Xiaomi představilo chytré hodinky pro děti Mi Rabbit Children’s Watch 2S

Nejnovější chytré hodinky pro děti Xiaomi Mi Rabbit Children’s Watch 2S míří na nejmenší uživatele. Nabídnou čtvercovou dotykovou obrazovku, jsou tenké, odolné proti vodě a dokážou pomoci najít ztracené dítě ve více než čtyřech tisícovkách objektů.

Pro Xiaomi je nositelná elektronika jedním z nejdůležitějších segmentů. Jen v našem e-shopu najdete vice než deset produktů tohoto typu, počínaje nejlevnějším náramkem Mi Band 3 za 549 Kč a konče chytrými hodinkami Xiaomi Huami Amazfit 2 Stratos, které vyprodáváme za 3887 Kč.

Xiaomi Mi Rabbit Children’s Watch 2S

Nové chytré hodinky pro děti mají čtvercovou dotykovou obrazovku se zaoblenými rohy s úhlopříčkou 1,3″ a rozlišením 240 × 240 obrazových bodů. Tomu odpovídá velice solidní jemnost 261 ppi. Výrobce bohužel nijak nedeklaruje, jaký typ obrazovky pro toto zařízení použil – zda AMOLED, nebo LCD. Každopádně tělo hodinek je tenké jen 1,23 cm.

Chytré hodinky pro děti Mi Rabbit Children’s Watch 2S
Chytré hodinky pro děti Mi Rabbit Children’s Watch 2S

V případě dětských uživatelů jistě přijde vhod odolnost proti vodě dle standardu IPX8. Díky tomu se nemusíte obávat se poškození hodinek například při mytí rukou nebo v dešti. Z hlediska standardu jde o „zařízení vhodné pro kontinuální ponoření ve vodě za podmínek, které jsou určeny výrobcem.“

Chytré hodinky mají funkci zjištění polohy dítěte v reálném čase. Poradí si i v situacích, kdy v daném místě není výhled na oblohu – s pomocí umělé inteligence dokážou určit polohu ve více než 4000 nákupních centrech, nádražích, letištích a dalších objektech.

Chytré hodinky pro děti

Uvnitř hodinek Xiaomi Mi Rabbit Children’s Watch 2S se nachází lithium-polymerová baterie s kapacitou 600 mAh. Ta ve spojení s čipem, vyznačujícím se minimální spotřebou elektrické energie, vydrží na jedno nabití až sedm dnů.

Xiaomi představilo chytré hodinky pro děti Mi Rabbit Children’s Watch 2S
Xiaomi představilo chytré hodinky pro děti Mi Rabbit Children’s Watch 2S

Součástí aplikační výbavy je také hlasový asistent XiaoAI, který dokáže dítěti odpovídat na různé otázky, vyhledávat v encyklopedii či přehrávat hudbu. Na hodinkách lze pomocí mobilní aplikace nastavit dny a časy, kdy budou v tichém režimu, což se hodí například pro dobu, kdy je dítě ve škole. V tomto módu hodinky zobrazují pouze čas a mohou odesílat nouzové zprávy.

Chytré hodinky Xiaomi Mi Rabbit Children’s Watch 2S jsou určené pouze pro čínský trh a v tuto chvíli nic nenaznačuje tomu, že by se mohly nebo měly prodávat i v Evropě. V Číně budou nabízeny za doporučenou maloobchodní cenu 199 čínských jüanů, což je v přepočtu asi 660 Kč.

Jak se vám líbí dětské chytré hodinky?

Zdroje: gizmochina.com, news.mydrivers.com.

Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Haylou Solar: levné chytré hodinky se 30denní výdrží
Xiaomi Haylou Solar: levné chytré hodinky se 30denní výdrží

Značka Haylou se až donedávna soustředila především na produkty pro poslech hudby. Loni však překvapila levnými hodinkami Haylou LS01, na Číst dál...

Chytré hodinky Xiaomi Mi Watch se chystají na evropský trh
Chytré hodinky Xiaomi Mi Watch se chystají na evropský trh

Nové chytré hodinky Xiaomi Mi Watch, představené v listopadu loňského roku, zaujaly laickou i odbornou veřejnost svým elegantním vzhledem, nápadně Číst dál...

Xiaomi dominuje segmentu nositelné elektroniky, Apple je až druhý
Xiaomi dominuje segmentu nositelné elektroniky, Apple je až druhý

Během posledních deseti let se staly mobilní telefony nedílnou součástí našich životů. Díky rychlému pokroku mohou mnozí z nás říci Číst dál...

Redmi 9

2 komentáře: „Xiaomi představilo chytré hodinky pro děti Mi Rabbit Children’s Watch 2S

 • 28. 11. 2019 (20:39)
  Permalink

  A načo tie správy prinášate keď niesu pre náš trh? Rovnako ako predchodca sú len pre Čínu a všetko je v čínštine….
  Takže zbytočne spravy…

 • 28. 11. 2019 (20:43)
  Permalink

  @Anonym
  Dobrý den,

  a někde je dáno, že máme psát o produktech, jež jsou určené jen pro český trh?
  Jsme fandové Xiaomi a informujeme o všem, co se této značky týká. Nevidím důvod, proč se omezovat jen na lokálně dostupné produkty.

  Přeji hezký den.
  Karel Kilián

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.