Recenze

Recenze Xiaomi Poco F4 GT 5G: dávají herní smartphony konečně smysl?

Představením Xiaomi Poco F4 GT 5G na sebe čínské Xiaomi zase jednou strhlo patřičnou pozornost. Ostatně ještě aby ne, vždyť se jedná o aktuálně nejlevnější smartphone se špičkovým čipsetem Snapdragon 8 gen 1 a v jeho výbavě naleznete například také špičkový displej či čtveřici hlasitých reproduktorů. Ovšem, aby toho nebylo málo, výrobce tento model profiluje jako herní. Jak smartphone zvládá tuto roli a dokáže zaujmout i uživatele, které nechává mobilní hraní klidnými? Odpovědi (nejen) na tyto otázky naleznete při čtení následující recenze Xiaomi Poco F4 GT 5G.

Obsah článku

Xiaomi Poco F4 GT 5G a obsah balení

V nezvykle velké krabičce s výrazným žluto-karbonovým designem se vedle samotného smartphonu Xiaomi Poco F4 GT 5G nalézá obvyklé příslušenství v podobě napájecího adaptéru, USB kabelu, sponky pro vytažení SIM a manuálů. Vedle toho však s telefonem obdržíte i drobné bonusy v podobě čirého silikonového obalu a redukci z USB-C na 3,5mm jack. Vypíchnout si pak rozhodně zaslouží zahnutý konektor USB-C kabelu pro pohodlnější hraní při nabíjení telefonu a úctyhodný nabíjecí výkon 120W adaptéru.


Xiaomi Poco F4 GT 5G a jeho konstrukce a design

Nové Xiaomi Poco F4 GT 5G se na jednu stranu příslušností k herním smartphonům určitě netají. Na stranu druhou však svým vzhledem, zvláště pak v testované šedé, neurazí ani uživatele, kteří vyloženě herní smartphone nehledají. Například kombinace zad z mléčného skla a lesklých prvků v praxi nevypadá vůbec zle a nepůsobila na mě nijak zvlášť násilně a přeplácaně, jak to u herních smartphonů bývá takřka pravidlem. Zajímavým detailem je pak výřez s přisvětlovacími LED ve tvaru blesku a snaze odlišit se neunikl ani modul fotoaparátu. Byť, upřímně řečeno, mi nápisy “Freezing” a “Speediest” na něm trochu unikají. Jako každý správný herní smartphone, také Poco F4 GT 5G dostalo do výbavy nějaký ten RGB prvek. Zde je konkrétně řeč o dvou podsvícených páscích ve tvaru šipek integrovaných do modulu fotoaparátu. Ty mohou suplovat notifikační diodu a pro jednotlivá oznámení jim lze přiřadit různé barvy.

Xiaomi Poco F4 GT 5G záda

Herní nemusí znamenat přeplácaný

Líbivým prvkem je rámeček mírně se “přelévající” ve dvou místech přes hranu až na záda smartphonu. Dalším zajímavým detailem jsou pak zajímavě zpracované dvojité výdechy reproduktorů na horní a spodní hraně telefonu. Vcelku mile mě pak překvapilo, že jsem při rozměrech telefonu 162,5 x 76,7 x 8,5 mm neměl sebemenší problém s jeho úchopem. A to se navíc jedná i o vcelku slušného cvalíka o hmotnosti 210 gramů. Rozhodně se sice nejedná o nijak kompaktní smartphone, díky dobře tvarovanému zadnímu krytu však i do průměrně velké ruky padne poměrně dobře.

Xiaomi Poco F4 GT 5G triggery

Nejvýraznějším prvkem nového Xiaomi Poco F4 GT 5G jsou však bezesporu hardwarová tlačítka (triggery chcete-li) ukrytá na jeho levém boku. Těm pak dělají společnost dva posuvníky sloužící k uvolnění a vysunutí těchto tlačítek. Pro uvolnění/zasunutí triggerů je pak využit magnetický mechanismus, který by měl zajistit, že tlačítka zvládnou i časté vysouvání. Co se týče mechaniky samotných tlačítek, osobně bych ocenil o maličko vyšší zdvih. Nicméně hmatová odezva je zcela dostatečná a za sebe mohu říct, že jsem si – i přes počáteční skepsi – hraní s dvojicí extra tlačítek užil. Byť nejsem zrovna fanoušek například mobilních stříleček z pohledu první osoby, s pomocí triggerů namapovaných na míření a spoušť mi takovéto hraní najednou začalo dávat smysl. Fyzickým tlačítkům přitom můžete přiřadit funkci jakéhokoli ovládacího prvku zobrazeného na displeji.

Samsung Galaxy Buds2

Čtečka otisků prstů Xiaomi Poco F4 GT 5G

Smartphonu pochopitelně nechybí ani čtečka otisků prstů. Zde se malinko šetřilo a namísto do displeje ji výrobce ukryl do tlačítka napájení. Nicméně jsem přesvědčen, že pro řadu uživatelů to nebude představovat problém. Ba spíše naopak. Čtečka totiž reaguje rychle a přesně. Telefon tak máte odemknutý prakticky okamžitě po přiložení prstu. Škoda je jen nešikovného umístění kolébky hlasitosti na levou hranu, přímo naproti tlačítku napájení. Stejně jako u celé řady takto řešených smartphonů se mi totiž nejednou podařilo namísto vypnutí obrazovky pořídit její screenshot nechtěným stisknutím tlačítka hlasitosti.

Xiaomi Poco F4 GT čtečka otisků

Rychlý AMOLED nesmí chybět

Hernímu zaměření Xiaomi Poco F4 GT 5G odpovídá i jeho audio-vizuální výbava. Tu v první řadě zastupuje 6,67″ AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120Hz – škoda jen, že ta není variabilní, vysoká obnovovací frekvence obrazu totiž může mít negativní dopad na výdrž baterie. Hráči by pak mohli ocenit také 480Hz vzorkovací frekvenci dotykové plochy, tedy zjednodušeně řečeno frekvenci s jakou displej zvládá zpracovávat doteky. To, že displej nabídne dokonalé podání černé, skvělé pozorovací úhly a živé barvy, které si můžete navíc v nastavení přizpůsobit vlastnímu vkusu je prakticky samozřejmé. Ocenit však musím i velmi slušnou čitelnost za slunečného dne. Za tu telefon vděčí svítivosti displeje 800 nitů – což je hodnota zcela odpovídající vyšší třídě smartphonů. Zcela v pořádku je i jemnost obrazu dosahující 395 ppi (pixelů na palec). Tu při dané úhlopříčce zajišťuje FullHD+ rozlišení.

Xiaomi Poco F4 GT 5G

Xiaomi Poco F4 GT 5G svým výkonem žádného hráče nezklame

Výkon telefonu dodává jedno z nejlepších možných řešení a sice čipset Qulacomm Snapdragon 8 Gen 1. Snad ani netřeba zmiňovat, že v současnosti neexistuje hra, pro kterou by Poco F4 GT 5G nemělo dostatek výkonu. A osobně si troufám tvrdit, že výkonnostní rezerva je zde natolik velká, že vás tento aspekt nebude muset zajímat dalších pár let. Vysoký výkon však není to jediné, co tvoří kvalitní herní smartphone. S neustále rostoucím výkonem je totiž potřeba věnovat čím dál větší pozornost také chlazení. A Poco se tomuto aspektu evidentně věnovalo. Novinka je tak vybavena hned dvojicí odpařovacích komor. Menší má na starost nabíjecí obvod, zatímco rozměrnější se stará o chlazení čipsetu. A když zmiňuji “rozměrnější” odpařovací komoru, myslím tím opravdu rozměrnou. Vždyť chlazení pro čipset zabírá plochu 4015 mm².

Přečtěte si také  Unboxing Xiaomi 11T Pro: Překvapivě těžký kalibr v balení

Dle teorie by se tak telefon vysokých teplot bát nemusel. Bohužel, jak jsem se již mnohokrát přesvědčil, teorie je teorie a praxe je praxe. Ve výchozím nastavení telefon kvůli přehřívání nedokázal dokončit ani stress test obsažený v aplikaci 3DMark. To se mu povedlo až po nastavení automatického snížení výkonu majícímu zabránit právě přehřívání. Pochopitelně však za cenu nižšího celkového výkonu. Pozitivum budiž, že při hraní současných her se ničeho podobného bát nemusíte. Telefon se sice umí pěkně zahřát, vyloženě k přehřátí se mi ho však během hraní dohnat nepodařilo. Za zmínku stojí také, že pocitově je teplo lépe rozprostřeno na ploše zad smartphonu. Ta jsou tak sice značně zahřátá, nedochází však k tomu, že by byla v jednom místě vyloženě rozpálená, jako u některých smartphonů.

Xiaomi Mi Band 7

Xiaomi Poco F4 GT 5G – testy výkonu

Enormně výkonný čipset však není celý recept na úspěch. Podporu mu dělá také 8 nebo 12 GB operační paměti typu LPDDR5 a pro data je nachystáno rychlé 128 nebo 256GB UFS 3.1 úložiště. Sečteno podrženo v naší standardní sestavě benchmarků lze očekávat útok na přední příčky mezi smartphony. Jaká je realita? Nepřekvapivě se Xiaomi Poco F4 GT 5G o prvenství v řadě benchmarků skutečně přetahovalo s Xiaomi 12, rovněž vybaveným stejným čipsetem. Jediné, kde Poco svého soka výrazně porazilo byl benchmark AnTuTu. A pokud se divíte, že je z benchmarku 3DMark zahrnut pouze jeden test, je to proto, že aplikace po provedení testu jednoduše hlásila “Maxed out” tedy, že je telefon na daný test příliš výkonný.

AnTuTu Benchmark

Tradičně testujeme telefony v AnTuTu Benchmarku, který porovnává jejich výkony v oblasti procesoru, grafiky, paměti a uživatelské zkušenosti. Výsledkem je skóre, které slouží ke komplexnímu porovnání dvou a více zařízení.

3D Mark

Pokud hledáte benchmark, který co nejlépe prověří herní výkon (nejen) smartphonu, jen těžko najdete vhodnější nástroj než 3DMark. Stejně jako hra, také tento benchmark zatěžuje především grafické jádro použitého čipsetu.

Test Wild Life Extreme

Geekbench 5

Výsledky testů s jedním jádrem

Výsledky testů s více jádry

Přečtěte si také  Recenze: powerbanka Baseus Amblight - vítěz může být jen jeden

Operační systém a optimalizace

Stejně jako všechny smartphony ze stáje Xiaomi, také Poco F4 GT 5G spoléhá na dobře známou nadstavbu MIUI. Zde konkrétně se jedná o MIUI 13, běžící na základech Androidu 12. Přítomnost dosud nejnovější verze Androidu zde však prakticky nemáte šanci postřehnout, jelikož nositelem změn je jako obvykle právě MIUI. Pokud pak čekáte od MIUI pro telefony Poco nějaké zásadní odlišnosti od “klasického” MIUI, musím vás rovněž zklamat. Nicméně i tak zde nalezneme hned několik softwarových specialit, ty jsou však vázané na tento konkrétní smartphone.

Jelikož Xiaomi Poco F4 GT 5G disponuje, již zmíněnými, herními triggery, ty pochopitelně musejí být doplněny o patřičný software. Vedle mapování triggerů jim můžete přiřadit animaci a zvuk přehrávané při jejich vysouvání a zasouvání. Krom této “frajeřinky” však můžete triggery využít také mnohem praktičtěji a to pro přiřazení některé z předdefinovaných akcí po dvojtém nebo při dlouhém stisku daného triggeru. Přiřazeno může být například rychlé spuštění fotoaparátu, světla či třeba nahrávání obrazovky. Vychytávky se týkají také barevných LED pásků v modulu fotoaparátu. Zde zase můžete nastavit upozornění na hovory a notifikace z vybraných aplikací. Obojí pak můžete rozlišit rozdílnými barvami.

Skvělá optimalizace je základ

Pro upozornění na zmeškané události pak pochopitelně slouží také Allways on Display. Oproti některým smartphonům výrobce zde však potěší, že Allways on Display nemusí být aktivní jen 10 vteřin po dotknutí se displeje, ale také permanentně. Jeho nastavení pak již tradičně skýtá široké možnosti personalizace a nechybí ani upozornění na příchozí notifikace prostřednictvím barevně “pulzujících” okrajů. Drobnou změnou oproti smartphonům řad Xiaomi (Mi) a Redmi je pak nastavení launcheru, kde chybí možnost zobrazovat aplikace na jednotlivých plochách bez nutnosti otevírat jejich šuplíkovou nabídku. Co však nechybí je možnost zobrazit obrazovku Google Discover, upravit rozložení mřížky aplikací či uspat telefon poklepáním na prázdné místo na ploše.

Nechybí ani řada již poměrně běžných vychytávek, jako práce se dvěma aplikacemi na rozdělené obrazovce, či v případě vybraných aplikací jejich spuštění v okně. Škoda, že se ani zde výrobce nevyvaroval instalace bloatwaru v podobě potenciálně nežádoucích aplikací a her. Těch je tady opravdu hodně, nicméně alespoň ty třetích stran lze bez potíží odinstalovat. Důležitější je, že systém je kvalitně optimalizovaný a vše běží tak rychle a plynule, jak byste od podobného, enormně výkonného smartphonu očekávali.

Apple AirPonds Pro 2

Konektivita na úrovni

Pravděpodobně nikoho asi nepřekvapí, že Xiaomi Poco F4 GT 5G exceluje také v oblasti konektivity. Přítomnost podpory sítí páté generace výrobce proflákl již v názvu telefonu, já však musím zdůraznit musím rychlou a skvěle fungující Wi-Fi 6. Ta se hráčům bude hodit nejen při multiplayerových kláních, ale také pro hraní prostřednictvím cloudu. Ať už využíváte GeForce Now, Xbox Cloud Gaming, Stadii, nebo nějakou jinou podobnou službu, v kombinaci s dobrým Wi-Fi routerem se nebudete muset obávat nestabilního připojení. O další bezdrátovou konektivitu se dále stará Bluetooth 5.2 spolu s NFC a pro určování polohy jsou připraveny systémy GPS, GLONASS, BDS, QZSS a NavIC. Nepatrnou kaňkou na jinak bezchybné konektivitě je pak použití pouze USB 2.0 řadiče, reálně to však bude představovat problém pro naprosto mizivé procento uživatelů.

Nespolehlivá baterie s rychlým nabíjením

Již při prvním pohledu do specifikací mě zaujala kapacita použité baterie. Bohužel ne v tom pozitivním slova smyslu. Kapacita 4 700 mAh sice není vyloženě nízká, ale uvnitř herního smartphonu se Snapdragonem 8 Gen 1 a velkým, 120Hz displejem bych si rozhodně dokázal představit větší baterii. O to víc jsem byl zpočátku překvapený nízkým úbytkem energie, kdy po dvou hodinách aktivního používání telefon pravidelně hlásil okolo 80 % zbývající energie. Nicméně pak se ukazatel stavu baterie změnil spíše v minové počitadlo a procenta kvapem ubývala. Tento jev se přitom opakoval pravidelně. V praxi jsem se pak výdrž pohybovala mezi 4 až 5 hodinami aktivního používání.

Xiaomi Poco F4 GT 5G

Ne zrovna úchvatnou výdrž baterie však částečně kompenzuje opravdu rychlé, 120W nabíjení. Výrobce deklaruje, že ze 2 na 100% by se díky dodávanému adaptéru měla úroveň nabití baterie vyhoupnout za 17 minut. Když se mi tedy mobil nabil z 15% na 100% za 22 minut, nejdříve jsem si to vysvětloval, že se Xiaomi chlubilo časem nabití vypnutého telefonu. Nicméně ani poté jsem se ani nepřiblížil deklarované hodnotě. Až poté jsem v nastavení narazil na možnost aktivace boost režimu nabíjení. A najednou se mi i zapnutý smartphone nabíjel z 15 na 100% za pouhých 16 minut. Jak pak asi znalejší z vás tuší, také zde musel výrobce kvůli snížení zahřívání přistoupit k použití baterie složené ze dvou samostatných článků, které se nabíjejí současně.

Přečtěte si také  [Unboxing] Xiaomi 13: Evoluce jako z učebnice

Xiaomi Poco F4 GT 5G nabídne hned 4 reproduktory

Kde smartphone vystupuje nad konkurenci je rozhodně hlasitá reprodukce. Stereo zde totiž nezajišťují dva, ale rovnou čtyři hlasité reproduktory. Ty jsou navíc umístěny na horní a spodní hraně blíže pravému okraji a tak si je nebudete při hraní tak často zakrývat dlaněmi. Obě dvojice jsou přitom tvořeny (s lehkou nadsázkou řečeno) basovým a výškovým reproduktorem. Ve výsledku díky tomu dostanete smartphone, který nabídne jeden z nejprokreslenějších hlasitých zvukových projevů. Nechybí zde totiž žádná složka. Přítomny jsou, decentní, ovšem jasně patrné hluboké tóny, čisté středy a jasné výšky. Jediná disciplína, kde reproduktory Xiaomi Poco F4 GT neexcelují je maximální hlasitost. Ta pořád slušná, nicméně, recenzí u nás prošly už i hlasitější smartphony.

Xiaomi Poco F4 GT 5G

Samsung Galaxy Watch6

Fotoaparát Xiaomi Poco F4 GT 5G

Je jasné, že vzhledem k ceně Poco F4 GT 5G a jeho výkonu, musel výrobce přistoupit k nějakým kompromisům ve výbavě. Ty by se daly najít v oblasti fotoaparátů, nicméně si troufám tvrdit, že nejsou nijak zvlášť bolestivé. Na zádech telefonu najdeme již prakticky evergreen současné střední třídy v podobě klasického primárního fotoaparátu, ultraširokoúhlého fotoaparátu a makro kamerky s mizerným rozlišením do počtu. Primární fotoaparát přitom spoléhá na dobře známý snímač Sony IMX 686, který své uplatnění našel už třeba v Poco F2 Pro.

Xiaomi Poco F4 GT 5G fotoaparát

Hardware fotoaparátu

 • 64 MPx primární snímač, 0.7 µm, f/1,9, PDAF
 • 8 MPx superširokoúhlý snímač, f/2.2, 120° FoV, FF
 • 2 MPx makro kamerka, f/2.4, FF

Jak fotí Xiaomi Poco F4 GT 5G?

Co se primárního fotoaparátu týče, vlastně si nemám nač stěžovat. Využívá sice již poměrně vousatý snímač a z objektivu o světelnosti f/1.9 si dnes na zadek taky nikdo nesedne. Vezmu-li ale v potaz primární zaměření smartphonu na hry a nulové ambice cpát se mezi fotografickou elitu, svou úlohu plní velmi dobře. Fotografie za denního světla mají trochu výraznější saturaci (i s vypnutou AI), v tmavších místech narazíme na mírný šum a občas má postprocessing tendence snímky přeostřovat. Jinak však dostanete líbivé snímky, které se nebudete muset stydět ukázat přátelům i jinak, než zkomprimované algoritmy Facebooku. A překvapivě ani noční snímky nejsou nijak zlé. Pokud focení věnujete pár vteřin navíc a aktivujete noční režim, dostanete vcelku líbivé snímky s širokým dynamickým rozsahem a překvapivě dobrou ostrostí.

Mile mě pak překvapil také ultraširokoúhlý fotoaparát. Ten sice trpí na své nízké rozlišení a i díky absenci automatického ostření od jeho snímků mnoho detailů nečekejte, jinak si však nevede úplně zle. Dynamický rozsah je velmi slušný, šum na přijatelné úrovni a barvy podobně “přikrášlené” jako u primárního snímače. Snad jen na focení v horších světelných podmínkách raději zapomeňte, tady nepomůže ani noční režim. 2MPx snímky z makro kamerky s fixním focusem jsou pak tradičně tragické a lepších výsledků většinou dosáhnete i použitím digitálního zoomu na primárním fotoaparátu.

Ukázkové video

Závěr recenze Xiaomi Poco F4 GT 5G

Poco M6 Pro

Jak tedy zhodnotit Xiaomi Poco F4 GT 5G? Dokázalo spíše konzervativního uživatele přesvědčit, že na trhu prostě nutně potřebujeme herní telefony? Inu, spíše ne. Po několika týdnech s ním však již věřím tomu, že herní smartphony dokáží přinést i něco víc, než jen RGB diody navíc a výrazný design plný bezúčelných “cingrlátek”. Zabudované triggery lze rozhodně považovat za přidanou hodnotu a díky možnosti přiřazení různých funkcí mohou navíc posloužit nejen při hraní. Líbí se mi také, že výrobce myslel i na takové detaily, jako pozice hlasitých reproduktorů, zahnutý konektor napájecího kabelu či pozice mikrofonů. To vše mě těší o to víc, že je telefon dostupný nejen ve výrazné žluté, ale také až překvapivě decentní šedé barevné variantě, která neurazí ani hrami nepolíbeného uživatele.

Pochvalu musím vyseknout také za příkladné zpracování a především použité materiály, na kterých se u podobných na poměr cena/výkon zaměřených zařízeních nezřídka kdy šetří. Mírných ústupků jsme se sice dočkali v oblasti fotoaparátů, minimálně ten primární však vyloženě ostudu určitě neudělá a klidně bych se o něm nebál mluvit jako o slušném průměru cenové kategorie. Co mě trochu zamrzelo je výraznější zahřívání než v jaké jsem při studování promo materiálů doufal. Během hraní her však zatím k přehřívání nedochází a s výrazněji zahřátým povrchem se u takto výkonného smartphonu již bohužel počítat musí.

Xiaomi Poco F4 GT 5G tento neduh naštěstí kompenzuje skvělým displejem spolu s, rovněž skvělými, čtyřmi hlasitými reproduktory. A nic na tom nezmění ani fakt, že čtečka otisků prstů se pod displej už nevešla a své místo našla v tlačítku napájení. Pokud totiž odhlédnu od nechtěného mačkání protější kolébky hlasitosti, k použité čtečce otisků nemohu mít výhrady. Největší zklamání si tak odnáším z výdrže baterie. V první řadě proto, že dosahuje nepřesvědčivých výsledků a pro hraní na cestách se bez powerbanky neobejdete. Co mě však mrzí ještě možná o kousek víc je nepřesné zobrazení stavu baterie a doufám, že tuto chybu výrobce napraví v některé z budoucích aktualizací. Menší náplastí na výkony baterie pak budiž 120W nabíjení, které je i v “pomalém” režimu návykově rychlé.

Xiaomi Poco F4 GT 5G

0.00
8.3

Výkon

9.5/10

Displej

8.5/10

Výdrž baterie

7.0/10

Fotoaparát

7.8/10

Cena

8.5/10

Klady

 • vysoký výkon
 • 120Hz AMOLED displej
 • vynikající hlasité reproduktory
 • herní triggery
 • rychlé nabíjení

Zápory

 • výdrž baterie
 • nespolehlivý ukazatel baterie
 • vyšší zahřívání
 • zbytečná makro kamerka
 • pro někoho příliš těžký
Xiaomi Watch 2

Zaujal Vás tento text a chcete vědět o nových článcích hned, jak vyjdou? Sledujte nás prostřednictvím komunikační aplikace Telegram na https://t.me/xm_cz!

Přihlásit odběr
Upozornit na
guest

7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Štěpán
Štěpán
1 rok před

Dobrý den, můžete mě nasměrovat, jak mapovat trigery v nějaké hře? Jak si nastavit jejich funkci při běžném používání jsem našel. Ale jak to udělat ve hře mě uniká. Asi jsem něco přehlédnul, ale nemohu na to přijít. 😁 Děkuji.

Štěpán
Štěpán
Odpovědět  Štěpán
1 rok před

Odpovím si sám. 😃 Když jsem spustil Real Racing 3, tak už na mě vyskočilo herní menu s možností nastavení tlačítek ve hře. Původně jsem předpokládal, že to půjde v jakékoliv, ale zřejmě tomu tak není a půjde to jen v takové, kde se jejich použití předpokládá. Možná také, že jsem to poprvé chtěl zkusit ve hře, která ja na displeji na výšku a u takové se jejich použití nepředpokládá, což je celkem logické. Jen u těch, kdy se telefon drží na šířku jako gamepad.

Karel Kilián
Odpovědět  Štěpán
1 rok před

Dobrý den,

ano, při svém pátrání jsem došel k de facto stejným závěrům. Děkuji, že jste se podělil o zkušenosti.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Karel Kilián
Odpovědět  Štěpán
1 rok před

Dobrý den,

pokud to chápu správně

pokud to chápu správně z tohoto videa, tak triggery se nastavují v rámci hry. Tj. hra musí tento způsob ovládání podporovat – pak ho nabídne ve svém nastavení.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

Štěpán
Štěpán
Odpovědět  Vašek Švec
1 rok před

To jsem jak zjistil nestačí. Hra která je na výšku, tak i když je v game turbo, tak tuto možnost v game turbo nemá.

Karel Kilián
Odpovědět  Štěpán
1 rok před

Dobrý den,

pak je možné, že u her na výšku prostě triggery nejsou podporované. Ostatně sám jste napsal, že by to z hlediska jejich pozice ani nedávalo velký smysl.

Přeji hezký den.
Karel Kilián

7
0
Napište nám svůj komentář!x