat zakázané oblasti či virtuální zdi. Abychom však jen nekritizovali, jednu výhodu oproti neustále omílanému Roborocku jsme našli – výrobce zde nezakazuje přilévání saponátu do nádržky s vodou.

Závěr recenze Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

A co říct k robotickému vysavači Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro závěrem? Především, že doplatil na to, že se k nám dostal na test těsně po výborném, ale citelně dražším Roborock S5 Max. Právě velmi dobrý dojem z dražšího kolegy pak provázel testování Mi Robot Vacuum Mop jako stín. Je tak možná fakt, že pokud by pořadí recenzí bylo opačné, byli bychom i z dnes testovaného robotického vysavače mnohem více nadšení. Na druhou stranu, fakt že Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro vůbec snese srovnání s jedním z nejlepších robotických vysavačů na našem trhu není vůbec špatná vizitka. Zvlášť, když vezmeme do úvahy, že Roborock stojí skoro o třetinu víc.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro představuje jeden z nejdostupnějších robotických vysavačů s Lidarem a plným ovládáním skrze aplikaci. Jeho orientace v prostoru by sice zasloužila ještě vylepšit, i tak je však na hony vzdálena levným robotům bez Lidaru, kteří se orientují jen narážením do překážek. Zrovna tak kvalita vysávání je, vzhledem k cenové kategorii, na solidní úrovni a nutnost občasného opakovaného vysávání robotovi dokážeme odpustit. Škoda jen nízké kvality vytírání, opět však narážíme na to, že od robota této cenové kategorie asi nic moc lepšího očekávat nemůžeme.  Sečteno a podtrženo, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro vám dokáže nabídnout funkce mnohem dražších robotických vysavačů avšak ne již v takové kvalitě. Pokud to dokážete akceptovat, jedná se o solidní volbu, pokud ne, budete si holt muset připlatit.

Redmi Note 10
Xiaomi Redmi Note 9T – 5G smartphone bez dalších překvapení

S příchodem nového roku na sebe nový Xiaomi smartphone střední třídy nenechal dlouho čekat. Xiaomi Redmi Note 9T s příznivou Číst dál...

Roborock S6 MaxV: robotický vysavač s kamerami a umělou inteligencí
Roborock S6 MaxV: robotický vysavač s kamerami a umělou inteligencí

Značka Roborock, která pro Xiaomi vyráběla robotické vysavače Mi Robot, představila další novinku. Roborock S6 MaxV je úklidový robot, který Číst dál...

Roborock Sweep One: přichází 2. generace robotického vysavače

Společnost Xiaomi představila druhou generaci robotického vysavače, která se však poněkud překvapivě nejmenuje Mi Robot Vacuum 2. Nový produkt je Číst dál...

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

9 280 Kč
7.7

Suchý úklid

8.5/10

Mokrý úklid

6.0/10

Ovládání

7.5/10

Údržba

9.0/10

Cena

7.5/10

Klady

 • cena
 • kvalita vysávání
 • několik režimů úklidu
 • ovládání skrze aplikaci
 • Lidar

Zápory

 • slabší mokrý úklid
 • výdrž baterie
 • občas zmatené chování
 • v aplikaci chybí "no-mop" zóny
Xiaomi Mi Band 5
Přihlásit odběr
Upozornit na
guest
24 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Marek
Marek
1 rok před

Dobrý den. Zajímalo by mě, podle čeho soudíte, že voda je dávkována samospádem. Vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop-P mám. Když do duální nádoby naliji vodu a pustím jej v režimu vysávání, nikde ani kapka. Voda je přitom v nádrži a odnímatelný mop je pryč. Když nasadím mop a přepnu režim na vysávání + mopování, teprve potom uslyším motorek a voda prosákne mopem. Do té doby mohu vysavač klidně nabíjet a nikde ani kapka. Čím tedy podporujete své tvrzení, když mě to funguje dle informací výrobce?

Karel Kilián
Admin
1 rok před

@Marek
Dobrý den,

děkujeme za připomínku. Zkusím situaci prověřit.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Marian
Marian
Odpovědět  Karel Kilián
11 měsíců před

Dobrý den, jak je to tedy se samospádem vod? Vcelku rozhodující argument pro nákup verze mop nebo mop max. Nyní zvažujeme, kterou z nich koupit.

Děkuji, Bartoň

Karel Kilián
Odpovědět  Marian
11 měsíců před

Dobrý den,

je to tak, že Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro má elektronické dávkování vody.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Juraj
Juraj
1 rok před

Môžem potvrdiť recenziu, keď som naplnil 2 v 1 nádrž vodou, veru kvapkalo z nej až natolko že som sa bál preniesť do vysávača v takom stave, keďže je aj dosť veľa zahraničných recenzií, ako táto nádrž vytopila vnútro vysávača. Tam ale ešte boli nádrže prvej generácie, ja som dostal už novšiu, s dlhšími výstupmi do tých dier. Vysávač bol kupovaný v mall, „oficiálna“ verzia. Keď spustím vysávanie, spraví troj-otočku, nechá kaluž pod sebou a vyberie sa mopovať, kde prvých pár metrov ťahá za sebou takú čiaru že musím prejsť handrou, lebo by mi zničil po čase parkety. Dávkovanie vody: najnižšie. Vysávač nebol predtým prenesený ale privolaný na miesto aby som potom nasadil mop a vymenil nádrž, tak neviem načo sa musí točiť a hladať kde je.
Ešte k navigovaniu, keď si dám povysávať povedzme jednu miestnosť a vysávač má základňu vo vedľajšej, vyberie sa tam ako keby priamo, vzdušnou cestou. Pri stene nenarazí, ide pozdĺž ale do zárubne nabúra ako keby ešte nemal namapovanú mapu – to samozrejme má, ináč by sa nedali definovať miestnosti. Kade chodí von z izby, nemení sa mu nič v ceste. A kľudne by mohol voliť aj priamou čiarou von cez dvere, ale nespraví to tak. Potom ako „vyriešil“ prekážku dostať sa z izby, v ďalších miestnostiach sa už naviguje správne, stredom, len z tej prvej sa nedostane bez problémov. Robí to opakovane, presne rovnako.
Mal som predtým Xiaomi Vacuum 1. Tam síce miestnosti neboli, všetko šlo naraz, a bol síce hlučnejší, prvé spustenia boli dosť narážanie do bariér, ale mám pocit že softvér bol lepší, lebo prestal narážať, časom lepšie riešil fixné bariéry a riešil som s tým oveľa menej filozofických problémov na spôsob „prečo si to teraz spravil takto“!? Lebo Mop Pro veru čím ďalej tým je sprostejší v tom istom byte. A fw upgrade-i sú skôr krok späť a spomaľujú vysávanie. Mop radsej ani nepouzivam. Senzory sú čistené a jedničku som ani nečistil a nemal problém s ničím.

Karel Kilián
Admin
1 rok před

Dobrý den,

děkujeme za zkušenosti, které jsou pro mne osobně poměrně překvapivé.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Marek
Marek
1 rok před

Stále to ovšem neřeší fakt, že pokud se podíváte na nádobu 2v1, na jejím boku prosvítá mini pumpička, která by měla průtok regulovat – zda jde o pumpu + motůrek nepoznám, ale jde tam vidět. To si můžete ověřit, pokud na tmavý plast posvítíte například LED diodou telefonu. Tedy neplatí, že by byl průtok řízen samospádem. Už jste tuto věc ověřil?

Karel Kilián
Odpovědět  Marek
1 rok před

@Marek
Dobrý den,

bohužel neověřil. Kolega, který vysavač recenzoval, ho již nemá k dispozici. Dohledávám k tomu informace dál, ale zatím jsem nic směrodatného nenašel.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Martin D
Martin D
9 měsíců před

Dobrý den,

máme dvoupatrový dům a zatím se nám nepodařilo nahrát si mapy horního i spodního patra tak, abychom jen přenesli vysavač, přehodili v aplikaci a spustili. Nemáte někdo zkušenost, jestli to vůbec lze? Je to překvapivě velký nedostatek….

Karel Kilián
Odpovědět  Martin D
9 měsíců před

Dobrý den,

podle oficiálních specifikací tento model nepodporuje ukládání více map, a tedy ani více pater. Je to patrně jen softwarové omezení ze strany výrobce, které však nelze nijak obejít.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Jiří
Jiří
Odpovědět  Karel Kilián
9 měsíců před

Jen se chci zeptat na hlučnost tohoto přístroje *mop pro* uvádíte 65dB, nekde je uvedeno 60, někde 72, merili jste to při testování ? Děkuji za odpověď

Karel Kilián
Odpovědět  Jiří
9 měsíců před

Dobrý den,

ne, bohužel neměřili – nemáme hlukoměr. Přesně, jak píšete – co zdroj, to jiný údaj. Každopádně hlučnost závisí na nastaveném stupni výkonu. Na nejvyšším je nejhlučnější, ale velmi dobře vysává, na nejnižším je nejtišší, ale hodí se pouze pro pevné podlahy.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Eva Švecová
Eva Švecová
Odpovědět  Karel Kilián
8 měsíců před

Dobrý den,

máte správné informace? Zde uvádějí, že to lze https://c.mi.com/thread-2821689-1-0.html. Každopádně se mi to nedaří zprovoznit v appce 🙁 budu ráda za každou radu 🙂

Přeji fajn den 🙂

Eva Švecová

Karel Kilián
Odpovědět  Eva Švecová
8 měsíců před

Dobrý den,

pak je otázkou, zda ta funkce nebyla zpřístupněna jen v čínské mutaci.
Možná můžete vyzkoušet odpárovat vysavač z aplikace, uvést ho do továrního nastavení a odinstalovat aplikaci. Pak ji znovu nainstalovat a zkusit při prvním spuštění jako zemi Čínu. Uvidíte, zda tím nezpřístupníte možnost práce s více mapami.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Jiří
Jiří
9 měsíců před

Dobrý den, ma5 vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro umyvatelný HEPA filtr? A je možné jej ovládat z vícero mobilních zařízení ? Díky

Karel Kilián
Odpovědět  Jiří
9 měsíců před

Dobrý den,

ano, HEPA filtr je omyvatelný, ale musí poměrně dlouho (několik dnů) schnout.
Ovládat jej z více telefonů je možné – ten, který ho spáruje jako první, ho pak může nasdílet ostatním. Každý uživatel ale musí mít svůj účet Xiaomi.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Jiří
Jiří
Odpovědět  Karel Kilián
9 měsíců před

Omlouvám se Karle za hloupý dotaz, ale každý svůj účet pod svým mailem a heslem ? nebo stačí účet jeden a ženě pošlu ověřovací kód ?

Last edited 9 měsíců před by Jiří
Karel Kilián
Odpovědět  Jiří
9 měsíců před

Dobrý den,

hypoteticky asi stačí jeden účet, ale nezkoušel jsem to. Doma máme účty dva a vysavač jsme jeden nasdíleli druhému.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Markéta
Markéta
7 měsíců před

Dobrý den, ráda bych se zeptala na možnost pustit vysavač v jiném patře. Vím, že aplikace nepodporuje více map. Nicméně ráda bych alespoň pustila vysavač v jiném patře a pak neuložila mapu. Ovšem v aktuální verzi aplikace je uložení mapy v Settings, kde jde zaškrtnout tedy zapnout Remember map a nebo nechat vypnuté. Mám samozřejmě zaškrtnuté Remember map. Ale nevím, jestli mám toto nastavení nechat zapnuté před puštěním vysavače v jiném patře nebo naopak vypnout, aby se nové patro neuložilo. To mám ale strach, že se původní mapa přemaže. A jelikož to stálo mnoho úsilí zvednout všechny věci z podlahy a vytvořit čistý půdorys spodního patra, tak mám strach toto vyzkoušet. Děkuji moc. S pozdravem Markéta

Karel Kilián
Odpovědět  Markéta
7 měsíců před

Dobrý den,

nejsem si zcela jistý, ale myslím, že vysavač si v takovém případně „naskenuje“ horní patro. Ale jak ho dáte dolů, pozná, že je tam, kde má být, a načte si původní mapu.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Máčala Radim
Máčala Radim
6 měsíců před

Dobrý den. Je někde v aplikaci “Mi home” na iOS možné najít historii úklidů, životnost různých komponentů tak, jak je to v aplikaci pro Android? Děkuji.

Karel Kilián
Odpovědět  Máčala Radim
6 měsíců před

Dobrý den,

nevím o tom, že by v aplikaci pro iOS mělo být něco jinak než v aplikaci pro Android. Možné to ale je. Aplikaci pro iOS bohužel nemám možnost otestovat, takže na tuto otázku neumím odpovědět.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Máčala Radim
Máčala Radim
Odpovědět  Karel Kilián
6 měsíců před

Díky za reakci. Byla to moje chyba, kdy jsem v app měl zapnutý dark mode a “tři tečky” nešly vidět.

Karel Kilián
Odpovědět  Máčala Radim
6 měsíců před

Dobrý den,

to jsem rád, že se povedlo 🙂

Přeji hezký den.
Karel Kilián

24
0
Napište nám svůj komentář!x
()
x